Chcesz przenieść biznes do internetu? Wyceń: Strona www | e-Sklep | B2B |SEO/SEM | Administracja | napisz: studio@thenewlook.pl

Ile kosztuje strona internetowa w 2024?

ile kosztuje strona internetowa

Potrzebujesz nowej strony www i zastanawiasz się, ile kosztuje strona internetowa? Możesz spotkać się ze skrajnymi opiniami dotyczącymi kosztów stworzenia strony internetowej. Chcesz wiedzieć, jakiego rzędu są to koszty, jak wybrać odpowiedniego wykonawcę, który przygotuje dobrą i funkcjonalną stronę?

Masz chęć do działania, planujesz rozkręcić Twój biznes, masz dobry produkt, markę lub ciekawy biznesplan? Brakuje Tobie jednego bardzo ważnego elementu każdego profesjonalnego, przemyślanego i przynoszącego sukcesy biznesu… strony internetowej.

Jeżeli już wiesz, że do sukcesu potrzebujesz skrojonej na miarę strony internetowej i podejmiesz decyzję o stworzeniu skutecznej wizerunkowo i sprzedażowo strony internetowej, zastanawiasz się na pewno, ile kosztuje strona internetowa? Co warto wiedzieć i jak nie dać się oszukać? Podpowiemy Tobie ile kosztuje strona internetowa, która będzie spełniała swoje zadanie i cele, czyli będzie generowała zyski dla Twojego biznesu.

strona internetowa wordpress

Strony internetowe cennik

Chcesz stworzyć stronę internetową i zastanawiasz się jaki budżet zarezerwować na Twój projekt? Zobacz cennik stron internetowych w naszej agencji.


Z tego tekstu dowiesz się:

 • Jakie są główne rodzaje stron internetowych?
 • Czym kierować się przy wyborze wykonawcy strony internetowej?
 • Jaki jest zakres pracy agencji interaktywnej?
 • Jaki jest orientacyjny koszt stworzenia strony www w zależności od jej celu?
 • Ile kosztuje strona internetowa w 2024 roku?
 • Dlaczego warto wybrać usługę pozycjonowania SEO strony internetowej?
 • Jakie dodatkowe koszty wiążą się ze stworzeniem strony i po co jest hosting i domena?

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Koszt utworzenia strony internetowej zależy od bardzo wielu czynników i tak naprawdę odpowiedź na pytanie o koszt strony internetowej wymaga skonkretyzowanych wytycznych. To mniej więcej tak jak z zakupem samochodu. Podstawowa wersja kosztuje stosunkowo niewiele, jednak kiedy zaczniesz dodawać kolejne opcje, może się okazać, że wartość Twojego wymarzonego auta wzrośnie nawet kilkakrotnie. Podobnie jest ze stronami internetowymi. Pamiętaj, że bardzo często ze stroną internetową jest tak jak z samochodem to co najdroższe kryje się pod maska, czyli po stronie administracyjnej strony. Pozornie atrakcyjna strona www może być wykonana szybko, ale nie będzie miała wielu funkcjonalności.

Koszt stworzenia strony internetowej od podstaw może kosztować od 500 zł, jeżeli będziesz tworzyć stronę samodzielnie do 25.000 zł lub więcej zlecając stronę w dużej agencji interaktywnej. Średni koszt stworzenia strony internetowej w 2024 r. na polskim rynku przez profesjonalnego wykonawcę może wynosić około 4000 do 8000 zł. Cena projektu i wdrożenia strony internetowej może znacznie wzrosnąć, jeśli Twój projekt jest niestandardowy i wymaga dedykowanych rozwiążań.

Profesjonalny twórca stron internetowych lub agencja interaktywna, która na co dzień tworzy strony internetowe będzie w stanie oszacować tzw. widełki kosztu Twojej strony internetowej lub zaproponują odpowiedni pakiet na podstawie wstępnego briefu projektu. Od czego zatem zależy koszt utworzenia strony internetowej? Ostateczny koszt strony internetowej jest wypadkową wielu czynników, które postaramy się pokrótce opisać w poniższym tekście. Zacznijmy od początku…

strona internetowa cennik

Ile kosztuje strona internetowa – krok po kroku

Szacowany czas czytania: 1 minuta

 1. Od czego zależy koszt strony internetowej
 2. Określenie celu strony internetowej
 3. Wybór wykonawcy strony internetowej
 4. Czas wykonania strony internetowej
 5. Wycena strony internetowej:
  – Strona Blog
  – Strona Wizytówka
  – Strona One Page
  – Strona Landing Page
  – Strona dla firmy
  – Strona premium
  – Strona dedykowana
  – Strona e-learningowa
  – Strona zamówień dla restauracji
  – Strona internetowa sklepu
 6. Ile kosztuje strona internetowa z pozycjonowaniem?
 7. Inne czynniki wpływające na koszt strony
 8. Cena strony internetowej porównanie ofert
 9. Wycena strony Fixed price czy Time material
 10. Ile kosztuje hosting strony internetowej?
 11. Koszt utrzymania strony internetowej
 12. Tanie strony internetowe?
 13. Ile kosztuje strona internetowa [tabela kosztów]
 14. Ile kosztuje strona internetowa – najczęstsze pytania [FAQ]
 15. Jak założyć stronę internetową?
 16. Podsumowanie

Od czego zależy koszt strony internetowej

Na wstępie warto się zastanowić od czego zależy koszt strony internetowej. Koszt uruchomienia i utrzymania strony internetowej może być bardzo różny w zależności od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, zakres funkcji, technologie używane do budowy strony, lokalizacja firmy wykonawczej, doświadczenie zespołu programistycznego itp. Ogólnie rzecz biorąc, ceny mogą być bardzo zróżnicowane.

Ceny stron internetowych w 2024 roku wahają się w szerokim zakresie, od kilku tysięcy do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych netto. Na ostateczną cenę wpływają wszystkie wymienione poniżej czynniki.

Pamiętaj, że każda strona internetowa jest inna i koszty mogą się znacznie różnić w zależności od specyfiki funkcji strony, wielkości strony, a nawet rynku docelowego. Dlatego nie da się podać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o koszt stworzenia sktrony internetowej – wymaga to indywidualnej analizy i przygotowania budżetu.

