Strona One Page WordPress

Strona One page to prosta strona internetowa, która nie zawiera oddzielnych podstron.

Strona One Page

Strona One Page to strona firmowa, produktu lub wydarzenia, która nie zawiera oddzielnych podstron.

One Pager jak sama nazwa wskazuje to strona internetowa składająca się z “jednej strony” głównej, często wydłużonej, po której można poruszać się przesuwając scrollem, używając specjalnej nawigacji na stronie lub głównego menu strony. Menu strony nie przenosi do podstron, których na takiej stronie nie ma, a do odpowiedniego “zakotwiczonego” miejsca na stronie One Page.

Strona One Page może zawierać wszystkie informacje dotyczące danej firmy, produktu, ale w innej formie niż na zwykłej stronie internetowej. Takie rozwiązania często wykorzystywane są jako ciekawe przedstawienia treści i element przykucia uwagi użytkowników internetu.

Kiedy wybrać stronę One Page?

Strona One Page to świetne rozwiązanie dla firm lub produktów, które stawiają na kreatywność. Projekt strony internetowej One Page wyróżnia się bardzo często bogatą grafiką, ciekawymi efektami wizualnymi przenikających się warstw. Przesuwając stronę w dół scrollując ją myszką lub palcem można zobaczyć przewijający się animacje typu parallax czy filmy w tle.

Pomysłów na stronę One Page jest na prawdę wiele. Zamów kreatywną stronę One Page przyciągającą spojrzenia.

Ograniczenia strony One Page

Strona typu One Page ma niestety ograniczenia. Takiej strony nie jest optymalnym rozwiązaniem dla projektów przedstawiających rozbudowaną ofertę. One Pager z dużą ilością informacji staje się zbyt długi. Zbyt duża ilość tekstu i informacji na takiej stronie wprowadza problemy z nawigacją.

Jeżeli strona One Page nie spełnia Twoich oczekiwać zapytaj o projekt rozbudowanej strony internetowej lub poznaj nasz cennik stron internetowych.

PROFESJONALNA USŁUGA PROJEKTOWANIA STRON WORDPRESS

Zaprojektuj z nami Twoją stronę One page

strony internetowe
Oferujemy niestandardowe projekty stron www, przeprojektowanie i migrację istniejących stron na WordPress
sklepy internetowe
Projektujemy bezpieczne, szybkie, spersonalizowane strony internetowe dla każdego rodzaju projektu oraz branży
pozycjonowanie google seo
Tworzymy strony internetowe zaprojektowane, tak aby były najlepsze w swojej klasie i spełniały standardy SEO w wyszukiwarce Google

Strona One Page cennik

Strony internetowe One Page przykładowa kalkulacja cenowa wykonania responsywnej strony internetowej wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę.

One Page Starter
2100 zł
od 1850 PLN

Podstawowa strona One Page na start!

 • Strona WordPress
 • Motyw Blocksy
 • Projekt str. głównej
 • 1 zmiana
 • Czas realizacji do 5 dni
 • Opcja sklepu + 450 PLN
 • Bramka płatności + 250 PLN
Zamów pakiet
One Page Plus
3180 zł
od 2650 PLN

Rozbudowana strona One Page

 • Strona WordPress
 • Motyw Blocksy
 • Projekt str. głównej
 • 1 modyfikacja + 2 zmiany
 • Czas realizacji do 10 dni
 • Opcja sklepu + 450 PLN
 • Bramka płatności + 250 PLN
Zamów pakiet

Pakiety stron internetowych zawierają rabat dla klientów posiadających wszystkie niezbędne materiały do stworzenia strony internetowej. Ceny pakietów bez rabatu to dodatkowy koszt 20% ceny pakietu, gdy materiały będą dosłane lub tworzone w czasie projektowania strony. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich i są cenami netto bez podatku VAT.

Dokładna, ostateczna cena projektu strony internetowej jest uzależniona od pełnych rozmiarów projektu, Twoich oczekiwań, stopnia skomplikowania oraz ilości modyfikacji. Poziom skomplikowania projektu przekłada się na czas i ilość pracy oraz ostateczną wycenę. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich i są cenami netto, czyli bez podatku VAT.

