Content marketing

Strategia content marketingowa polega na planowaniu i tworzeniu treści, które mają za zadanie przyciągnąć odbiorców, zatrzymać ich na stronie i przekonać do zakupu.

Content marketing

Content to jeden z najważniejszych elementów strategii marketingowej każdej firmy. W odróżnieniu od tradycyjnych form marketingu, opierających się na przekazie reklamowym, content marketing bazuje na budowaniu długotrwałych relacji z klientem.
Pozycjonowanie strony SEO

Tworzenie treści

Czytaj więcej

Pozycjonowanie strony SEO

Content marketing

Czytaj więcej

Pozycjonowanie strony SEO

Pozycjonowanie strony

Czytaj więcej

Tworzenie unikatowych treści

Dobry design i technologie uzupełnione o unikatową treść, którą tworzymy we współpracy z Tobą. Unikatowy content jest niezbędny do pozycjonowania w Google oraz przyciągnięcia i utrzymania uwagi użytkownika.

Jak tworzymy treści na stronę?

Plany contentowe analiza rynku
Analiza rynku

Tworzenie nowych treści wymaga zbadania właściwych słów kluczowych, analizy konkurencji oraz wyszukiwań internautów. Pozwala to nam wytypować najtrafniejsze tematy do nowych publikacji.

Plany contentowe pokrycie tematyczne seo
Pokrycie tematyczne

Dobra treść musi spełniać wiele kryteriów. Dlatego ważnym elementem naszej pracy jest sprawdzenie, w jaki sposób ludzie szukają informacji na dany temat w danej dziedzinie.

plany contentowe wytyczne dla tekstów seo
Wytyczne dla tekstu

Tworzymy pełny schemat tekstu pod względem SEO, który w pełni pokrywa dane zagadnienie, a także przygotowujemy wytyczne komunikacji oraz sugestie dotyczące narracji tekstu.

plany contentowe gotowe treści
Gotowe treści

Jeżeli strona wymaga nie tylko strategii contentowej, ale i gotowych artykułów, to przygotujemy je dla Ciebie. Opracujemy kompletny plan contentowy i dostarczymy gotowe artykuły dopasowane do specyfiki Twojej strony i branży.

Strategia content marketingowa

Dlaczego Twoja firma potrzebuje strategii content marketingowej? Unikatowe treści to jedna z najskuteczniejszych metod budowania zaufania i docierania do klientów w internecie.

Tworzenie strategii contentowej

Dobry, skuteczny content marketing to połączenie pozycjonowania SEO, Public Relations, a także działań typu lead generation (generowanie leadów sprzedażowych). Nasza agencja przygotuje dla Ciebie strategię contentową, która pozwoli na dotarcie do nowych klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie. Nasze doświadczenie i proponowane przez nas rozwiązania pozwalają maksymalnie wykorzystać skuteczność marketingu treści w internecie, co przekłada się na konkretne korzyści biznesowe dla Twojej firmy.

Strategia content marketingowa z czy bez gotowych treści?

W zależności od potrzeb Twojej marki oferujemy różne pakiety planów contentowych. Możesz wybrać, czy chcesz zamówić tylko opracowanie strategii content marketingowej, czy potrzebujesz także gotowych treści, które możesz w odpowiednim czasie zamieszczać na stronie. Tego rodzaju plany contentowe wpisują się w tworzenie długoterminowej strategii sprzedażowo-marketingowej, a jeśli takiej nie posiadasz, to z pewnością ułatwią Ci stworzenie lub doprecyzowanie celów dla Twojej firmy.

Strategia contentowa bez gotowych treści

Oferujemy opracowanie planów contentowych bez gotowych treści. Oznacza to, że stworzymy dla Ciebie strategię content marketingową, dzięki której możesz z łatwością zarządzać treścią na swojej stronie w ujęciu długoterminowym.