Koszt strony internetowej w 2024 roku w Polsce zależy od wielu czynników, takich jak:

1. Wybór platformy strony

Dostępnych jest wiele platform stron internetowych, zarówno darmowych, jak i płatnych. Platformy darmowe są zazwyczaj mniej rozbudowane i wymagają więcej pracy przy ich wdrożeniu i utrzymaniu. Platformy płatne oferują więcej możliwości i są łatwiejsze w obsłudze, ale są też droższe.

 1. Technologia e-Commerce
  Wybór technologii, w której zostanie stworzona strona ma znaczenie. Możesz wybrać między platformami typu open-source (np. WordPress, Joomla, itp) a platformami SaaS (np. Wix). Koszty różnią się w zależności od wybranej opcji i zakresu personalizacji​​.
 2. Wybór platformy strony internetowej
  Najtańszą opcją jest skorzystanie z gotowego szablonu strony internetowej na jednej z popularnych platform open source, takich jak WordPress, Joomla, Drupal. Koszt takiej instalacji to zazwyczaj od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Droższą opcją jest zamówienie indywidualnej, dedykowanej strony internetowej w agencji interaktywnej.
 3. Koszty tworzenia strony
  Jeżeli zdecydujesz się na stworzenie strony internetowej na indywidualne zamówienie, koszty mogą wynosić od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od złożoności projektu i wybranego wykonawcy​​​​.
 4. Rozmiar strony
  Im większa strona, tym więcej podstron i informacji, które trzeba zaprojektować i wdrożyć, a tym samym więcej pracy będzie wymagało jego stworzenie i utrzymanie.

W oparciu o powyższe czynniki, można wyróżnić następujące kategorie cenowe stron internetowych:

 • Strona internetowa na platformach darmowych
  Koszt stworzenia takiej strony może wynieść od 0 do 5000 zł.
 • Strona internetowa na platformach płatnych
  Koszt stworzenia takiej strony może wynieść od 2000 do 20 000 zł.
 • Strona internetowa dedykowane
  Koszt stworzenia takiej strony może wynieść od 15 000 do kilkuset tysięcy złotych.

2. Projekt i funkcjonalności strony

Jakość projektu graficznego i dodatkowych funkcjonalności nacząco wpływa na koszt stworzenia strony internetowej.

 • Rodzaj strony: Strona wizytówka, prosta strona informacyjna, rozbudowana strona firmowa, sklep internetowy, portal internetowy, itp.
 • Funkcjonalności: Liczba podstron, rodzaj zamieszczonych treści, integracja z systemami zewnętrznymi, itp.
 • Projekt strony: Stopień skomplikowania projektu graficznego, wykorzystanie niestandardowych rozwiązań, itp.

3. Koszty utrzymania strony

Prowadzenie strony internetowej w 2024 roku może kosztować od 200 do 500 zł netto rocznie, przy założeniu podstawowych funkcjonalności i samodzielnego administrowania strony​​.

 • Domena: Koszt domeny internetowej zależy od wybranej nazwy i usługodawcy. Średni koszt domeny w pierwszym roku to około 120-140 zł brutto, z możliwością wzrostu w kolejnych latach​​.
 • Hosting: Średnie ceny hostingu wahają się w granicach 50 zł netto za pierwszy rok i około 120 zł netto za drugi rok​​.

4. Koszty marketingu

Marketing online, w tym reklama Google Ads, reklamy na Facebooku czy Instagramie oraz działania SEO, mogą kosztować co najmniej 1000 zł miesięcznie, w zależności od budżetu i zakresu kampanii​​.
Usługi marketingowe. Aby strona internetowa przynosił zyski, konieczne jest jego promocja. Do najpopularniejszych metod marketingu internetowego należą:

 • SEO
 • SEM
 • Social media
 • Email marketing

Koszty usług marketingowych mogą być znaczące, zwłaszcza w przypadku stron internetowych z dużą ilością konkurencji.

Pamiętaj, że im większego poziomu personalizacji oczekujesz, tym bardziej strona jest spersonalizowany, tym więcej pracy będzie wymagało jej stworzenie i utrzymanie. Dodatkowe koszty wymaga poziom wsparcia technicznego. Jeżeli chcesz mieć zapewnione wsparcie techniczne od firmy, która stworzyła Twoją stronę, to będzie to dodatkowy koszt.

Ostatecznie, to ile kosztuje strona internetowa, zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań, które bardziej szczegółowo opiszemy poniżej.


Określenie celu strony internetowej

Najpierw sprawdź na czym tak naprawdę Ci zależy. Pierwszym krokiem w celu stworzenia atrakcyjnej, funkcjonalnej i dopasowanej do Twoich potrzeb strony jest precyzyjne określenie, jakiej strony potrzebujesz:

 • czy ma to być jedynie wizytówka zawierające podstawowe dane na temat firmy, jej usług, produkty?
 • czy strona stworzona zgodnie z najnowszymi trendami graficznymi, z ciekawymi funkcjonalnościach oraz szczególnie przyjazna dla Google?

Strona Blog
Blog internetowy to rodzaj strony internetowej, na której możesz umieszczać wpisy. Blog pozwala na bardziej personalną, bezpośrednią komunikację niż inne strony internetowe. Dowiedź się więcej o stronie blog internetowy.

Strona wizytówka
Najtańsze strony internetowe to strony wizytówki. Jak sama nazwa wskazuje strona wizytówka ma być przejrzystą, nieskomplikowaną stroną zawierającą najważniejsze informacje na temat firmy, takie jak: nazwa, adres, numer telefonu, opis działalności.

Klienci, którzy wybierają ten rodzaj stron internetowych, to najczęściej firmy i osoby świadczące usługi poza siecią. Dowiedź się więcej o stronie internetowej wizytówka.

Strona One Page
One Pager to strona internetowa składająca się z „jednej strony” głównej, często wydłużonej, po której można poruszać się przesuwając scrollem, używając specjalnej nawigacji. Strona One Page może zawierać wszystkie informacje dotyczące danej firmy, produktu, ale w innej formie niż na zwykłej stronie internetowej. Dowiedź się więcej o stronie internetowej One Page.

Strona Landing page
Strona Landing page jak sama nazwa wskazuje to strona lądowania, czyli taka, na którą trafiają najczęściej użytkownicy po kliknięciu w banner, mailing, link sponsorowany lub link reklamowy. Dlatego strona landing page powinna być logicznym rozszerzeniem treści znajdującej się w reklamie. Landing page najczęściej nie zawiera oddzielnych podstron i jest stroną samodzielną, mikrostroną, ale może być elementem większej witryny. Dowiedź się więcej o stronie internetowej Landing page.