Cennik pakietów obejmuje jeden projekt strony internetowej wykonany według wytycznych klienta lub przesłanych inspiracji oraz ilość modyfikacji zgodny z wybranym pakietem.

Modyfikacja to tura zmian, zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca układ projektu. Dodatkowe modyfikacje to koszt 5% ceny pakietu. Zmiana to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana układu graficznego elementów projektu, połączenie elementów, dodanie innych, zmiana kolorów, dopisanie tekstów i inne drobne zmiany. Dodatkowe modyfikacje i zmiany projektu strony internetowej od 60 PLN/godz. – pełny cennik. Poprawka usunięcie błędu lub niewielkiego braku, który powstał w procesie projektowym. Poprawki w projekcie są darmowe.

Dodatkowy projekt strony głównej lub indywidualny projekt w pakiecie wizytówka, wyceniane są oddzielnie i jest to koszt 10% ceny pakietu.

Dodatkowa podstrona to koszt 60-260 PLN za wdrożenie podstrony lub wycena godzinowa na podstawie przesłanych treści. Prosta podstrona z małą ilością treści = 60 zł. Rozbudowana podstrona bez indywidualnego projektu = 180 PLN. Indywidualny projekt podstrony od 260 PLN.

Gotowy sklep WordPress motyw Blocksy

Jak wygląda strona One Page?

Strony One Page to rozwiązanie oparte o platformę WordPress i motyw Blocksy. Jest to świetne rozwiązanie dla osób lub małych firm, które chcą posiadać szybką, prostą w obsłudze i elastyczną stronę internetową. Motyw Blocksy oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości, które są niezbędne do stworzenia strony internetowej, którą będzie atrakcyjny dla Twoich klientów.

Nowoczesne układy layoutów Blocksy umożliwia na ich podstawie stworzenie rozwiązania pasującego dla Twojej marki lub firmy. Z Blocksy na bazie nowoczesnych i przejrzystych układów layoutów oraz edytora Gutenberg możemy dowolnie zmienić układ strony, kolorystykę, fonty i wiele innych. Powiedź nam, co Ci się podoba, a my bazując na tych wskazówkach, zaprojektujemy stronę o inteligentnej struktury, która będzie można łatwo zmieniać i dostosowywać do nowych podstron w przyszłości.

strona-internetowa-blocksy-demo-uslugi-3
strona-internetowa-blocksy-demo-uslugi-2
strona-internetowa-blocksy-demo-konsultant
strona-internetowa-blocksy-demo-mechanik
strona-internetowa-blocksy-demo-adwokat
strona-internetowa-blocksy-demo-sluby
strona-internetowa-blocksy-demo-trener
strona-internetowa-blocksy-demo-agencja
strona-internetowa-blocksy-demo-biznes
strona-internetowa-blocksy-demo-restauracja
strona-internetowa-blocksy-demo-uslugi
strona-internetowa-blocksy-demo-catering
strona-internetowa-blocksy-demo-fundacja
strona-internetowa-blocksy-demo-aplikacja
strona-internetowa-blocksy-demo-joga
strona-internetowa-blocksy-demo-blog-przepisy
strona-internetowa-blocksy-demo-podroze
strona-internetowa-blocksy-demo-blog

Motyw Blocksy

Blocksy to motyw WordPress, który został stworzony z myślą o edytorze Gutenberga, ale dostępny jest również w wersji z kreatorem Elementor, Beaver Builder oraz Brizy. Blocksy oferuje wiele funkcji i możliwości, które sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych motywów WordPress. Do najważniejszych z nich należą bloki Gutenberg, Kreator Menu oraz inne liczne narzędzia umożliwiające dostosowanie indywidualnego wyglądu strony.

Warto wiedzieć, że Blocksy jest jednym z najszybszych i najbardziej wydajnych motywów WordPress. Jest to ważne, ponieważ szybkość strony internetowej ma wpływ na jej ranking w wyszukiwarce Google. Blocksy oferuje szeroki zakres opcji dostosowywania, dzięki czemu można stworzyć stronę internetową o dowolnym wyglądzie i funkcjonalności. Blocksy jest zoptymalizowany pod kątem edytora Gutenberg, dzięki czemu jest świetną podstawą dla strony internetowej na start.