Plan Starter

już 550PLN

Plan contentowy - 5 tematów bez opracowania treści

Plan Plus

już 1150PLN

Plan contentowy - 10 tematów bez opracowania treści

Plan Biznes

już 2150PLN

Plan contentowy - 20 tematów bez opracowania treści

Strategia content marketingowa + gotowe treści

Oferujemy opracowanie strategii content marketingowej wraz z gotowymi treściami. Takie rozwiązanie jest odpowiednie dla osób wymagających, które chcą zamieszczać na swojej stronie profesjonalnie przygotowany content.

Plan PRO

od 1450PLN

Plan contentowy - 5 tematów z napisanymi gotowymi artykułami

Plan Premium

od 2850PLN

Plan contentowy - 10 tematów z napisanymi gotowymi artykułami

Gotowe treści na stronę lub artykuły
Podane ceny pakietów planów contentowych i gotowych treści to przykładowe koszty przygotowania treści przez copywritera na stronę internetową lub bloga za tekst składający się z około 5000 znaków ze spacjami (zzs). Pakiety obejmują proste teksty wykorzystywane w szeroko rozumianym content marketingu, teksty niewymagające researchu, lifestylowe teksty na bloga. Teksty specjalistyczne wymagające specjalistycznej wiedzy, researchu branży i używania odpowiedniego słownictwa, artykuły eksperckie, poradniki, teksty sponsorowane, podlegają indywidualnej wycenie.

Pozycjonowanie abonamentowe – pakiety

Zajmujemy się planowaniem strategii content marketingowej dla stron i sklepów internetowych, w tym pozycjonowaniem SEO. Do osiągnięcia i utrzymania wysokiej pozycji w Google potrzebne są regularne działania, dlatego oferujemy pakiety abonamentowe.

Pozycjonowanie
lokalne
już 250 PLN

Dla małych, działających lokalnie firm

 • Google Moja Firma
 • Pozycjonowanie w Mapach Google
 • Google Ads
Czytaj więcej
Pozycjonowanie
abonamentowe strony
od 450 PLN

Pozycjonowanie stron internetowych firm i marek

 • Content marketing
 • Optymalizacja strony i treści
 • Analiza i strategia SEO
Zobacz pakiety
Pozycjonowanie
abonamentowe sklepu
od 450 PLN

Dla sklepów internetowych o zasięgu lokalnym lub krajowym

 • Content marketing
 • Optymalizacja sklepu i treści produktów
 • Analiza i strategia SEO
Zobacz pakiety
strona internetowa wordpress

Pozycjonowanie SEO strony internetowej cennik

Potrzebujesz indywidualną wycenę pozycjonowania organicznego Twojej nowej strony internetowej? Zobacz nasz cennik optymalizacji pozycjonowania SEO!

Jak wpłynie content marketing i odpowiednie treści na Twoją stroną internetową?

Zadbamy o widoczność w wyszukiwarce Google

Często wystarczy jedno kliknięcie, aby klient trafił do Twojej firmy. Kiedy informacje o Twojej firmie są dostępne w usługach Google, klienci mogą łatwo znaleźć w wyszukiwarce dane kontaktowe, wskazówki dojazdu, godziny pracy.

Ułatwimy kontakt klientów z Twoją firmą

Udostępnimy klientom właściwe informacje w odpowiednim miejscu – wskazówki jak dojechać do firmy w Mapach Google, godziny pracy w wyszukiwarce, a numer telefonu tak, aby można było kliknąć i od razu zadzwonić do firmy ze smartfona.

Komunikujemy się z Twoimi odbiorcami

Pomożemy zbudować grono oddanych fanów na platformie Google+. Klienci mogą wyrazić swoje zdanie o Twojej firmie, przyznając jej oceny i pisząc o niej opinie, dawać +1-ki, by polecić jej usługi i produkty, oraz udostępniać Twoje wpisy w Google+ w całej sieci.