Strona profesjonalna dla firmy
To strona przyciągająca rozwiązaniami graficznymi z rozbudowaną funkcjonalnością, z szerokim wachlarzem możliwości. Jest to strona dla firm, których biznes opiera się na działaniu w internecie, budowaniu relacji z klientami. To również strona nastawiona na wyniki w wyszukiwarce Google. Czytaj więcej o stronie internetowej dla firmy.

Strona internetowa premium
Strona premium opiera sie na najnowszych trendach graficznych i rozwiązaniach UX. Jest to strona z nie standardowymi funkcjonalnościami oraz z szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie i bezpieczeństwo. Dowiedź się więcej o stronie internetowej premium.

Strona internetowa sklepu
Strona internetowa sklepu jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jeśli poza sklepem chcesz mieć także w pełni funkcjonalną stronę internetową Twojej firmy lub produktu. Połączenie strony internetowej i sklepu internetowego pozwala na administrowanie stroną internetową ze sklepem za pomocą jednego panelu. Dowiedź się więcej o stronie internetowej ze sklepem.


strona firmy poradnik
Profesjonalna strona firmy
Profesjonalna strona firmy jest niezbędna dla Twojego sukcesu. Nie można prowadzić firmy, nawet tradycyjnej, bez obecności w Internecie.
Przeczytasz o: Nazwa domeny, Hosting, CMS, E-commerce, Celu strony, Projekt i optymalizacja, Statystyki, Administracja.
strona internetowa co to jest
Co to jest strona internetowa?
Profesjonalna strona firmy jest niezbędna dla Twojego sukcesu. Nie można prowadzić firmy, nawet tradycyjnej, bez obecności w Internecie.
Przeczytasz o: Nazwa domeny, Hosting, CMS, E-commerce, Celu strony, Projekt i optymalizacja, Statystyki, Administracja.

Wybór wykonawcy strony

Jak już określiłeś potrzeby względem strony internetowej i wiesz już jaki rodzaj strony internetowej potrzebujesz, przyszedł czas na wybór wykonawcy Twojej strony internetowej.

Wybór wykonawcy strony internetowej ma znaczenie. Ten etap jest niezwykle ważny, ponieważ w Internecie możesz napotkać na nierzetelnych wykonawców. Pamiętaj strona internetowa, która jest zrobiona szybko, tanio i „profesjonalnie” po prostu nie istnieje i będzie zapewne generować w przyszłości dodatkowe koszty. Profesjonalizm wymaga zarówno nakładu czasu, jak i środków. Dlatego nie polecamy zlecania stworzenia strony internetowej osobom, które ogłaszają się w internecie i grupach na Facebooku.

Na tym etapie najrozsądniej jest wybrać sprawdzonego wykonawcę, który posiada zróżnicowane i ciekawe portfolio, co potwierdzi jego profesjonalizm w projektowaniu stron internetowych. Sprawdź z jakimi orientacyjnymi kosztami musisz się zmierzyć porównując cenniki na stronach agencji lub wysyłając zapytanie ofertowe.

Porównując oferty dowiesz się, że koszty utworzenia strony internetowej potrafią znacznie się wahać za tak samo zapowiadający się produkt. Różnice w cenie mogą być duże, ponieważ korzystając z usług niektórych firm lub freelancera zapłacisz wyłącznie za produkt finalny, czyli samą stronę internetową, która często może mocno odbiegać od wizji Twojej strony. Prawdopodobnie nie otrzymasz żadnej gwarancji na właściwe funkcjonowanie strony, zapewne nie otrzymasz też instrukcji obsługi do strony lub innego wsparcia. Nie masz też żadnej gwarancji, że za pół roku freelancer będzie skłonny do dalszej współpracy, ponieważ może być zajęty kolejnym projektem.

Warto zaufać sprawdzonej agencji interaktywnej, która ma doświadczenie przy różnych projektach stron internetowych zarówno dla prywatnych klientów, jak i dla firm. Jeśli zdecydujesz się na wybór agencji interaktywnej, koszt utworzenia strony internetowej będzie oczywiście wyższy. Przede wszystkim dlatego, że w cenie otrzymasz prawdopodobnie coś więcej niż samą stronę internetową:

 • indywidualny projekt graficzny strony internetowej
 • gwarancja właściwego funkcjonowania strony internetowej
 • terminowe wykonania strony internetowej
 • optymalizacja SEO dla wyszukiwarek
 • instrukcja obsługi strony internetowej i wsparcie
 • doradztwo w zakresie marketingu internetowego i mediów społecznościowych
 • gwarancję współpracy w kolejnych etapach rozbudowy strony internetowej

Pamiętaj o naszych wskazówkach, a przy ostatecznej decyzji zachowaj zdrowy rozsądek.

co to jest agencja interaktywna

Jak wybrać agencję interaktywną?

Chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową i świadomie wybrać agencję interaktywną? Przeczytaj nasz poradnik nt. Co to jest agencja interaktywna...


Czas wykonania strony internetowej

Po wyborze twórcy Twojej strony przychodzi pora na oszacowanie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej. Tworzenie strony internetowej to proces składający się z kilku etapów. Zaczynając od rozmów i negocjacji, poprzez sporządzenie umowy wraz ze szczegółową specyfikacją, analizę, poszukiwanie inspiracji, stworzenie koncepcji funkcjonalno-graficznej, wdrożenie i testowanie. Każdy z tych etapów trwa, kosztuje i często wymaga zaangażowania wielu osób – project managera, grafików, użytecznościowa od UX, programisty. Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej zależy oczywiście od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności:

 • Strona wizytówka to czas od 3-5 dni pracy grafika i programisty
 • Strona podstawowa to około 10-30 dni pracy grafika i programisty
 • Strona rozszerzona (premium) to 30 dni i więcej pracy grafika i programisty
 • Strona internetowa sklepu to 30 dni i więcej pracy grafika i programisty

Znając już cel strony internetowej i czas wykonania możemy określić koszty jej wykonania. Każda agencja interaktywna posiada sztywny cennik w zależności od tzw. pakietów lub stawkę za roboczogodzinę.

