Chcesz przenieść biznes do internetu? Wyceń: Strona www | e-Sklep | B2B |SEO/SEM | Administracja | napisz: studio@thenewlook.pl

Ile kosztuje strona WordPress?

ile kosztuje strona wordpress

Potrzebujesz strony internetowej i zastanawiasz się ile kosztuje strona na WordPressie? Chcesz wiedzieć jakiego rzędu są to koszty, jak wybrać odpowiedniego wykonawcę, który przygotuje dobrą i funkcjonalną stronę?

Strona internetowa na WordPressie to co raz częściej wybierana opcja zarówno przez osoby, które chcą prowadzić bloga, jak i firmy potrzebujące swojej wizytówki internetowej lub rozbudowanej strony premium. Skąd taka popularność WordPressa? Związana jest ona z dostępnością tego systemu oraz z łatwością jego obsługi i możliwościami szybkiej rozbudowy o dodatkowe funkcjonalności. WordPress to najpopularniejszy CMS do stron internetowych na świecie. Jest on prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Tworzenie stron na WordPressie, jest bardzo popularne wśród agencji interaktywnych, ponieważ WordPress jest napisany czystym kodem i programiści nie mają większych problemów z jego obsługą, stąd też jego popularność. A może chcesz zrobić stronę WordPress sam – z jakimi kosztami wiąże się samodzielne stworzenie i utrzymanie strony WordPress?

Ile kosztuje strona WordPress?

Na cenę strony internetowej wpływa szereg czynników, m.in. jej funkcjonalności, projekt graficzny, czas wykonania, a przede wszystkim profesjonalność wykonawcy. Dlatego musisz przygotować opis projektu tzw. Brief lub spodziewać się od wykonawcy szeregu pytań lub podesłania formularza, w którym odpowiesz na najważniejsze kwestie dotyczące Twoich potrzeb.

Jak wybrać stronę, która będzie dobrą wizytówką Twojego biznesu lub hobbystycznym blogiem i będziesz z niej zadowolony? Na pewno nie warto wybierać najtańszych ofert, bo będą one rzutowały na jakość realizowanej strony internetowej, ale nie warto także płacić za to zbyt wiele.

ile kosztuje strona wordpress

Ile kosztuje strona WordPress – krok po kroku

Szacowany czas czytania: 21 minut

 1. Określenie celu strony WordPress
 2. Wybór wykonawcy strony WordPress
 3. Czas wykonania strony WordPress
 4. Wycena strony WordPress
 5. Po stworzeniu strony WordPress
 6. Ile kosztuje strona WordPress [tabela kosztów]
 7. Ile kosztuje strona WordPress najczęstsze pytania [FAQ]
 8. Jak założyć stronę WordPress?
 9. Podsumowanie

Odpowiadając na pytanie ile kosztuje strona WordPress, musimy wyszczególnić kilka kluczowych czynników.


Określenie celu strony WordPress

Najpierw sprawdź na czym tak naprawdę Ci zależy. Pierwszym krokiem w celu stworzenia atrakcyjnej, funkcjonalnej i dopasowanej do Twoich potrzeb strony WordPress jest precyzyjne określenie, jakiej strony potrzebujesz:

 • czy ma to być jedynie wizytówka zawierające podstawowe dane na temat firmy, jej usług, produkty?
 • czy strona stworzona zgodnie z najnowszymi trendami graficznymi, z ciekawymi funkcjonalnościach oraz szczególnie przyjazna dla Google?

Dla kogo ma być stworzona strona WordPress
Dla kogo ma być stworzona strona internetowa i w jakim celu – to zasadnicza pytania, jeżeli chodzi o określenie ceny strony internetowej na WordPress. Jeżeli strona ta ma być przeznaczona dla małej firmy, jednoosobowej, na pewno nie będzie ona rozbudowana i będzie posiadać jedynie podstawowe podstrony jak: O nas, Oferta, Kontakt. Jeżeli jednak strona ma być przeznaczona dla dużej firmy, mówimy tu o stronie z rozbudowaną strukturą, projektem graficznym oraz licznymi funkcjonalnościami. Porównując więc te dwa przypadki, od razu widzimy, że przy drugiej stronie zespół projektantów, musi poświęcić o wiele więcej czasu, niż dla małej strony typu wizytówka co jednocześnie wpływa na ostateczną cenę.