Identyfikacja wizualna inwestycji deweloperskiej

Identyfikacja wizualna inwestycji deweloperskiej to kluczowy element strategii marketingowej, który poprzez spójny wizerunek wizualny przyciąga klientów, buduje zaufanie, wyróżnia ofertę na tle konkurencji oraz gwarantuje sukces komercyjny […]

pozycjonowanie wyszukiwarka Google

Wyszukiwarka Google

Klienci szukając nowego produktu, w pierwszej kolejności korzystają z wyszukiwarki Google. Dzięki pozycjonowaniu w Google możesz dotrzeć do większej liczby nowych klientów, którzy szukają tego, co sprzedajesz. Użytkownicy używają Google niezależnie od tego, czy tylko poszukują inspiracji, czy są już zdecydowani na zakup.

pozycjonowanie Grafika Google

Grafika Google

Według Google 50% osób kupujących w internecie przyznało, że do zakupu skłoniły je zdjęcia produktów, które znalazły w wyszukaniach Google. Pomożemy wyświetlić Twoje produkty w Grafikach Google i wszędzie tam gdzie liczy się obraz, tak by użytkownicy mogli się zainspirować i zobaczyć jakie produkty sprzedajesz.

pozycjonowanie Youtube

YouTube

Według Google, co najmniej 90% użytkowników przyznało, że odkryło w serwisie YouTube nowe marki i produkty. Docieraj do potencjalnych kupujących wszędzie tam, gdzie są obecni i oglądają filmy YT. Kontakt z takimi osobami jest ważny niezależnie od tego, czy aktualnie szukają konkretnego produktu, rozważają zakup, czy też po prostu poszukują inspiracji.

pozycjonowanie Google Maps

Mapy Google

Miliony użytkowników korzysta każdego dnia z Map Google, by dotrzeć do wybranego celu podróży, czy uzyskać informacje o lokalnych firmach. Liczba mobilnych wyszukiwań haseł związanych z zakupami wzrosła w ciągu ostatnich dwóch lat o ponad 85%. Pomożemy dotrzeć do użytkowników, którzy znajdują się w pobliżu, aby mogli odnaleźć to, czego szukają w Twoim sklepie.

Pozycjonowanie w Google SEO/SEM

Skuteczne pozycjonowanie organiczne stron i sklepów oraz kampanie Google Ads
Pozycjonowanie organicznie stron i sklepów internetowych to najbardziej efektywny rodzaj marketingu w internecie. Połączone z profesjonalnymi kampaniami Google Ads pozwala zapewnić wysokie wyniki w Google i realizować skuteczne kampanie internetowe zwiększające zasięg.

Pozycjonowanie organiczne stron i sklepów internetowych to proces, który może wymagać tworzenia treści i pozycjonowania na zasadach miesięcznych. Koszt pozycjonowania stron internetowych uzależniony jest od zakresu działań SEO, zasięgu pozycjonowania oraz konkurencyjności branży w wynikach Google.

 • Pozycjonowanie stron WordPress
 • Pozycjonowanie sklepów WooCommerce
zakupy google shopping
Pozycjonowanie Google SEO/SEM

już 450 PLN


 • Pozycjonowanie strona WordPress

 • Pozycjonowanie abonamentowe

 • Content marketing i Copywriting

Zobacz pakiety

Usługi Google

Chcesz zwiększyć potencjał Twojej firmy, marki lub strony WordPress? Zamów usługi Google lub integracje Google dla Twojej strony internetowej
zakupy google shopping
Pakiet Google

zapytaj o cenę

Połącz WordPress z usługami Google. Połącz stronę z narzędziami Google Analytics, Zakupy, Ads i zwiększ ilość odwiedzin
Zamów integrację
google analytics wordpress
Analytics WordPress

już 80 PLN

Połącz WordPress z narzędziem Google Analytics, analizuj statystyki Twojej strony i zwiększ ilość odwiedzin
Więcej o integracji
google moja firma pozycjonowanie seo
Moja Firma

już 350 PLN

Profesjonalna wizytówka firmy może zrobić dobre wrażenie na klientach i zachęcić do korzystania z Twoich usług
Więcej o integracji
pozycjonowanie mapy google
Mapy Google

już 200 PLN

Informacje o Twojej firmie wyświetlane w Mapach Google, co ułatwia klientom dotarcie do Twojej firmy
Więcej o integracji
google page speed
PageSpeed Insights
Strona WordPress może działać szybciej na każdym urządzeniu i mieć lepsze wyniki w PageSpeed Insights
Więcej o integracji
google ads
Kampanie AdWords

