Strona internetowa ze sklepem internetowym

Twoja strona internetowa ze sklepem internetowym w jednym miejscu? WordPress + WooCommerce to idealne połączenie systemu zarządzania treścią CMS i systemu e-Commerce.

Sklep internetowy oparty o WooCommerce jest rozwiązaniem idealne dla Ciebie jeśli poza sklepem chcesz mieć także w pełni funkcjonalną stronę internetową Twojej firmy lub produktu. Połączenie WordPress + WooCommercec pozwala na administrowanie stroną internetową ze sklepem za pomocą jednego panelu.


strona internetowa ze sklepem

Idealna platforma

WooCommerce jest rozwiązaniem E-Commerce stworzonym specjalnie na platformę WordPress. Dzięki temu zyskasz stronę internetową ze sklepem zintegrowaną w jednym miejscu. To idealne rozwiązanie dla firm prowadzących swoje działania i promujących produkty w internecie. Dzięki zastosowaniu WordPress + WooCommerce możesz zarządzać swoją stroną, blogiem i sklepem z poziomu jednego panelu zarządzania, ponieważ wszystkie funkcje mieszczą się w jednym miejscu
strona internetowa ze sklepem

Przyjazny dla Klienta

WooCommerce jest w pełni przystosowany do zakupów na smartfonie i tablecie. Kupujący w internecie szybko potrafią ocenić jakość sklepu i także tym kierują się podczas wyboru. Kupujący zwracają uwagę, nie tylko na produkty i ceny, ale także na układ koszyka, strony zamówienia i łatwość dokonywania transakcji. Zadbamy, aby Twoja strona zachęcała ich do zakupów.

Wdrożenie własnej strony internetowej ze sklepem internetowym to proces, który możesz wykonać zarówno samodzielnie lub zlecić naszej firmie.

 


Strona internetowa ze sklepem internetowym – nasze realizacjeProfesjonalne rozwiązania
strona internetowa + sklep internetowy

W ramach e-sklepu WooCommerce otrzymujesz niezbędną funkcjonalność i wiele dodatkowych opcji.

audyt-strony-seo

Przyjazna

Strona internetowa ze sklepem internetowy jest w pełni przystosowane do urządzeń mobilnych oraz przyjazne dla wyszukiwarek

pozycjonowanie-stron-internetowych-content-marketing

Funkcjonalna

Możliwość rozwoju sklepu internetowego na platforma WooCommerce o nowe funkcjonalności i pluginy

projekt-graficzny-strona-www

Orginalna

Niepowtarzalna grafika dopasowana do profilu Twojej firmy oraz wzbudzająca zainteresowanie użytkowników


Szkolenie i wsparcie techniczne

Prowadzenie strony internetowej ze sklepem internetowym nie jest trudne.

Z nami poznasz wszystkie potrzebne funkcje systemu WordPress i WooCommerce. Przeszkolimy Ciebie lub wybranego przez Ciebie pracownika z obsługi panelu WordPress i WooCommerce. Służymy radą i pomocą przez pierwszy miesiąc od wystartowania Twojej strony i sklepu oraz wsparciem administrowania strony.