Jakie są wymagania co do grafiki strony WordPress
Kolejną kwestią jest grafika strony postawionej na WordPressie. Autorski projekt graficzny wyróżnia stronę, ale również w znacznym stopniu wpływa na cenę.

Funkcjonalności i dodatkowe moduły
Dodatkowe funkcjonalności i moduły są to rzeczy które potrafią zwiększyć cenę strony WordPress nawet kilkukrotnie. Mówimy tu o sytuacjach rozbudowy zarówno strony wizytówki, strony rozszerzonej, czy premium. Każda dodatkowa funkcjonalność zwiększa cenę strony WordPress, ponieważ wymaga dodania do strony dodatkowych, często płatnych modułów.


Blog WordPress
Blog internetowy to rodzaj strony internetowej, na której możesz umieszczać wpisy. Blog WordPress pozwala na bardziej personalną, bezpośrednią komunikację niż inne strony internetowe. Dowiedź się więcej o stronie blog internetowy.

Strona wizytówka WordPress
Jak sama nazwa wskazuje strona wizytówka ma być przejrzystą, nieskomplikowaną stroną zawierającą najważniejsze infomacje na temat firmy. Klienci, którzy wybierają ten rodzaj stron internetowych, to najczęściej firmy i osoby świadczący usługi poza siecią. Dowiedź się więcej o stronie internetowej wizytówka.

Strona profesjonalna dla firmy
To strona przyciągająca rozwiązaniami graficznymi z rozbudowaną funkcjonalnością, z szerokim wachlarzem możliwości. Jest to strona dla firm, których biznes opiera się na działaniu w internecie, budowaniu relacji z klientami. To również strona nastawiona na wyniki w wyszukiwarce Google. Czytaj więcej o stronie internetowej dla firmy.

Strona WordPress Premium
Strona premium opiera sie na najnowszych trendach graficznych i rozwiązaniach UX. Jest to strona z nie standardowymi funkcjonalnościami oraz z szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie i bezpieczeństwo. Dowiedź się więcej o stronie internetowej premium.

Sklep WordPress WooCommerce
Sklep internetowy oparty o WooCommerce jest rozwiązaniem idealne dla Ciebie jeśli poza sklepem chcesz mieć także w pełni funkcjonalną stronę internetową Twojej firmy lub produktu. Połączenie WordPress + WooCommercec pozwala na administrowanie Twoją stroną, blogiem i sklepem z poziomu jednego panelu zarządzania, ponieważ wszystkie funkcje mieszczą się w jednym miejscu. Dowiedź się więcej o stronie internetowej ze sklepem.

strona firmy poradnik
Profesjonalna strona firmy
Profesjonalna strona firmy jest niezbędna dla Twojego sukcesu. Nie można prowadzić firmy, nawet tradycyjnej, bez obecności w Internecie.
Przeczytasz o: Nazwa domeny, Hosting, CMS, E-commerce, Celu strony, Projekt i optymalizacja, Statystyki, Administracja.
strona internetowa co to jest
Co to jest strona internetowa?
Profesjonalna strona firmy jest niezbędna dla Twojego sukcesu. Nie można prowadzić firmy, nawet tradycyjnej, bez obecności w Internecie.
Przeczytasz o: Nazwa domeny, Hosting, CMS, E-commerce, Celu strony, Projekt i optymalizacja, Statystyki, Administracja.

Wybór wykonawcy strony WordPress

Komu powierzyć realizację strony Twojej strony WordPress? Ten etap jest niezwykle ważny, ponieważ w Internecie możesz napotkać na nierzetelnych wykonawców. Pamiętaj strona internetowa, która jest zrobiona szybko, tanio i „profesjonalnie” po prostu nie istnieje i będzie zapewne generować w przyszłości dodatkowe koszty. Profesjonalizm wymaga zarówno nakładu czasu, jak i środków. Dlatego nie polecamy zlecania stworzenia strony internetowej osobom, które ogłaszają się w internecie i grupach na Facebooku.

