Chcesz przenieść biznes do internetu? Wyceń: Strona www | e-Sklep | B2B |SEO/SEM | Administracja | napisz: studio@thenewlook.pl

Software house co to jest?

co to jest software house

Jest wiele sposobów na zbudowanie dedykowanej strony internetowej, aplikacji webowej, czy e-Commerce. Jeśli chcesz, żeby rozwiązanie było w pełni dopasowane do Twoich oczekiwań, zleć jego wykonanie firmie software house.

Szukając wykonawcy dla strony internetowej, aplikacji webowej lub mobilnej, czy rozwiązania e-Commerce spotykasz wiele rodzajów firm, które tworzą tego typu rozwiązania. Jedną z nich jest software house. Chcesz wiedzieć, dlaczego to najlepszy możliwy wybór? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się, co to jest software house.

Z naszego tekstu dowiesz się, czym jest software house, jak działa i co go wyróżnia od innego rodzaju firm tworzących oprogramowanie oraz kiedy warto go wybrać.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Co to jest software house
 • Jaki jest zakres działania software house
 • Jakiego rodzaju projekty wykonuje software house
 • Na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę przy wyborze agencji interaktywnej
 • Czym powinna charakteryzować się rzetelny software house?
 • Co to jest software house i czemu nie należy go utożsamiać z agencją interaktywną
 • Kto pracuje w agencji software house
 • Jakie są modele rozliczenia z software house

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej, aplikacji webowej, aplikacji mobilnej, czy rozwiązania e-Commerce to pracochłonne zadanie, na które składa się wiele elementów. Żeby wszystkie ze sobą współgrały, w projekt powinien być zaangażowany zespół specjalistów: projektant UX, developer, grafik. Jeżeli więc nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie pojedynczych ofert freelancerów i zlecać każdemu osobną pracę nad stroną, wybierz software house. Dowiedz się, jak software house może Ci pomóc we wdrożeniu optymalnych rozwiązań.


Software house krok po kroku

Szacowany czas czytania: 20 minut

Przejdź do sekcji:

 1. Software house definicje
 2. Software house a agencja interaktywna
 3. Co oferuje software house?
 4. Czym zajmuje się software house?
 5. Gotowe oprogramowanie czy rozwiązania dedykowane?
 6. Jakie oprogramowanie stworzy software house?
 7. Jak rozpocząć współpracę z software house?
 8. Wybór software house
 9. Fixed price i Time & Material
 10. Software house – zespół specjalistów
 11. WordPress Software House
 12. Software house – najczęstsze pytania
 13. Podsumowanie

Software house definicje

Software house to wyspecjalizowana firma zajmujące się tworzeniem oprogramowania. W typowych projektach realizowanych przez software house dużą wagę przykładana się do analizy procesów biznesowych klienta, tworzenia specyfikacji funkcjonalnej, testowania aplikacji oraz jej integracji z innymi systemami. Firmy z tej branży zajmują się przede wszystkim tworzeniem aplikacji dedykowanych i oprogramowania na zamówienie.

Do głównych zadań realizowanych przez software house należą:

 • systemy e-commerce, platformy B2B i B2C
 • aplikacje mobilne i webowe
 • systemy CRM, ERP, intranety
 • systemy obiegu dokumentów, systemy e-finansowe, systemy zamówień
 • zarządzania procesami biznesowymi (Business Process Management)
 • analityki biznesowej (Business Intelligence)
 • technologii semantycznych (Semantic Web)

Agencja interaktywna to firma specjalizująca się w przygotowaniu i wdrożeniu strategii budowy wizerunku przedsiębiorstw w internecie na podstawie założeń marketingowych przedstawionych przez klienta.

Do najpopularniejszych usług proponowanych przez agencje interaktywne należą:

 • projektowanie serwisów www i stron internetowych
 • systemy e-Commerce, sklepy internetowe, platformy B2B 
 • Marketing internetowy i SEM
 • konsulting internetowy
 • przygotowywanie i obsługa kampanii reklamowych w internecie
 • pozycjonowanie stron internetowych SEO
 • prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych
 • doradztwo dotyczące hostingu

Agencja interaktywna opracowuje szczegółową strategię marketingową, która pozwoli osiągnąć poprawę wyników sprzedażowych i dotrzeć do potencjalnej grupy docelowej. Dysponujemy zespołem specjalistów odpowiadających za realizację poszczególnych działań mających doprowadzić do poprawy wizerunku firmy.

Tworząc i publikując treści dopasowane do profilu firmy i zainteresowań odbiorców, promuje je w kanałach komunikacji mających największy potencjał marketingowy. Przedsiębiorstwa oferujące pomoc w e-mail marketingu, social media marketingu, SEO, PPC, content marketingu, copywritingu, ze względu na szeroki działania określa się jako agencje full-service.

