Agencja Kreatywna: Identyfikacja wizualna – Branding – Grafika

THE NEW LOOK to agencja kreatywna oferująca kompleksową obsługę marek w zakresie strategii i kreacji – zarówno rozbudowanych systemów identyfikacji wizualnej, jak i materiałów promocyjnych, opakowań.


Branding + identyfikacja wizualna

Naming – Wybór nazwy firmy, marki czy produktu. Dbamy o to, aby nazwa była przyjazna i zapadająca w pamięć.

Projektowanie logo i księgi znaku – Logo jest najważniejszym elementem określającym tożsamość firmy. Projektowane przez nas logotypy są niepowtarzalne, ponadczasowe i dostosowane do różnych nośników. Księgę znaku to zbiór wszystkich elementów i reguł dotyczących identyfikacji wizualnej firmy.

Przygotowywanie druków firmowych i reklamowych – Projektujemy tak, aby materiały tworzyły spójną całość, unikalną na tle konkurencji.
Wsparcie – Nasza praca nie kończy się na projektowaniu. Jeżeli potrzebujesz konsultacji dotyczącej budowania wizerunku lub
nie wiesz gdzie i jak wyprodukować zaprojektowane materiały poligraficzne pomożemy Ci w tym.

 


Kreacja + content marketing

Copywriting i content marketing – Tworzenie unikatowych treści informacyjnych na strony internetowe oraz praca nad artykułami tematycznymi, tworzą istotną formę komunikacji między marką a odbiorcą.

Infografika – Wizualny projekt treści, który ułatwia odbiorcy zapoznanie się z ofertą, dzięki czemu dłużej pozostanie on na stronie. Przedstawienie informacji w formie graficznej poprawia proces komunikacji pomiędzy daną marką a jej potencjalnymi klientami.

 


Agencja kreatywna – ralizacje branding i kreacja


 

Nasze realizacje →