Kontakt

Bardzo cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmowy, dlatego zapraszamy do naszego biura w Łodzi lub do rozmowy na Skypie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.


Napisz do nas, żeby otrzymać informację cenową lub wyślij brief. Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24h.

Dodaj:4 + 1 =

strony internetowe Łódź

strony internetowe Łódź
pozycjonowanie SEO
media społecznościowe
branding i kreacja

ul. Piramowicza 9, 90-254 Łódź

Telefon: 730 170 330
Email: studio@thenewlook.pl

www.stronawordpress.com
www.sklepwordpress.com
www.sklepwoocommerce.com


Lokalizacja: Łódź, Warszawa


Strony internetowe Łódź: Projektujemy i tworzymy strony internetowe na platformie WordPress w Łodzi i dla naszych klientów w Łodzi, Warszawie i całej Polsce.

Szukasz wykonawcy nowoczesnej strony internetowej w Łodzi opartej o system zarządzania treścią WordPress dostosowanej do urządzeń mobilnych z roczną gwarancją i wsparciem technicznym, niezawodnego sklepu internetowego WordPress + WooCommerce, pozycjonowania SEO, optymalizacji strony i treści do pozycjonowania w Google, skutecznego działania w mediach społecznościowych, strategii i stałej obsługi Fanpage’a na Facebook’u napisz lub zadzwoń.

Ponad to zajmujemy się administrowaniem stron internetowych opartych system administrowania treścią WordPress, bezpieczeństwem stron internetowych WordPress, tworzeniem kopii zapasowych, audytem strony i SEO, monitorowaniem Twojej strony i konkurencji.