Przede wszystkim należy szukać wykonawcę, który posiada zróżnicowane i ciekawe portfolio, co potwierdzi jego profesjonalizm w projektowaniu stron internetowych. Należy przyjrzeć się także stronie internetowej wykonawcy, ponieważ jest to wizytówka jego umiejętności. Sprawdź z jakimi orientacyjnymi kosztami musisz się zmierzyć porównując cenniki na stronie lub wysyłając zapytanie ofertowe. Bardzo niska cena może być spowodowana tym, że wykonawca jest amatorem i Twoja przyszła strona WordPress nie będzie spełniać Twoich oczekiwać, a nawet będzie wymagała dodatkowych kosztownych zmian i poprawek. Pamiętaj, że strona internetowa będzie Twoją wizytówka w internecie i klienci będą Cię utożsamiać z nią przed zakupem lub wybraniem Twoich usług. Dlatego warto powierzyć prace nad nią profesjonalistom.

Doświadczenie agencji i jej portfolio
Warto zaufać sprawdzonej agencji interaktywnej, która ma doświadczenie przy różnych projektach stron internetowych zarówno dla prywatnych klientów, jak i dla firm. Szukając wykonawcy Twojej strony opartej o WordPress nie zapominaj o tym, że stronę internetową nie tworzysz na rok tylko na najbliższe kilka lata, więc kwota jaką wydasz w dłuższej perspektywie jest poprostu inwestycją na lata.

Jeżeli liczysz, że Twoja strona internetowa WordPress spowoduje, że klienci chętnie będą ją przeglądać, będą na nią wracać i korzystać z usług Twojej firmy, korzystając z usług agencji czerpiesz z jej wiedzy i doświadczenia, która będzie widoczna na Twojej stronie. Jeśli zdecydujesz się na wybór agencji interaktywnej, koszt utworzenia strony internetowej będzie oczywiście wyższy przede wszystkim dlatego, że w cenie otrzymasz prawdopodobnie coś więcej niż samą stronę internetową:

 • indywidualny projekt graficzny strony WordPress
 • gwarancja właściwego funkcjonowania strony WordPress
 • terminowe wykonania strony WordPress
 • optymalizacja SEO dla wyszukiwarek
 • instrukcja obsługi strony internetowej i wsparcie
 • doradztwo w zakresie marketingu internetowego i mediów społecznościowych
 • gwarancję współpracy w kolejnych etapach rozbudowy strony internetowej

Pamiętaj o naszych wskazówkach, a przy ostatecznej decyzji zachować zdrowy rozsądek.

co to jest agencja interaktywna

Jak wybrać agencję interaktywną?

Chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową i świadomie wybrać agencję interaktywną? Przeczytaj nasz poradnik nt. Co to jest agencja interaktywna...


Czy możesz stworzyć Twoją stronę WordPress samodzielnie?

Jeśli Twój budżet ma stronę internetową nie jest wysoki to oczywiście możesz wykonać strona WordPress samodzielnie. Nie polecałabym jednak jej tworzenia na zasadzie prób i błędów. Warto skorzystać z gotowego kursu lub tutoriala przygotowanego przez profesjonalistę, który łatwo znajdziesz w Internecie. Kurs poprowadzi Ciebie krok po kroku przy realizacji strony WordPress, a efekt mimo, że jesteś amatorem na pewno będzie lepszy, a wykonana strona bezpieczniejsza. Koszt kursu oraz zakupu motywu WordPress, na którym będzie bazować Twoja strona internetowa może wynieść ok. 350 zł. Jeśli samodzielnie chcesz stworzysz Twoją stronę na WordPressie zapraszam do grupy WordPress na Facebooku.