Ile trwa stworzenie strony internetowej.


Wycena strony internetowej

Najlepiej jeżeli porównasz przynajmniej kilka ofert i wybierzesz tą, która wzbudzi Twoje największe zaufanie, a koszt wykonania strony będzie według Ciebie racjonalny. Pamiętaj też, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością. Jeżeli uznasz że koszt wykonania strony zdecydowanie odstaje od średniej, koniecznie spytaj z czego to wynika i co wpływa na cenę.

Bierz pod uwagę jedynie strony internetowe tworzone z systemem CMSem (np. WordPress), czyli panelem, gdzie można samodzielnie edytować treści na stronie. Strona taka ma lepsze wyniki w wyszukiwarkach ze względu na jej częstsze aktualizacje. Masz też możliwość prowadzenia na niej bloga, portfolio oraz wprowadzania innych zmian i aktualności.


Ile kosztuje strona internetowa w 2024 r.?

Strony internetowe pomimo szybko rosnących cen usług na rynku w 2022 roku wydają się być dość stabilne.

Strona internetowa w 2024 r. będzie kosztować Cię od 1500 do 6000 zł netto. Jeżeli chcesz zrealizować projekt indywidualny, wówczas będziesz musiał zapłacić więcej niż 6000 zł netto. Ostateczna cena strony internetowej oczywiście zależy od cennika danej agencji, z którą zaczniesz współpracę wykonania strony internetowej.

Koszt strony internetowej w agencji interaktywnej zaczyna się od bloga za 1500 zł, strony firmowej od 2500 zł, czy strony premium od 6000 zł. Poznaj pełne zestawienie kosztów stron internetowych:Strona Blog

Strona internetowa blog to koszt od 1500 zł / 3500 zł netto
strona blog z projektem graficznym

 • Koszt prostego Bloga dla początkujących = 1500 zł netto
 • Koszt profesjonalnego Bloga = 3500 zł netto

Strona Wizytówka

Strona internetowa wizytówka to koszt od 1500 zł – 2500 zł netto
niewielka strona internetowa z projektem graficznym, kilkoma podstronami i blogiem, strona przedstawiająca podstawowe informacje o firmie lub osobie

 • Cena od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od dostosowań graficznych i ilości treści.

Strona One Page

Strona internetowa One Page to koszt od 1500 zł / 3000 zł netto
niewielka lub rozbudowana strona firmowa, produktu lub wydarzenia, która nie zawiera oddzielnych podstron

 • Koszt prostej strony One page = 1500 zł netto
 • Koszt rozbudowanej strony One page = 3000 zł netto

Strona Landing page

Strona internetowa Landing page to koszt od 1500 zł / 3000 zł netto
Landing page to strona, która nie zawiera oddzielnych podstron i jest stworzona do celów promocyjnych lub informacyjnych

 • Koszt prostej strony Landing page = 1500 zł netto
 • Koszt kreatywnej strony Landing page = 3000 zł netto

Strona Portfolio

Strona internetowa Portfolio to koszt od 2500 zł / 4500 zł netto
Prosta lub rozbudowana strona portfolio dla projektanta, fotografa, architekta lub innej osoby kreatywnej z galerią projektów lub zdjęć, z projektem graficznym, szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie

 • Koszt prostej strony portfolio od 2500 zł netto
 • Koszt kreatywnej, rozbudowanej strony portfolio od 4500 zł netto


Strona dla firmy

Strona internetowa dla firmy to koszt od 2500 zł / 6500 zł netto
rozbudowana strona internetowa z projektem graficznym, szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie oraz bezpieczeństwo strony

 • Koszt strony internetowej dla małej firmy = 2500 – 3500 zł netto
 • Koszt strony internetowej dla średniej firmy = 3500 – 6500 zł netto
 • Koszt strony internetowej dla dużej firmy od 6500 zł netto

Strona premium

Strona internetowa premium to koszt od 6000 zł – 10.000 zł netto
rozbudowana strona internetowa z indywidualnym projektem graficznym, zoptymalizowana pod proces pozycjonowania, marketingu i bezpieczeństwa

Strona dedykowana

Strona internetowa tzw. dedykowana to koszt od 6000 zł netto lub indywidualna wycena
profesjonalna strona internetowa ze szczególnymi rozwiązaniami i funkcjonalnościamiStrona e-learning

Strona internetowa e-learning to koszt od 3500 zł / 8000 zł netto
strona internetowa e-learningowa z możliwością e-nauki, tworzenia i sprzedaży kursów online, e-booków, filmów

 • Koszt prostej strony e-Learning = 3500 zł netto
 • Koszt prostej strony e-Learning z możliwością płatności od 4500 zł netto
 • Koszt rozbudowanej strony e-Learning od 8000 zł netto

Strona zamówień dla restauracji

Strona z systemem zamówień dla restauracji to koszt od 1500 zł – 3500 zł netto
strona internetowa z systemem zamówień jedzenia online, menu restauracji, systemem rezerwacji miejsc, możliwością płatności i zamówienia online z dostawą

 • Koszt prostej strony restauracji = 1500 zł netto
 • Koszt prostej strony e-Learning z systemem zamówień od 2500 zł netto
 • Koszt rozbudowanej strony restauracji od 3500 zł netto

Wyceń sam stronę internetową

Chcesz stworzyć stronę internetową i zastanawiasz się jaki budżet zarezerwować na Twój projekt? Wycen sam projekt za pomocą Wirtualnego doradcy.


Powyższy cennik jest wyłącznie orientacyjnymi kosztami utworzenia strony internetowej i nie stanowią oferty handlowej naszej agencji. Poznaj nasze aktualne ceny projektu stron internetowych oraz nasze rabaty:

Cennik strony internetowe


Ile kosztuje strona internetowa ze sklepem?

Każda strona internetowa może być również pełnowartościowym sklepem internetowym. Na pytanie ile kosztuje strona internetowa sklepu czytaj więcej w tekście ile kosztuje założenie sklepu internetowego.

