Strona blog WordPress

Strona Blog internetowy. Zacznij swoją przygodę z blogowaniem z wyjątkową platformą WordPress.

Strona Blog WordPress

Pakiet Blog WordPressa to specjalny pakiet dla blogerek i blogerów, którzy chcą skorzystać z największej na świecie platformy do blogowania.

Niska cena pakietu bloga WordPress przy zachowaniu wysokiej jakości projektu strony internetowej to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w internecie lub chcą zmienić istniejącego blog WordPress.

Strona blog WordPress

Pakiet dla wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę z blogowaniem. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalnego bloga, który w dowolnej chwili możesz rozwijać i dodać nowe funkcje.

Jaką stronę internetową otrzymasz w ramach pakietu strona blog internetowy WordPress?
 • Responsywna strona
 • Instalacja WordPress
 • Projekt strony głównej
 • Unikalna szata graficzna
 • 2 modyfikacje projektu
 • Nielimitowane poprawki projektu
 • Czas pracy projektanta do 15 godz.
Co otrzymasz dodatkowo z projektem blog WordPress?

– Pomoc techniczną powdrożeniowa 30 dni
– Gwarancję przy podpisaniu umowy administracyjnej

– Pomoc w doborze Hostingu i Domeny
– Konfigurację serwera i domeny
– Bezpłatny certyfikat SSL

Strona Blog
2580 zł
od 2150 PLN
Zamów pakiet
 • Czas realizacji do 10 dni
 • Projekt str. głównej + 1 zmiana

Pakiety stron internetowych zawierają rabat dla klientów posiadających wszystkie niezbędne materiały do stworzenia strony internetowej. Ceny pakietów bez rabatu to dodatkowy koszt 20% ceny pakietu, gdy materiały będą dosłane lub tworzone w czasie projektowania strony. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich i są cenami netto bez podatku VAT.

Dokładna, ostateczna cena projektu strony internetowej jest uzależniona od pełnych rozmiarów projektu, Twoich oczekiwań, stopnia skomplikowania oraz ilości modyfikacji. Poziom skomplikowania projektu przekłada się na czas i ilość pracy oraz ostateczną wycenę. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich i są cenami netto, czyli bez podatku VAT.

Cennik pakietów obejmuje jeden projekt strony internetowej wykonany według wytycznych klienta lub przesłanych inspiracji oraz ilość modyfikacji zgodny z wybranym pakietem.

Modyfikacja to tura zmian, zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca układ projektu. Dodatkowe modyfikacje to koszt 5% ceny pakietu. Zmiana to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana układu graficznego elementów projektu, połączenie elementów, dodanie innych, zmiana kolorów, dopisanie tekstów i inne drobne zmiany. Dodatkowe modyfikacje i zmiany projektu strony internetowej od 60 PLN/godz. – pełny cennik. Poprawka usunięcie błędu lub niewielkiego braku, który powstał w procesie projektowym. Poprawki w projekcie są darmowe.

Dodatkowy projekt strony głównej lub indywidualny projekt w pakiecie wizytówka, wyceniane są oddzielnie i jest to koszt 10% ceny pakietu.

Dodatkowa podstrona to koszt 60-260 PLN za wdrożenie podstrony lub wycena godzinowa na podstawie przesłanych treści. Prosta podstrona z małą ilością treści = 60 zł. Rozbudowana podstrona bez indywidualnego projektu = 180 PLN. Indywidualny projekt podstrony od 260 PLN.

Gotowy sklep WordPress motyw Blocksy

Jak wygląda strona blog WordPress?

Strony blog WordPress to rozwiązanie oparte o platformę WordPress i motyw Blocksy. Jest to świetne rozwiązanie dla osób lub małych firm, które chcą posiadać szybką, prostą w obsłudze i elastyczną stronę internetową. Motyw Blocksy oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości, które są niezbędne do stworzenia strony internetowej, którą będzie atrakcyjny dla Twoich klientów.

Nowoczesne układy layoutów Blocksy umożliwia na ich podstawie stworzenie rozwiązania pasującego dla Twojej marki lub firmy. Z Blocksy na bazie nowoczesnych i przejrzystych układów layoutów oraz edytora Gutenberg możemy dowolnie zmienić układ strony, kolorystykę, fonty i wiele innych. Powiedź nam, co Ci się podoba, a my bazując na tych wskazówkach, zaprojektujemy stronę o inteligentnej struktury, która będzie można łatwo zmieniać i dostosowywać do nowych podstron w przyszłości.

strona-internetowa-blocksy-demo-uslugi-3
strona-internetowa-blocksy-demo-uslugi-2
strona-internetowa-blocksy-demo-konsultant
strona-internetowa-blocksy-demo-mechanik
strona-internetowa-blocksy-demo-adwokat
strona-internetowa-blocksy-demo-sluby
strona-internetowa-blocksy-demo-trener
strona-internetowa-blocksy-demo-agencja
strona-internetowa-blocksy-demo-biznes
strona-internetowa-blocksy-demo-restauracja
strona-internetowa-blocksy-demo-uslugi
strona-internetowa-blocksy-demo-catering
strona-internetowa-blocksy-demo-fundacja
strona-internetowa-blocksy-demo-aplikacja
strona-internetowa-blocksy-demo-joga
strona-internetowa-blocksy-demo-blog-przepisy
strona-internetowa-blocksy-demo-podroze
strona-internetowa-blocksy-demo-blog