Czas wykonania strony WordPress

Po wyborze twórcy Twojej strony przychodzi pora na oszacowanie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej. Zrobienie strony internetowej WordPress zazwyczaj trwa około 5-30 dni. Jeśli masz napięte terminy na wykonanie strony i potrzebujesz wykonania Twojej strony internetowej w szybszym czasie nie jest to oczywiście niemożliwe, jednak będzie to miało odzwierciedlenie w wyższej cenie .

Tworzenie strony internetowej to proces składający się z kilku etapów. Zaczynając od rozmów i negocjacji, poprzez sporządzenie umowy wraz ze szczegółową specyfikacją, analizę, poszukiwanie inspiracji, stworzenie koncepcji funkcjonalno-graficznej, wdrożenie i testowanie. Każdy z tych etapów trwa, kosztuje i często wymaga zaangażowania wielu osób – project managera, grafików, użytecznościowca od UX, programisty. Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej zależy oczywiście od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności:

 • Strona wizytówka to czas od 3-5 dni pracy grafika i programisty
 • Strona podstawowa to około 10 dni do miesiąca pracy grafika i programisty
 • Strona rozszerzona (premium) to miesiąc i więcej pracy grafika i programisty

Znając już cel strony internetowej i czas wykonania możemy określić koszty jej wykonania. Każda agencja interaktywna posiada sztywny cennik w zależności od tzw. pakietów lub stawkę za roboczogodzinę.

Ile trwa stworzenie strony internetowej.


Wycena strony internetowej WordPress

Najlepiej jeżeli porównasz przynajmniej kilka ofert i wybierzesz tą, która wzbudzi Twoje największe zaufanie, a koszt wykonania strony będzie według Ciebie racjonalny. Pamiętaj też, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością. Jeżeli uznasz że koszt wykonania strony zdecydowanie odstaje od średniej, koniecznie spytaj z czego to wynika i co wpływa na cenę.

Bierz pod uwagę jedynie strony internetowe tworzone z systemem CMSem (np. WordPress), czyli panelem, gdzie można samodzielnie edytować treści na stronie. Strona taka ma lepsze wyniki w wyszukiwarkach ze względu na jej częstsze aktualizacje. Masz też możliwość prowadzenia na niej bloga, portfolio oraz wprowadzania innych zmian i aktualności.

Ile kosztuje strona na WordPressie? W agencji interaktywnej ceny za stworzenie strony WordPress wahają się od 1500 zł do 6000 zł netto. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj strony WordPress potrzebujesz. Poniżej są dokładne tzw. widełki cenowe.

ile kosztuje strona internetowa

Ile kosztuje strona WordPress w 2022 r.?

Koszt strony internetowe WordPress pomimo szybko rosnących cen usług na rynku w 2022 roku wydają się być dość stabilne.

Strona WordPress w 2022 r. będzie kosztować Cię od 1500 do 6000 zł netto. Jeżeli chcesz zrealizować projekt indywidualny, wówczas będziesz musiał zapłacić więcej niż 6000 zł netto. Ostateczna cena strony internetowej oczywiście zależy od cennika danej agencji, z którą zaczniesz współpracę wykonania strony internetowej.

Koszt strony internetowej w agencji interaktywnej zaczyna się od bloga za 1500 zł, strony firmowej od 2500 zł, czy strony premium od 6000 zł. Poznaj pełne zestawienie kosztów stron internetowych:


ile kosztuje strona blog landing portfolio

Blog WordPress

Najlepsze rozwiązanie dla blogerów z najlepszym na świecie narzędziem do blogowania WordPress. Strona blog z projektem graficznym

Blog internetowy WordPress to koszt od 500 zł – 2500 zł netto


Strona wizytówka WordPress

Najlepsze dla użytku osobistego lub małej firmy. Prosta strona WordPress z projektem graficznym, kilkoma podstronami, blogiem, dostępem do edycji treści, dodawania zdjęć

Strona internetowa wizytówka to koszt od 1000 zł – 1500 zł netto


Strona One Page

Najlepsze rozwiązanie dla niewielkiej strony firmowy, produktu lub wydarzenia, która nie zawiera oddzielnych podstron