Strona internetowa sklepu

Strona internetowa ze sklepem internetowym to koszt od 2500 zł / 7500 zł netto
na wycenę wykonania strony internetowej ze sklepem będzie mieć wpływ projekt graficzny strony sklepu oraz jakie sklep ma posiadać funkcjonalności i integracje

 • Koszt prostego sklepu internetowego od 2500 zł netto
 • Koszt profesjonalnego sklepu internetowego od 7500 zł netto

Cennik strony internetowej ze sklepem


Wyceń sam sklep internetowy

Chcesz otworzyć sklep internetowy i zastanawiasz się jaki budżet zarezerwować na Twój projekt? Wycen sam projekt za pomocą Wirtualnego doradcy.


Strony WordPress przykłady

Zastanawiasz się jak wyglądają strony oparte o WordPress? Strona internetowa na WordPressie to coraz częściej wybierana opcja zarówno przez osoby, które chcą prowadzić bloga, jak i firmy potrzebujące swojej wizytówki internetowej lub rozbudowanej strony premium. Skąd taka popularność WordPressa? Związana jest ona z dostępnością tego systemu oraz z łatwością jego obsługi i możliwościami szybkiej rozbudowy o dodatkowe funkcjonalności. WordPress to najpopularniejszy CMS do stron internetowych na świecie. Jest on prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Tworzenie stron na WordPressie jest bardzo popularne wśród agencji interaktywnych, ponieważ WordPress jest napisany czystym kodem i programiści nie mają większych problemów z jego obsługą, stąd też jego popularność. Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne. Poznaj przykłady stron WordPress zrealizowanych w naszej agencji interaktywnej.


Ile kosztuje strona internetowa z pozycjonowaniem?

Stworzenie strony internetowej nawet o najbardziej interesującej i oryginalnej treści, wymaga pozycjonowania organicznego SEO, płatnych reklam lub działania w mediach społecznościowy. Najbardziej skutecznym rodzajem pozycjonowania strony internetowej jest pozycjonowanie organiczne SEO.

W naszej agencji wyróżniamy trzy rodzaje skutecznych działań, usług pozycjonowania stron internetowych:

 • Podstawowe SEO – indeksowanie Google.
 • Optymalizacja – przyśpieszenie strony, optymalizacja elementów strony, cachowanie.
 • Wsparcie SEO – audyt strony i analiza treści, wdrożenie narzędzi SEO, wsparcie SEO dla Klienta.

Pozycjonowanie strony internetowej SEO/SEM – cennik

Koszt pozycjonowani strony internetowej jest elastyczny i zróżnicowany. Dużo zależy od samej strony, nazwy domeny, branży, jej konkurencji. Koszt strony internetowej z pozycjonowaniem zależy od ceny samej strony, które zostały opisane powyżej oraz usługi pozycjonowania SEO.

Strona internetowa z pozycjonowaniem to koszt pakietu strony internetowej plus koszt usługi pozycjonowania od 100 zł – 550 zł netto

Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i czasochłonnym, wymaga podjęcia szeregu działań. Poza podstawowymi kosztami pozycjonowania musisz się liczyć z dodatkowymi wydatkami w przyszłości, aby uzyskać najlepszą pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania dla poszczególnych fraz kluczowych.

Koszt optymalizacji strony internetowej

 • dla małej strony optymalizacja może kosztować od 300 zł
 • dla dużej strony lub sklepu od 400 zł do kilku tysięcy złotych

Koszt tworzenia treści na stronę

Tworzenie treści wyceniane jest najczęściej na podstawie objętości tekstu, czyli na ilości znaków ze spacjami (zzs). Podane ceny dotyczą tekstów o objętości 1000 zzs.

Teksty standardowe SEO – proste teksty wykorzystywane w szeroko rozumianym content marketingu, teksty niewymagające researchu, teksty lifestylowe na bloga.

 • Teksty na bloga od 15 do 30 zł netto
 • Teksty proste od 25 do 50 zł netto
 • Teksty marketingowe od 30 do 60 zł netto

Teksty specjalistyczne SEO – specjalistyczne teksty na stronę internetową, bloga firmowego. Teksty specjalistyczne wymagające specjalistycznej wiedzy i researchu branży, specjalistycznej wiedzy, słownictwa, artykuły eksperckie, poradniki, teksty sponsorowane itp.

 • Teksty marketingowe od 40 do 80 zł netto
 • Teksty na podstawie źródeł od klientaod 40 do 80 zł netto
 • Teksty specjalistyczne od 50 do 100 zł netto
 • Teksty profesjonalne od 60 do 120 zł netto
ile kosztuje pozycjonowanie strony

Ile kosztuje pozycjonowanie SEO?

Zastanawiasz się ile kosztuje pozycjonowanie organiczne strony lub sklepu. Przeczytaj nasz poradnik na temat kosztów pozycjonowania SEO...


Pozycjonowanie strony w agencji SEO

Decydując się na usługę typowej agencji możesz wybrać przeważnie dwa główne modele rozliczenia w zależności od Twoich celów biznesowych i preferencji:

 • Płatność za efekty pozycjonowania – model płatności składa się z opłaty początkowej oraz opłaty powiązanej za wyszukiwanie i obecnością Twojej strony w TOP 10 wyników wyszukiwania.
 • Płatność abonamentowa za pozycjonowanie – w modelu abonamentowym płacisz stałą, określoną kwotę za pozycjonowanie Twojej strony, niezależnie od je rzeczywistych wyników.

Pamiętaj, pozycjonowaniem poza specjalistycznymi pracami, jak indeksowanie, optymalizacja strony, wdrożenie narzędzi SEO, powinieneś zajmować się sam, ponieważ to Ty najlepiej znasz Twoją firmę, produkt, branżę.

pozycjonowanie strony internetowej
Pozycjonowanie strony internetowej poradnik
Pozycjonowanie strony internetowej to zestaw praktyk, które stosuje się w stronach internetowych, aby zapewnić widoczność , pozycję strony w wyszukiwarkach i zwiększyć ilość wejść na stronę.
Przeczytasz o: SEO definicje, SEO Google, samodzielne pozycjonowanie strony, agencje SEO, skuteczne pozycjonowanie organiczne, audyt strony, pozycjonowanie sklepu.
jaki hosting pod wordpress
Jaki hosting WordPress?
Istnieją setki tysięcy hostingów internetowych na świecie, z których ogromna większość spełnia wymagania WordPressa, ale wybór tego właściwego może być trudny.
Przeczytasz o: Hosting WordPress: Serwer wirtualny, VPS, parametry techniczne, limity, bezpieczeństwo, ranking hostingi WordPress.