Motyw Blocksy

Blocksy to motyw WordPress, który został stworzony z myślą o edytorze Gutenberga, ale dostępny jest również w wersji z kreatorem Elementor, Beaver Builder oraz Brizy. Blocksy oferuje wiele funkcji i możliwości, które sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych motywów WordPress. Do najważniejszych z nich należą bloki Gutenberg, Kreator Menu oraz inne liczne narzędzia umożliwiające dostosowanie indywidualnego wyglądu strony.

Warto wiedzieć, że Blocksy jest jednym z najszybszych i najbardziej wydajnych motywów WordPress. Jest to ważne, ponieważ szybkość strony internetowej ma wpływ na jej ranking w wyszukiwarce Google. Blocksy oferuje szeroki zakres opcji dostosowywania, dzięki czemu można stworzyć stronę internetową o dowolnym wyglądzie i funkcjonalności. Blocksy jest zoptymalizowany pod kątem edytora Gutenberg, dzięki czemu jest świetną podstawą dla strony internetowej na start.

Możliwości motywu Blocksy

Blocksy daje niezwykle intuicyjne opcje dostosowywania i zmiany w czasie rzeczywistym każdej części Twojej strony. Możesz zmieniać i kontrolować ustawienia menu, układu strony głównej, nagłówków, stopki, bocznych widżetów, paginacją, podstron i wiele więcej.

Opcje układu strony

Ustawienia szerokość układu strony: domyślny, wąski, pełna szerokość strony oraz z lewy lub prawy paskiem bocznym.

Opcje nagłówka

Zmiana układu nagłówka i menu z możliwością dostosowania elementów nagłówka z elementami menu oraz dodatkowe elastyczne górnego paska.

Opcje stopki strony

Możliwość zmiany stylu i treści stopki strony. Dodawanie własnych mediów społecznościowych oraz ustawieniu efektu przewijania.

Opcje paska bocznego

Zmiana typ paska bocznego z możliwością dostosowania układu widżetów, zmiany kolorów i czcionek.

Edycja nagłówka strony

Dzięki konfiguratorowi nagłówka (Header Builder) można z łatwością edytować wygląd menu strony, logo w dowolnym stylu. Dzięki temu narzędziu edycja jest bardzo intuicyjna i polega na tworzeniu menu strony, za pomocą opcji przeciągnij i upuść z możliwością podglądu na żywo.

Elementy nagłówka i menu

W Blocksy dostępne jest 9 elementów nagłówka, które dają swobodę tworzenia różnego typu układu nagłówka strony, który odpowiadają Twoim potrzebom.

Zaawansowane opcje

Każdy element nagłówka strony posiada zestaw zaawansowanych opcji dostosowywania. Umożliwia to dopasowanie układu menu strony do dowolnego urządzenia.

Opcje mobilne

Konfigurator nagłówka strony i jego elementy są responsywne tak, aby pasowały do każdego urządzenia mobilnego. Umożliwia to dopasowanie wyglądu tylko do opcji na smartfonach.

Co wyróżnia pakiet Blog WordPress?

strona internetowa

Jakość i unikalność

Masz pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną specjalnie dla Twojej firmy, usługi, produktu. Dbamy o każdy detal, ponieważ wiemy, że szczegóły mają znaczenie.

strona internetowa

Szybki czas realizacji

Na wykonanie strony internetowej w ramach pakietu blog WordPress potrzebujemy 10 dni roboczych. Jeśli współpraca z web developerem przebiega sprawnie, czas realizacji może skrócić się nawet do 5 dni.

strona internetowa

Niezbędne dodatki

Twoja strona otrzyma sprawdzone i niezbędne komponenty: galerię zdjęć, mapę dojazdu oraz formularz kontaktowy. To idealne rozwiązanie na start Twojej firmy w Internecie.

strona internetowa

Jedna strona na wszystkie urządzenia

W ramach pakietu blog WordPress otrzymasz stronę internetową dostosowaną do urządzeń mobilnych. Dzięki temu Twoja nowa strona będzie się poprawnie wyświetlać na smartfonach, tabletach i większych ekranach.

strona internetowa

Polityka prywatności

W ramach pakietu blog WordPress otrzymasz stronę internetową dostosowaną do wymogów Polityki prywatności, RODO i z informacją o ciasteczkach. Dzięki temu Twoja nowa strona internetowa będzie dostosowana do wymogów prawnych.

strona internetowa

Sieci społecznościowe

Strona w ramach pakietu bloga WordPress jest zintegrowana z profilami Twojej firmy w popularnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy Google.