Możliwości motywu Blocksy

Blocksy daje niezwykle intuicyjne opcje dostosowywania i zmiany w czasie rzeczywistym każdej części Twojej strony. Możesz zmieniać i kontrolować ustawienia menu, układu strony głównej, nagłówków, stopki, bocznych widżetów, paginacją, podstron i wiele więcej.

Opcje układu strony

Ustawienia szerokość układu strony: domyślny, wąski, pełna szerokość strony oraz z lewy lub prawy paskiem bocznym.

Opcje nagłówka

Zmiana układu nagłówka i menu z możliwością dostosowania elementów nagłówka z elementami menu oraz dodatkowe elastyczne górnego paska.

Opcje stopki strony

Możliwość zmiany stylu i treści stopki strony. Dodawanie własnych mediów społecznościowych oraz ustawieniu efektu przewijania.

Opcje paska bocznego

Zmiana typ paska bocznego z możliwością dostosowania układu widżetów, zmiany kolorów i czcionek.

Edycja nagłówka strony

Dzięki konfiguratorowi nagłówka (Header Builder) można z łatwością edytować wygląd menu strony, logo w dowolnym stylu. Dzięki temu narzędziu edycja jest bardzo intuicyjna i polega na tworzeniu menu strony, za pomocą opcji przeciągnij i upuść z możliwością podglądu na żywo.

Elementy nagłówka i menu

W Blocksy dostępne jest 9 elementów nagłówka, które dają swobodę tworzenia różnego typu układu nagłówka strony, który odpowiadają Twoim potrzebom.

Zaawansowane opcje

Każdy element nagłówka strony posiada zestaw zaawansowanych opcji dostosowywania. Umożliwia to dopasowanie układu menu strony do dowolnego urządzenia.

Opcje mobilne

Konfigurator nagłówka strony i jego elementy są responsywne tak, aby pasowały do każdego urządzenia mobilnego. Umożliwia to dopasowanie wyglądu tylko do opcji na smartfonach.

Jaką stronę internetową otrzymasz w ramach projektu One page WordPress?

 • Responsywna strona
 • Instalacja WordPress
 • Unikalna szata graficzna
 • Informacja o ciasteczkach i RODO
 • Formularz kontaktowy (opcjonalnie)
 • Aktualności / blog (opcjonalnie)
 • Galeria zdjęć (opcjonalnie)
 • Mapa dojazdu (opcjonalnie)
 • Integracja z serwisami społecznościowymi (opcjonalnie)
Co otrzymasz dodatkowo w pakiecie One page WordPress?

– Pomoc techniczną po wdrożeniowa 30 dni
– Gwarancję przy podpisaniu umowy administracyjnej

– Pomoc w doborze Hostingu i Domeny
– Konfigurację serwera i domeny
– Bezpłatny certyfikat SSL z hostingiem The Camels

one page co to jest

Co to jest One Page?

Strona One page to prosta strona internetowa, która nie zawiera oddzielnych podstron. Przed podjęciem decyzji o założeniu strony internetowej, warto poznać różne rozwiązania. Jednym z nich jest […]

strony internetowe WordPress

Strony internetowe WordPress

Internet to nasza pasja. Jesteśmy ekspertami nowych mediów – łączymy kompetencje butiku kreatywnego i agencji interaktywnej. Tworzymy strony internetowe WordPress na tablety i smartfony.
 • Responsywne strony www
 • Najlepsza technologia WordPress
 • Unikatowe, wartościowe treści
pozycjonowanie seo stron internetowych

Pozycjonowanie stron SEO

Nawet najlepsza strona wymaga unikatowej treści i pozycji w Google. Zajmujemy się marketingiem w wyszukiwarkach: pozycjonowaniem SEO, optymalizacją strony, copywritingiem oraz audytem Twojej strony i konkurencji.
 • budowanie wartościowych treści
 • marketing lokalny Google
 • media społecznościowe

Kalkulator wyceny strony internetowej

Potrzebujesz indywidualnej wyceny Twojej strony WordPress? Skorzystaj z naszego Kalkulatora stron internetowych!