Inne czynniki wpływające na koszt strony www

Jak już przedstawiliśmy w tekście różnego rodzaju strony internetowe różnią się bardzo od siebie. Poszczególne projekty wymagają indywidualnego podejścia i wyceny. Proste strony internetowe, które mają być tylko wizytówką, można wykonać w 2-3 dni, a w skrajnych przypadkach nawet kilka godzin, dlatego ich cena nie bęzie wygórowana i dostępna nawet dla małych firm i usługodawców. Inne profesjonalne, skomplikowane strony mogą wymagać czasochłonnych, dedykowanych integracji oraz zaangażowania dużego zespołu specjalistów.

Dlatego też koszt strony internetowej nie może być stały i często różni się kilkukrotnie, a nawet kilunastokrotnie. Poniżej przedstawimy kilka istotnych, dodatkowych czynników wpływających na ostateczną cenę strony internetowej.

Koszt wykonania strony a dodatkowe funkcjonalności

Istotnych czynnikiem wpływającym na ostateczną wycenę strony internetowej są jej wymagania funkcjonalne. Zaliczyć do nich możemy poszczególne funkcje jak:

 • kreatywny i unikalny wygląd strony
 • specjalny interfejs strony
 • sklepu internetowego
 • zaawansowany katalog produktów lub usług
 • dynamiczne cenniki
 • złożone formularze
 • systemy rezerwacyjne
 • strefy dla użytkowników
 • dostępność strony dla osób z niepełnosprawnościami (WCAG)
 • duża wydajność i obsługa dużej liczby użytkowników

Każda dodatkowa funkcjonalność wpływa na skomplikowanie wdrożenia strony internetowej, tym samym wymaga dłuższego czasu realizacji. Należy zwrócić uwagę na to, że czas realizacji wpływa nie tylko na wysokość ceny, ważne jest jaka jest stawka godzinowa danego specjalisty. Pamiętaj, że wdrożenie funkcjonalności to proces, który nalezy zaplanować i nie każdą funkcję strony da się przygotować szybciej oraz nie każdą funkcjonalność można wdrożyć od razu.

Integracje z innymi programami

Niektóre firmy i ich strony internetowe wymagają, by strony była zintegrowane z programami typu CRM lub ERP, które stosuje się do zarządzania oraz wymiany danych i informacji przedsiębiorstwie. Jeżeli rozwiązania takie są nie standardowe i nie posiadają dedykowanych wtyczek do integracji z CMSem strony, to będzie to czynnik, który znacznie wpłynie na cenę wdrożenia strony.

Przygotowanie takiej integracji przez połączenie strony z API wymaga od wykonawcy wiedzy i zatrudnienia developerów. Wdrożenie takiej integracji dodatkowo znaczenie wydłużyć czas przygotowania strony internetowej.

 • Koszt pracy developera to 120 zł netto za godzinę pracy specjalisty
Specyfika biznesu

Każda branża ma swoją specyfikę, co oddziałuje na cenę strony. Są oczywiście branże, które z góry powodują, że poziom rozbudowy, funkcjonalności strony oraz cena wdrożenia będzie większa. Dodatkowo konkurencja w danej branżyrównież wpływa na cenę strony, szczególnie jeżeli strona ma być odpowiednio zoptymalizowana pod kątem SEO.

Przykładowe strony internetowe dla danej branży:

Strona wizytówka, One page
Są szczególnie popularne i przydatne dla biznesów lokalnych oraz branż usługowych jak kosmetyczka, fryzjer, księgowa, strona prawnika itd.

Rozbudowanie strony i jej treści

Dodatkowo na cenę strony internetowej duży wpływ ma ilość treści oraz danych, które będą umieszczone na stronie. Treści to w tym przypadku teksty, zdjęcia, filmy wideo, dodatkowe podstrony. Im więcej treści na stronie, tym poziom skomplikowania strony rośnie oraz jej cena. Koszt strony dodatkowo wzrośnie o około 30-50% podstawowej wyceny z powodu dodania kolejnej wersji językowej.

Optymalizacja i pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie strony i jej odpowiednia optymalizacjia to współcześnie znaczny koszty wdrożenia i utrzymania strony internetowej. Strona powinna zawierać dodatki, które automatycznie zwiększają jej pozycję w wyszukiwarce Google, być wyposażona w mechanizmy zabezpieczające, zgodna z wymogami prawnymi czy zintegrowana z Google Analytics, który pozwoli na monitorowanie ruchu na stronie. To, czy strona zostanie odpowiednio przygotowana, zależy nie tylko od jej wykonawcy, ale również poziomu wiedzy zlecającego. Ten ostatni powinien mieć też świadomość konieczności przeprowadzenia szkolenia wśród pracowników firmy z obsługi www, jeśli jej poziom zaawansowania jest wysoki. Przeprowadzenie potrzebnych szkoleń przez firmę wykonującą projekt, może również wpłynąć na ostateczny koszt strony internetowej.

Podsumowując, koszt strony internetowej zależy od:

 • rodzaj wdrożonego CMS
 • branża, dla której wykonana jest strona
 • rodzaj strony internetowej
 • wykonawca strony – agencja interaktywna vs freelancer
 • czas realizacji strony
 • jakość strony: projekt, wdrożenie, optymalizacja, szybkość ładowania strony
 • oprtymalizacja strony internetowej i przygotowanie pod SEO
 • ilość treści i jej skomplikowanie
 • poziom rozbudowania strony
 • wielojęzyczności strony internetowej
 • ilość potrzebnych integracji i funkcjonalności

Cena strony internetowej porównanie ofert

Jeżeli masz już zebrane oferty wyceny strony internetowej od agencji interaktywnych, zapewne zauważysz dużą rozbierzność ceny strony internetowej za podobnie zapowiadający się produkt. Jak zatem wybrać odpowiednią ofertę wyceny strony internetowej, a tym samym najlepszego wykonawce?

Oferty, które otrzymasz z pewnością będą się różnić zarówno jeśli chodzi o cenę, ale również o zakres dodatkowych funkcji strony lub usług świadczonych przez agencję. Najlepiej jeżeli wybierzesz ofertę, która wzbudzi Twoje największe zaufanie, a koszt wykonania strony będzie według Ciebie racjonalny lub zgodny z Twoim aktualnym budżetem. Pamiętaj też, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością, ale nie awsze jest to reguła. Jeżeli uznasz że koszt wykonania strony zdecydowanie odstaje od średniej, nie odżucaj z góry takiej oferty, ale zapytaj z czego to wynika i co wpływa na cenę. Każda agecnja interaktywna ma swoją filozofię wyceny, rozliczania projektu i nie zawsze mozna w łatwy sposób porównać takie usługi.