Kalkulator wyceny strony internetowej

Potrzebujesz indywidualnej wyceny Twojej strony WordPress? Skorzystaj z naszego Kalkulatora stron internetowych!

Pozycjonowanie Blog SEO Cennik

Pozycjonowanie strony WordPress cennik: przykładowa kalkulacja ceny wykonania pozycjonowania strony WordPress wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę.
Indeksowanie SEO
 
już 180 PLN

Dodanie do katalogu Google

Zamów pakiet
 • Google Search Console
 • Indeksowanie Google
 • Mapa strony i itp.
Optymalizacja SEO
 
od 300 PLN

Optymalizacja czasu ładowania, zmniejszenie rozmiaru strony

więcej o pakiecie
 • Audyt strony
 • Cache'owanie strony
 • Optymalizacja elementów strony
SEO WordPress
 
od 500 PLN

Dobieranie fraz kluczowych, pomoc w pisaniu tekstów

więcej o pakiecie
 • Audyt strony i analiza treści
 • Wdrożenie narzędzi SEO
 • Wsparcie SEO
Powyższe ceny obowiązują przy zamówieniu strony WordPress. SEO istniejących stron podlega indywidualnej wycenie

Strony internetowe – nasze realizacje

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja. Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony internetowej wizytówka.

Baza wiedzy strony internetowe

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
platforma LMS kursy i szkolenia online

Platforma LMS kursy i szkolenia online

Prowadzisz szkolenia, tworzysz kursy, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i chcesz przenieść Twój biznes do internetu? Platforma LMS pozwala na stworzenie kursów, szkoleń online z możliwością wykupienia […]

dedykowana strona internetowa

Dedykowana strona internetowa

Dedykowana strona internetowa to strona stworzona specjalnie dla Ciebie lub Twojej firmy. Nie jest oparta na szablonie ani gotowym rozwiązaniu, ale zaprojektowana i zbudowana od podstaw, aby […]

Zasady tworzenia stron internetowych

Jakie są zasady tworzenia stron internetowych?

Tworzenie stron internetowych to obszerne zagadnienie, które obejmuje wiele aspektów, począwszy od projektowania graficznego po programowanie i optymalizację. Poznaj podstawowe zasady tworzenia stron internetowych. W dzisiejszych czasach […]

Web designer jak zostać

Jak zostać Web Designerem?

Jeżeli chcesz zostać projektantem stron internetowych, to jest to możliwe do osiągnięcia nawet bez formalnego wykształcenia. Wystarczy opanować niezbędne umiejętności i doświadczenie, a następnie zacząć szukać pracy […]

agencja kreatywna

Co to jest agencja kreatywna?

Jest wiele sposobów na zbudowanie wizerunku firmy lub marki. Jeżeli chcesz, żeby komunikacja była w pełni dopasowana do Twoich oczekiwań, zleć jej wykonanie agencji kreatywnej. Sukces firmy […]

brief strony internetowej

Brief strony internetowej

Potrzebujesz nowej strony internetowej i zastanawiasz się, jak profesjonalnie podejść do procesu projektowego? Zacznij od briefu projektowego strony internetowej. Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, niezależnie od […]

Dedykowany sklep internetowy

Dedykowany sklep internetowy co to jest?

Szukasz sposobów na zbudowanie profesjonalnego sklepu internetowego, czy platformy e-Commerce. Jeżeli chcesz, żeby rozwiązanie było w pełni dopasowane do Twoich oczekiwań, poznaj dedykowany sklep internetowy, jego funkcje […]

Pola ACF WordPress

Pola ACF strona WordPress

ACF to ciekawe narzędzie, które może znacznie zwiększyć funkcjonalność strony internetowej opartej na WordPressie. Dzięki ACF można dodać do swojej strony internetowej dowolne dane, których obecnie potrzebujesz. […]

kreator sklepów internetowych

Jaki kreator sklepu internetowego?

Zastanawiasz się, jak zrobić sklep internetowy w prosty sposób i jak wybrać odpowiednie rozwiązanie do stworzenia Twojego sklepu? Dzięki kreatorom sklepów internetowych można stworzyć prosty sklep internetowy […]

Modernizacja strony internetowej

Modernizacja strony internetowej

Strony internetowej to nie jednorazowe wdrożenie projektu, ale niekończący się proces jej modernizacji, administracji, rozwoju, wdrażania poprawek, dostosowań do nowych trendów. Modernizacja strony ma na celu jej […]

Trendy stron internetowych 2024

Najnowsze trendy stron internetowych 2024

Oczywiście trendy w projektowaniu stron internetowych stale się zmieniają. Jednak są trendy mające szczególny potencjał i są one ważnymi wskazówkami jak stworzyć profesjonalną stronę. Co będzie modne […]

marketing automation co to jest

Marketing automation co to jest?

Twój sklep internetowy nie przynosi zysku, a Klienci nie powracają? To częsty problem w branży e-Commerce. Jakiego rodzaju działania podejmować, by Twój sklep internetowy był sklep internetowy […]

4.8/5 - (64 votes)

Potrzebujesz Blog WordPress?