Strony internetowe – nasze realizacje

Projektujemy strony internetowe WordPress i sklepy internetowe WooCommerce. Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony internetowej i sklepu internetowego.

Baza wiedzy strony internetowe

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
dedykowana strona internetowa

Dedykowana strona internetowa

Dedykowana strona internetowa to strona stworzona specjalnie dla Ciebie lub Twojej firmy. Nie jest oparta na szablonie ani gotowym rozwiązaniu, ale zaprojektowana i zbudowana od podstaw, aby […]

Zasady tworzenia stron internetowych

Jakie są zasady tworzenia stron internetowych?

Tworzenie stron internetowych to obszerne zagadnienie, które obejmuje wiele aspektów, począwszy od projektowania graficznego po programowanie i optymalizację. Poznaj podstawowe zasady tworzenia stron internetowych. W dzisiejszych czasach […]

Web designer jak zostać

Jak zostać Web Designerem?

Jeżeli chcesz zostać projektantem stron internetowych, to jest to możliwe do osiągnięcia nawet bez formalnego wykształcenia. Wystarczy opanować niezbędne umiejętności i doświadczenie, a następnie zacząć szukać pracy […]

agencja kreatywna

Co to jest agencja kreatywna?

Jest wiele sposobów na zbudowanie wizerunku firmy lub marki. Jeżeli chcesz, żeby komunikacja była w pełni dopasowana do Twoich oczekiwań, zleć jej wykonanie agencji kreatywnej. Sukces firmy […]

brief strony internetowej

Brief strony internetowej

Potrzebujesz nowej strony internetowej i zastanawiasz się, jak profesjonalnie podejść do procesu projektowego? Zacznij od briefu projektowego strony internetowej. Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, niezależnie od […]

Dedykowany sklep internetowy

Dedykowany sklep internetowy co to jest?

Szukasz sposobów na zbudowanie profesjonalnego sklepu internetowego, czy platformy e-Commerce. Jeżeli chcesz, żeby rozwiązanie było w pełni dopasowane do Twoich oczekiwań, poznaj dedykowany sklep internetowy, jego funkcje […]

Pola ACF WordPress

Pola ACF strona WordPress

ACF to ciekawe narzędzie, które może znacznie zwiększyć funkcjonalność strony internetowej opartej na WordPressie. Dzięki ACF można dodać do swojej strony internetowej dowolne dane, których obecnie potrzebujesz. […]

kreator sklepów internetowych

Jaki kreator sklepu internetowego?

Zastanawiasz się, jak zrobić sklep internetowy w prosty sposób i jak wybrać odpowiednie rozwiązanie do stworzenia Twojego sklepu? Dzięki kreatorom sklepów internetowych można stworzyć prosty sklep internetowy […]

Modernizacja strony internetowej

Modernizacja strony internetowej

Strony internetowej to nie jednorazowe wdrożenie projektu, ale niekończący się proces jej modernizacji, administracji, rozwoju, wdrażania poprawek, dostosowań do nowych trendów. Modernizacja strony ma na celu jej […]

Trendy stron internetowych 2024

Najnowsze trendy stron internetowych 2024

Oczywiście trendy w projektowaniu stron internetowych stale się zmieniają. Jednak są trendy mające szczególny potencjał i są one ważnymi wskazówkami jak stworzyć profesjonalną stronę. Co będzie modne […]

marketing automation co to jest

Marketing automation co to jest?

Twój sklep internetowy nie przynosi zysku, a Klienci nie powracają? To częsty problem w branży e-Commerce. Jakiego rodzaju działania podejmować, by Twój sklep internetowy był sklep internetowy […]

ux sklepu internetowego

Projekt UX sklepu internetowego

Za sukcesem sklepu internetowego stoi dobry projekt. A za dobrym projektem stoi wielu specjalistów zajmujących się projektowaniem, analityką, programowaniem i testowaniem. Jednym z ważniejszych etapów tworzenia sklepu […]

4.9/5 - (70 votes)

Zamów stronę One page!