Strona internetowa One Page to koszt od 1000 zł – 2000 zł netto


Strona Landing page

Landing page to strona, która nie zawiera oddzielnych podstron i jest stworzona do celów promocyjnych lub informacyjnych

Strona internetowa Landing page to koszt od 1000 zł – 2000 zł netto


ile kosztuje strona firmy dedykowana

Strona dla Firm WordPress

Najlepsze rozwiązanie dla firmy. Rozbudowana strona WordPress z projektem graficznym, szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie oraz bezpieczeństwo strony

Strona internetowa dla firmy to koszt od 1500 zł – 6500 zł netto


Strona WordPress Premium

Najlepsze dla przedsiębiorców. Unikalna strona WordPress z zaawansowanymi funkcjonalnościami, indywidualnym projektem graficznym, zoptymalizowana pod proces pozycjonowania, marketingu i bezpieczeństwa

Strona internetowa premium to koszt od 6000 zł – 10.000 zł netto


Strona dedykowana WordPress

Najlepsze dla wymagających. Unikalna, rozbudowana strona WordPress ze szczególnymi rozwiązaniami i funkcjonalnościami

Strona internetowa tzw. dedykowana to koszt od 6000 zł netto lub indywidualna wycena


ile kosztuje strona restauracji e-learning

Strona restauracji WordPress

Strona dla restauracji z systemem zamówień jedzenia online, menu restauracji, systemem rezerwacji miejsc, możliwością płatności i zamówienia online z dostawą

Strona dla restauracji to koszt od 1500 zł – 3500 zł netto


Strona e-Learning WordPress

Strona internetowa e-learningowa z możliwością e-nauki, tworzenia i sprzedaży kursów online, e-booków, filmów

Strona internetowa e-learning to koszt od 2000 zł – 8000 zł netto


Wyceń sam stronę internetową

Chcesz stworzyć stronę internetową i zastanawiasz się jaki budżet zarezerwować na Twój projekt? Wycen sam projekt za pomocą Wirtualnego doradcy.


Ile kosztuje strona internetowa ze sklepem?

Każda strona WordPress może być również pełnowartościowym sklepem internetowym. Na pytanie ile kosztuje strona internetowa sklepu czytaj więcej w tekście ile kosztuje założenie sklepu internetowego.

Sklep WordPress WooCommerce

Strona WordPress może być również pełnowartościowym sklep internetowy. Na wycenę wykonania sklepu będzie mieć wpływ projekt graficzny oraz jakie ma posiadać funkcjonalności i integracje

Sklep internetowy WordPress to koszt od 2000 zł – 7500 zł netto

Wyceń sam sklep internetowy

Chcesz otworzyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaki budżet zarezerwować na Twój projekt? Wycen sam projekt za pomocą Wirtualnego doradcy.


Powyższy cennik jest wyłącznie orientacyjnymi kosztami utworzenia strony internetowej i nie stanowią oferty handlowej naszej agencji. Poznaj nasze aktualne ceny projektu stron internetowych oraz nasze rabaty:

Cennik strony WordPress | Kalkulator strony WordPress

Cennik sklepy WordPress | Kalkulator sklepy WordPress.

Pamiętaj, koszt stworzenia i rozwoju strony WordPress może opierać się na dwóch rodzajach wyceny projektu i współpracy z agencją WordPress. Dwa najbardziej popularne rozwiązania to Fixed price i Time & Material.

Fixed price (stała cena) – cena realizacji ustalana jest na początku współpracy, po analizie funkcjonalnej i dokładnym wyznaczeniu zakresu prac i przyjęciu określonych założeń projektowych

Time & Material – w modelu tym rozliczenie następuje na podstawie zakontraktowanego czasu i ustalonej stawki dziennej lub godzinowej


Hosting i domena – ile kosztuje?

Roczny koszt utrzymania strony składa się utrzymanie serwera (hosting) oraz abonament za domenę. Cena za utrzymanie niewielkiej strony WordPress powinna wynosić ok. 100 – 250 zł netto rocznie.