Na co zwrócić uwagę wybierająć ofertę wyceny strony internetowej:

 • doświadczenie agencji oraz portfolio i liczba zrealizowanych projektów
 • skład specjalistów zatrudnionych w agecji, która ma wykonać projekt
 • czas realizacji projektu strony internetowej
 • znajomość Twojej branży przez agencję, która ma zaprojektować stronę
 • możliwość późniejszego administrowania, pozycjonowania i rozwoju strony
 • klarowność i profesjonalizm oferty na stronie agencji

Wycena strony Fixed Price czy Time & Material

Pamiętaj, koszt stworzenia i rozwoju strony internetowej może opierać się na dwóch rodzajach wyceny projektu i współpracy z agencją interaktywną. Dwa najbardziej popularne rozwiązania to Fixed price i Time & Material.

Fixed Price i Time & Material to dwa różne modele współpracy, które warunkują, w jaki sposób będzie przebiegało wdrażanie Twojej strony internetowej przez projektanta. Rodzaj umowy na wykonanie projektu uzależniony jest od wielu czynników, np. tego jakim budżetem dysponuje wykonawca, czy ma przygotowane wszystkie materiały (tekstowe i graficzne) potrzebne web developerowi do przygotowania strony, czy chce mieć wgląd w zmiany i postęp pracy na różnym etapie, czy może woli otrzymać gotowy i skończony projekt.

Fixed price (stała cena) – cena realizacji ustalana na początku współpracy, po analizie funkcjonalnej i dokładnym wyznaczeniu zakresu prac i przyjęciu określonych założeń projektowych

Time & Material – w modelu tym rozliczenie następuje na podstawie zakontraktowanego czasu i ustalonej stawki dziennej lub godzinowej

Fixed Price czy Time & Material – poradnik


Hosting i domena – ile kosztuje i jaką cena warto zapłacić?

Na roczny koszt utrzymania strony składa się utrzymanie serwera (hosting) oraz abonament za domenę. Cena za utrzymanie niewielkiej strony internetowej powinna wynosić ok. 100 – 160 zł netto rocznie. Jeśli płacisz więcej to przepłacasz lub trafiłeś na nieuczciwego usługodawcę. Nie ulegaj promocjom, ponieważ zapłacisz za nie w kolejnym roku. Szukasz dobrego hostingu dla Twojej strony internetowej zapoznaj się z ofertą The Camels i porównaj ceny hostingów.

Jaki hosting pod stronę internetową?


Koszt utrzymania strony internetowej

Tworzenie strony internetowej to ciągły proces. Cena strony interenetowej wiąże się ronież z koszty po stworzeniu strony internetowej. Po jej powstaniu będziesz musiał prowadzić Twoją stronę i ją administrować. Twoim zadaniem będzie nie tylko utrzymanie jej na poziomie tak jak w chwili startu, ale przede wszystkim dodawanie nowych treści oraz poszerzanie funkcjonalności.

ile kosztuje utrzymanie strony internetowej

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

Prowadzenie strony internetowej
Prowadzenie strony internetowej nie jest trudnym zajęciem, choć będzie wymagało poznania pewnych aspektów technicznych. Jeśli to lubisz i masz na to czas, to Twoja strona zawsze będzie aktualna oraz bezpieczna. Pamiętaj w przypadku strony internetowej wszystkie błędy są monitorowane przez Google i przełoży się to na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. To z kolei będzie wpływać na ilości potencjalnych klientów trafiających do Twojej firmy.

Wsparcie strony WordPress

Administracja strony internetowej
Działania związane z administracją strony internetowej wymagają systematyczności. Oczywiście skomplikowane prace techniczne związane z opieką nad stroną internetową, bieżącą obsługą i usuwaniem usterek możesz zlecić firmie zewnętrznej. Usługa administracji stroną internetową obejmuje techniczne prace związane z bezpieczeństwem, aktualizacjami, kopie zapasowe, zmiany związane z rozbudową strony, czy wprowadzaniem nowych treści, dodawanie wpisów.

 • Administracja strony internetowej w doświadczonej agencji to koszt od 100 zł/miesiąc.

Administracja strony WordPress

Optymalizacja i pozycjonowanie SEO
Uzupełnieniem oferty projektu strony internetowej jest wsparcie w zakresie optymalizacji i pozycjonowania SEO. Dzięki tym dodatkowym działaniom strona łatwiej się pozycjonuje i jest częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. W trakcie projektowania strony lub tuż po jej wdrożeniu warto uzupełnić stronę internetową o szereg rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie oraz zoptymalizować szybkość ładowania strony. Zapytaj firmę, której powierzysz projekt i wdrożenie strony o dodatkową ofertę pozycjonowania i optymalizacji strony internetowej.

 • Optymalizacja strony internetowej w doświadczonej agencji to koszt od 300 zł.
 • Pozycjonowanie SEO strony internetowej w agencji SEO to koszt od 450 zł/miesiąc.

Pozycjonowanie strony WordPress

Koszt hostingu i domeny
Stworzenie strony internetowej wiąże się z kosztami jej utrzymania jak koszt hostingu, domeny, czy administracji strony jeżeli używa ona systemu CMS jak WordPress.

 • Hosting współdzielony dla małej strony www to koszt od 80 zł/rocznie. Serwer dedykowany dla wymagającej strony z dużym ruchem to koszt od 250 zł/miesiąc.
 • Domena w zależności od rozszerzenia (.pl, .eu, .com) to koszt od 50 zł.

Tanie strony internetowe?

Cenniki tanich stron internetowych w internecie zaczynają się już od około 300 zł. Oglądając jednak realizacje tych twórców należy się często zastanowić, czy nie jest to cena zbyt wygórowana. Przy tego typu projektach warto również uważać na tzw. haczyki i gwiazdki. Tego typu promocje, mogą kryć ukryte koszty, za które zapłacisz, usuwając błędy lub słono płacąc twórcy za kolejne zmiany. Biorąc pod uwagę, że na wykonanie strony potrzeba 2-3 dni, a minimalna stawka godzinowa za pracę to obecnie prawie 20 zł, to tania strona internetowa powinna kosztować przynajmniej dwukrotnie więcej.