od 550 PLN

Rozwijaj swoją firmę i osiągaj cele dla Twojej strony WordPress dzięki odpowiednim kampaniom Google Ads
Więcej o integracji
google search console
Search Console
Narzędzia i raporty dostępne w Search Console pozwolą Ci zmierzyć ilość ruchu pochodzącego z Google
Zamów integrację
zakupy google shopping
Google Zakupy

już 250 PLN

Zapewnij wygodę zakupów klientom, którzy szukają produktów dostępnych w Twoim sklepie przez wyszukiwarkę Google
Więcej o integracji
ad sens
Reklamy AdSense
Zarabiaj na stronie internetowej, blogu WordPress dzięki integracji reklam Google AdSense
Zamów integrację
strona internetowa wordpress

Pozycjonowanie SEO strony internetowej cennik

Potrzebujesz indywidualną wycenę pozycjonowania organicznego Twojej nowej strony internetowej? Zobacz nasz cennik optymalizacji pozycjonowania SEO!

Jesteśmy tam, gdzie są Twoi klienci

Im łatwiej znaleźć Twoją firmę, tym lepiej dla niej. Moderujemy informacje na temat Twojej firmy w usługach Google, tak aby wyświetlały się w wyszukiwarce Google, Mapach Google i Google+. Dzięki temu klienci będą mogli odnaleźć i skontaktować się z Twoją firmą.
pozycjonowanie google firma
Udostępnimy właściwe informacje o firmie

W usługach Google optymalizujemy informacje o Twojej firmie tak aby zrobiły pozytywne wrażenie na klientach. Edytujemy dane kontaktowe oraz opis firmy tak, aby firma dobrze pozycjonowała się w Google.

pozycjonowanie google maps
Pokażemy Twoją firmę na Mapie Google

Informacje o Twojej firmie mogą być wyświetlane w Mapach Google, dzięki czemu klientom łatwiej dotrzeć do Twojej firmy, a także sprawdzić jej dane kontaktowe oraz oceny i opinie o niej.

pozycjonowanie google wordpress
Daj się znaleźć zawsze i wszędzie

Mobilni klienci wyszukują informacje o Twojej firmie na komputerach, komórkach i tabletach. Niezależnie od tego, gdzie w danej chwili są i z jakiego urządzenia korzystają, zawsze znajdą informacje o Twojej firmie.

seo co to jest optymalizacja pozycjonowanie

SEO co to jest?

SEO to zestaw praktyk, które stosuje się w stronach internetowych, aby zapewnić widoczność , pozycję strony w wyszukiwarkach i zwiększyć ilośc wejść użytkowników na stronę.

Przeczytasz o: SEO definicje, SEO Google, samodzielne pozycjonowanie SEO, agencje SEO, skuteczne pozycjonowanie organiczne, audyt strony, WordPress SEO, pozycjonowanie sklepu.

Strona WordPress – nasze realizacje

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja. Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony WordPress.

Pozycjonowanie lokalne Google

Korzystając z pozycjonowania lokalnego w usługach Google, dotrzemy do Twoich klientów, którzy szukają informacji na temat usług i produktów Twojej firmy w wyszukiwarce Google, Mapach Google oraz społeczności Google+.
pozycjonowanie google wordpress

Pozycjonowanie lokalne

Gdy dane o Twojej firmie są dostępne w usługach Google, klienci mogą łatwo znaleźć dane kontaktowe, wskazówki dojazdu, godziny pracy.

pozycjonowanie google firma

Google Moja Firma

Profesjonalne grafiki i zdjęcia mogą zrobić dobre wrażenie na klientach i zachęcić do korzystania z Twoich usług.

pozycjonowanie google maps

Mapy Google

Informacje o Twojej firmie mogą być wyświetlane w Mapach Google, dzięki czemu klientom łatwiej dotrzeć do Twojej firmy.

Pamiętaj – korzystanie z usług Google to idealne uzupełnienie Twojej strony internetowej lub sklepu internetowego. Usługi Google zapewnią Twojej firmie publiczną rozpoznawalność, a obecność w Google wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce. Informacje o Twojej firmie wyświetlane w wyszukiwarce Google, Mapach Google i Zakupy Google wpływa na pozycję Twojej firmy.