Jeśli płacisz więcej to przepłacasz lub trafiłeś na nieuczciwego usługodawcę. Nie ulegaj promocjom, ponieważ zapłacisz za nie w kolejnym roku. Szukasz dobrego hostingu dla Twojej strony internetowej zapoznaj się z ofertą The Camels i porównaj ceny hostingów.


Wszystkie wyceny stron opartych o WordPress są jedynie orientacyjne i zależą od wielu kwestii jak doświadczenie wykonawcy, od rozwiązań, które będziesz chciał mieć na Twojej stronie. Każda niestandardowa funkcjonalność na pewno znacznie wpłynie na ostateczną wycenę. Powyższe wyceny są wyłącznie orientacyjnymi kosztami utworzenia strony internetowej i nie stanowią oferty handlowej.

Jeśli znajdziesz rażąco niższe wyceny za wykonanie strony internetowej opartej na WordPress lub dostaniesz taką ofertę w odpowiedzi na Twoje zapytanie, zastanów się nad wyborem takiego wykonawcy. Poprawianie projektu może kosztować nawet podwójnie, a wybierając najtańszą ofertę powinieneś uwzględnić koszty ryzyka.

Jaki hosting pod stronę WordPress.


Po stworzeniu strony WordPress

Tworzenie strony internetowej to ciągły proces. Po jej powstaniu będziesz musiał prowadzić i rozwijać Twoją stronę oraz administrować WordPressa. Twoim zadaniem będzie nie tylko utrzymanie jej na poziomie tak jak w chwili startu, ale przede wszystkim dodawanie nowych treści oraz poszerzanie funkcjonalności. Prowadzenie strony opartej o WordPress nie jest trudnym zajęciem, choć będzie wymagało poznania pewnych aspektów technicznych. Jeśli to lubisz i masz na to czas, to Twoja strona zawsze będzie aktualna oraz bezpieczna. Pamiętaj w przypadku strony internetowej wszystkie błędy są monitorowane przez Google i przełoży się to na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. To z kolei będzie wpływać na ilości potencjalnych klientów trafiających do Twojej firmy.

Administracja strony WordPress
Działania związane z administracją strony WordPress wymagają systematyczności. Oczywiście skomplikowane prace techniczne związane z opieką nad stroną internetową, bieżącą obsługą i usuwaniem usterek możesz zlecić firmie zewnętrznej. Usługa administracji stroną WordPress obejmuje techniczne prace związane z bezpieczeństwem, aktualizacjami, kopie zapasowe, zmiany związane rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści, dodawanie wpisów.

Administracja strony WordPress.

Pozycjonowaine SEO strony WordPress
Uzupełnieniem oferty projektu strony WordPress jest wsparcie w zakresie optymalizacji i pozycjonowania SEO. Dzięki tym dodatkowym działaniom strona łatwiej się pozycjonuje i jest częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. W trakcie projektowania strony lub tuż po jej wdrożeniu warto uzupełnić stronę WordPress o szereg rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie oraz zoptymalizować szybkość ładowania strony. Zapytaj firma, której powierzysz projekt i wdrożenie strony WordPress o dodatkową ofertę pozycjonowania i optymalizacji stron WordPress.

Pozycjonowanie strony WordPress.


Ile kosztuje strona na WordPressie?

Podsumowanie kosztów projektu strony internetowej

Rodzaj strony internetowejCena oddoCzas realizacji projektu strony
Strona Blog WordPress500 PLN2500 PLN nettood 3-5 dni
Strona Wizytówka WordPress1000 PLN1500 PLN nettood 3-10 dni
Strona dla Firm WordPress1500 PLN6500 PLN nettood 10-30 dni
Strona WordPress Premium6000 PLN10.000 PLN nettood 30 dni i więcej
Strona Dedykowana WordPress6000 PLNindywidualnaod 30 dni i więcej
Sklep WordPress – podstawowy2000 PLN4500 PLN nettood 10-30 dni
Sklep WordPress – rozszerzony3500 PLNindywidualnaod 30 dni i więcej
Domena i hostingod 100 PLN250 PLN nettoroczny abonament

Ile kosztuje strona WordPress – najczęstsze pytania [FAQ]

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt stworzenia strony internetowej od podstaw może kosztować od 500 zł, jeżeli będziesz tworzyć stronę samodzielnie do 25.000 zł lub więcej zlecając stronę w dużej agencji interaktywnej. Średni koszt stworzenia strony www na polskim rynku przez profesjonalnego wykonawcę może wynosić około 4000 do 8000 zł. Koszty projektu i wdrożenia strony internetowej może znacznie wzrosnąć, jeśli Twój projekt jest niestandardowy.