Strona internetowa może kosztować zaledwie 300 zł, ale średnia cena stron internetowych  zaczyna się od 3000 zł. Strona internetowa w zaniżonej cenie może się wiązać pewnymi pułapkami ze strony osoby realizującej projekt i zapewne projekt nie będzie profesjonalnie wykonany. 

Innym sposobem na stworzenie taniej strony internetowej jest użycie specjalnych generatorów i kreatorów stron, które teoretycznie są darmowe. Rzeczywiście na początku jest to usługa za darmo, ale firmy oferujące takie darmowe strony, nie robią tego bezinteresownie. Takie generatory stron internetowych mogą w dłuższym okresie docelowo generować niemałe koszty.


Ile kosztuje strona internetowa?

podsumowanie kosztów projektu strony www.

Rodzaj strony internetowejCena oddoCzas realizacji projektu strony
Strona Blog WordPress500 PLN2500 PLN nettood 3-30 dni
Strona Wizytówka WordPress1000 PLN1500 PLN nettood 3-10 dni
Strona dla Firm WordPress1500 PLN6500 PLN nettood 10-30 dni
Strona internetowa premium6000 PLN10.000 PLN nettood 30 dni i więcej
Strona dedykowana6000 PLNindywidualnaod 30 dni i więcej
Sklep na start3000 PLN5000 PLN nettood 10-30 dni
Sklep internetowy5000 PLNindywidualnaod 30 dni i więcej
Domena i hostingod 100 PLN350 PLN nettoroczny abonament

Ile kosztuje strona internetowa – najczęstsze pytania [FAQ]

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt stworzenia strony internetowej od podstaw może kosztować od 500 zł, jeżeli będziesz tworzyć stronę samodzielnie do 25.000 zł lub więcej zlecając stronę w dużej agencji interaktywnej. Średni koszt stworzenia strony www na polskim rynku przez profesjonalnego wykonawcę może wynosić około 4000 do 8000 zł. Koszty projektu i wdrożenia strony internetowej może znacznie wzrosnąć, jeśli Twój projekt jest niestandardowy.

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

Stworzenie strony internetowej wiąże się z kosztami jej utrzymania jak koszt hostingu, domeny, czy administracji strony jeżeli używa ona systemu CMS jak WordPress.
Hosting współdzielony dla małej strony www to koszt od 80 zł/rocznie. Serwer dedykowany dla wymagającej strony z dużym ruchem to koszt od 250 zł/miesiąc.
Domena w zależności od rozszerzenia (.pl, .eu, .com) to koszt od 50 zł.
Administracja strony internetowej w doświadczonej agencji to koszt od 100 zł/miesiąc.


Jak założyć stronę internetową?

Oprogramowanie do projektowania stron internetowych, jak WordPress ewoluowało, dzięki czemu korzystanie z niego jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nie musisz mieć umiejętności kodowania, aby stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną witrynę. Pamiętaj o podstawowych zasady i wskazówkach, które nadadzą Twojej stronie profesjonalny wygląd, ułatwią jej znalezienie w wyszukiwarce i pokażą Twoją firmę w najlepszym świetle.

Co to jest WordPress?

Założenie strony WordPress może wydawać się skomplikowane. Jeżeli jednak masz podstawowe umiejętności związane z używaniem komputera i internetu nie powinno to być trudne. Zaczynając tworzenie strony WordPress, ucząc się, na pewno popełnisz mnóstwo błędów. Możesz oczywiście skorzystać z doświadczeń innych osób, aby nie powtarzać tych samych błędów podczas tworzenia własnego WordPressa. Nasz krótki przewodnik, pozwoli Tobie dowiedzieć się jak zacząć WordPress oraz jak w szybki i łatwy sposób nauczyć się obsługiwać stronę WordPress.

Jak założyć stronę internetową?

Jak stworzyć stronę www?

Przeczytaj nasz poradnik jak założyć stronę internetową krok po kroku: domena i hosting, instalacka CMS WordPress, Motyw, Strony, Wpisy, edycja treści…


Podsumowanie

Jak sam widzisz nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje strona internetowa. Jeśli jednak masz sprecyzowane wymagania co do Twojej strony internetowej to niniejszy artykuł choć trochę pomógł wycenić Twoją stronę internetową lub wiesz na co należy zwrócić uwagę wyceniając stronę internetową.

Warto podkreślić, że przedstawione w tekście koszty stron internetowych to jedynie orientacyjne zakresy cenowe i mogą ulec zmianie w zależności od wielu czynników, takich jak lokalizacja firmy wykonawczej, skomplikowanie projektu, specjalne wymagania klienta, użyte technologie, wsparcie i utrzymanie, a także doświadczenie zespołu programistycznego.

Najlepszym sposobem na uzyskanie dokładnej wyceny jest skontaktowanie się z firmami zajmującymi się tworzeniem stron internetowych i przedstawienie im konkretnych wymagań projektu. W ten sposób będą w stanie dostosować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli trafiłeś/aś na ten tekst i szukasz twórcy Twojej strony internetowej lub po prostu chcesz wycenić projekt prosimy o kontakt. Decydując się na współpracę z nami otrzymasz nie tylko atrakcyjną graficznie, zbudowaną zgodnie z zasadami UX i UI oraz w pełni responsywną stronę (RWD), ale także funkcjonalny i przejrzysty system zarządzania treścią WordPress, dzięki któremu zarządzanie Twoją stroną internetową będzie proste i intuicyjne.

Ile kosztuje nowa strona internetowa lub zmiana już istniejącej strony w naszej agencji? Ceny zaczynają się już od 1850 zł netto za stronę wizytówkę! Jeśli chcesz otrzymać indywidualną wycenę strony internetowej zadzwoń lub wypełnij formularz, w którym podasz podstawowe informacje, a bezpłatną wycenę Twojej przyszłej strony internetowej prześlemy w 48h.


Czytaj również:

Strony internetowe cennik

Potrzebujesz wspacia profesjonalnej agencji interaktywnej do stworzenia Twojej strony internetowej? Zobacz nasze pakiety stron www...

4.8/5 - (274 votes)
Kontakt przez messenger