Jeżeli posiadasz rozbudowany biznes z kilkoma lokalizacjami w jednym mieście lub w całej Polsce, możemy zarządzać wieloma lokalizacjami Twojej firmy w usługach Google.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat pozycjonowania lokalnego i marketingu lokalnego prosimy o kontakt.

Baza wiedzy

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
marketing automation co to jest

Marketing automation co to jest?

Twój sklep internetowy nie przynosi zysku, a Klienci nie powracają? To częsty problem w branży e-Commerce. Jakiego rodzaju działania podejmować, by Twój sklep internetowy był sklep internetowy […]

Optymalizacja sklepu internetowego

Optymalizacja sklepu internetowego

O tym, czy klient zamówi produkt u Ciebie, czy przejdzie od razu do konwersji, decydują sekundy. Jeśli Twój sklep internetowy działa zbyt wolno, to Twoi potencjalni klienci […]

przyspieszenie sklepu internetowego

Jak przyspieszyć sklep internetowy?

O tym, czy klient zamówi produkt u Ciebie, czy przejdzie od razu do konwersji, decydują sekundy. Jeśli Twój sklep internetowy działa zbyt wolno, to Twoi potencjalni klienci […]

Specjalista e-Commerce jak zostać

Specjalista E-Commerce

Specjalista E-Commerce – kto to jest, czym się zajmuje, co powinien potrafić i jak nim zostać? Jeśli chodzi o specjalistę e-Commerce, istnieje wiele różnych opinii na temat […]

marketing e-commerce marketing sklepu internetowego

Marketing E-Commerce, czyli marketing sklepu internetowego

Masz sklep, stronę a pojęcia SEM, SEO i PPC są Ci obce?  Znajomość tych pojęć to podstawa sukcesu w internecie. Poznaj marketing internetowy, narzędzia do komunikacji marki i buduj swoją pozycję w internecie.

Przeczytasz o: Marketing internetowy, SEM, SEO, PPC, Link building, Content marketing, Social media marketing, E-mail marketing, automatyzacja marketingu.
co to jest google ads jak zacząć

Co to jest Google Ads

Dzięki reklamom Google Ads możesz docierać do nowych klientów i rozwijać swoją firmę. Nasz przewodniki pomoże Ci szybko poznać tę usługę Google, tworzyć skuteczne reklamy i czerpać […]

social media marketing co to jest

Co to jest Social media marketing?

Chcesz wiedzieć na co zwrócić uwagę przy budowaniu wizerunku marki e-Commerce w mediach społecznościowych?

Google Trends

Jak korzystać z Google Trends

Chcesz wiedzieć, czy jest zapotrzebowanie na twoją branżę w e-Commerce? Sprawdź, używając Google Trends, jak często nazwa Twojej marki jest wpisywana w wyszukiwarkę.

co to jest google search console

Co to jest Google Search Console

Google Search Console to darmowe narzędzie do analizy widoczności strony internetowej i wyszukań przez internautów. Dowiedz się więcej o jego funkcjach.

google analytics co to

Google Analytics co to jest?

Chcesz wiedzieć jak sprawdzić ile wyświetleń ma Twoja strona internetowa i kto na nią wchodzi i czego szuka? Podłącz ją z Google Analytics i czerp wiedzę o klientach z dostępnych w nim statystyk.

Google Moja Firma

Google Moja Firma co to jest?

Masz już profil Google Moja Firma? Nie? To zmniejszasz swoje szansę na poprawę rentowności biznesu. A może masz, ale rzadko korzystasz? Przeczytaj artykuł i zmień swój biznes.

kampanie i reklamy produktowe

Kampanie i reklamy produktowe

Chcesz wiedzieć jak zwrócić uwagę odbiorców na Twoje produkty? Przeczytaj o kampaniach reklamowych w Google Ads i rozwiń swój biznes.

5/5 - (16 votes)

Potrzebujesz pozycjonowanie Google?