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

Stworzenie strony internetowej wiąże się z kosztami jej utrzymania jak koszt hostingu, domeny, czy administracji strony jeżeli używa ona systemu CMS jak WordPress.
Hosting współdzielony dla małej strony www to koszt od 80 zł/rocznie. Serwer dedykowany dla wymagającej strony z dużym ruchem to koszt od 250 zł/miesiąc.
Domena w zależności od rozszerzenia (.pl, .eu, .com) to koszt od 50 zł.
Administracja strony internetowej w doświadczonej agencji to koszt od 100 zł/miesiąc.


Jak założyć stronę WordPress?

Oprogramowanie do projektowania stron internetowych, jak WordPress ewoluowało, dzięki czemu korzystanie z niego jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nie musisz mieć umiejętności kodowania, aby stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną witrynę. Pamiętaj o podstawowych zasady i wskazówkach, które nadadzą Twojej stronie profesjonalny wygląd, ułatwią jej znalezienie w wyszukiwarce i pokażą Twoją firmę w najlepszym świetle.

Co to jest WordPress?

Założenie strony WordPress może wydawać się skomplikowane. Jeżeli jednak masz podstawowe umiejętności związane z używaniem komputera i internetu nie powinno to być trudne. Zaczynając tworzenie strony WordPress, ucząc się, na pewno popełnisz mnóstwo błędów. Możesz oczywiście skorzystać z doświadczeń innych osób, aby nie powtarzać tych samych błędów podczas tworzenia własnego WordPressa. Nasz krótki przewodnik, pozwoli Tobie dowiedzieć się jak zacząć WordPress oraz jak w szybki i łatwy sposób nauczyć się obsługiwać stronę WordPress.

Jak założyć stronę internetową?

Jak stworzyć stronę www?

Przeczytaj nasz poradnik jak założyć stronę internetową krok po kroku: domena i hosting, instalacka CMS WordPress, Motyw, Strony, Wpisy, edycja treści…


Podsumowanie

Jak sam widzisz nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje strona WordPress. Jeśli jednak masz sprecyzowane wymagania co do Twojej strony internetowej to niniejszy artykuł choć trochę pomógł wycenić Twoją stronę internetową lub już wiesz na co należy zwrócić uwagę wyceniając stronę WordPress.

Jeśli trafiłeś/aś na ten tekst i szukasz twórcy Twojej strony WordPress lub po prostu chcesz wycenić projekt prosimy o kontakt. Decydując się na współpracę z nami otrzymasz nie tylko atrakcyjną graficznie, zbudowaną zgodnie z zasadami UX i UI oraz w pełni responsywną stronę, ale także funkcjonalny i przejrzysty system zarządzania treścią WordPress, dzięki któremu zarządzanie Twoją stroną internetową będzie proste i intuicyjne.

Ile kosztuje nowa strona WordPress lub zmiana już istniejącej strony w naszej agencji? Ceny zaczynają się już od 900 zł netto za stronę wizytówkę! Jeśli chcesz otrzymać indywidualną wycenę strony internetowej WordPress zadzwoń lub wypełnij formularz, w którym podasz podstawowe informacje, a bezpłatną wycenę Twojej przyszłej strony internetowej prześlemy w 48h.


Czytaj również:

Strony WordPress cennik

Potrzebujesz wspacia profesjonalnej agencji interaktywnej do stworzenia Twojej strony internetowej? Zobacz nasze pakiety strona WordPress…

4.8/5 - (148 votes)
Agencja interaktywna:
Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową.
Kontakt przez messenger