Start-up to nowo utworzone przedsiębiorstwo lub tymczasowa organizacja poszukująca modelu biznesowego, który zapewniłby jej zyskowny rozwój. Podmioty zaliczane do start-upów są najczęściej związane z technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi oraz sektorami high-tech.


Software house a agencja interaktywna

Software house oraz agencja interaktywna są często ze sobą utożsamiane, chociaż spełniają różne funkcje i świadczą inne usługi. Software housy działają na rynku obok agencji interaktywnych i powstały w wyniku specjalizacji branży interaktywnej. Jaka jest różnica między nimi?

Specyfiką projektów realizowanych przez software house jest wysoka złożoność i czasochłonność, w odróżnieniu od projektów realizowanych przez typowe agencje interaktywne. Software house w odróżnieniu od agencji interaktywnej specjalizacje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania i aplikacji z wykorzystaniem technologii webowych. Takie projekty ze względu na stopień skomplikowania często przerastają techniczne możliwości przeciętnej agencji interaktywnych.

Natomiast agencja interaktywna skupia specjalistów w projektowaniu stron internetowych, sklepów, tworzeniu pozytywnego UX i UI, szaty graficznej i wdrażania rozwiązań do projektu, które oczekuje klient. Działania agencji dodatkowo koncentrują się wokół realizacji projektów mających na celu wspieranie wizerunku marki w Internecie oraz realizacji celów marketingowych. Projekty i rozwiązania tworzone przez agencję interaktywną najczęściej bazują na gotowych rozwiązaniach, dzięki czemu mogą być tańsze, ale wpływa to ograniczenie możliwości personalizacji i dalszego rozwoju.

co to jest agencja e-Commerce

Co to jest agencja interaktywna?

Chcesz stworzyć profesjonalny sklep internetowy lub stronę internetową? Przeczytaj nasz poradnik nt. Co to jest agencja interaktywna….


Co oferuje software house?

Software house to przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem oprogramowania, testowania funkcjonalności narzędzi internetowych. Ich specjalizacja to aplikacje webowe, aplikacji mobilnych i automatyzacja procesów mających usprawnić działanie oprogramowania.

Projekty realizowane przez software house bazują głównie na dedykowanych rozwiązaniach umożliwiających tworzenie wysoko spersonalizowanych aplikacji webowych, systemów CRM oraz wielu innych rozwiązań. Realizacja projektów przez software house może być na początku droższa, ale można to traktować jako inwestycję w oprogramowanie lub aplikację. Biorąc jednak pod uwagę możliwości personalizacji i rozwoju dedykowanego projektu w dłuższej perspektywie może być to wydatek racjonalny.


Czym zajmuje się software house?

Software house przede wszystkim tworzy dedykowane oprogramowanie i aplikacje dopasowane do potrzeb Klienta. Produktami końcowymi software są m.in. skomplikowane strony internetowe, aplikacje webowe i mobilne, systemy do obsługi procesów, automatyzacji procesów biznesowych, systemy CRM czy dedykowane rozwiązania e-Commerce i platformy e-learningowe. 

Indywidualne podejście do projektów przez software houseu umożliwia realizację każdego dedykowanego projektu oraz spełnienie złożonych wymagań biznesowych tworzonego oprogramowania. Poza tworzeniem oprogramowania software house może również oferować powiązane usługi wspomagające wymagania biznesowe związane z projektem.

 • projektowanie UI/UX
 • analiza biznesowa
 • analiza założeń i dostępnych rozwiązań
 • utrzymanie i rozwój aplikacji

Gotowe oprogramowanie czy rozwiązania dedykowane?

Rozpoczynając projekt biznesowy często stajemy przed wyborem pomiędzy gotowym oprogramowaniem a rozwiązaniem dedykowanym, czyli potocznie nazywanym szytym na miarę.

Gotowe rozwiązania, szczególnie rozwiązania typu SaaS mają ograniczone możliwości rozwoju i dostosowania. Takie rozwiązania sprawdzają się tam, gdzie nie jest potrzebne indywidualne podejścia i klient jest w stanie pogodzić się z brakiem pewnych funkcjonalności. Zaletą gotowych rozwiązań jest zwykle niższy koszt oraz krótszy czas wdrożenia i realizacji projektu. Potencjalne problemy mogą się pojawić, gdy wraz z rozwojem biznesu gotowe funkcjonalności przestają być wystarczające. W przypadku gotowych rozwiązań rozwój funkcjonalności lub dodanie nowych może okazać się stosunkowo kosztowne a w niektórych przypadkach nawet niemożliwe.

Rozwiązania dedykowane mają w zasadzie nie ograniczone możliwości, a ich jedynym ograniczeniem może być w zasadzie wyskość budżetu, jaki można przeznaczyć na projekt. Rozwiązania dedykowane i ich wdrożenia to domena firm typu software house, które mogą wykonać każdy rodzaj dedykowanej aplikacje lub oprogramowania. To podejście i możliwości software house pozwala na dostosowanie aplikacji, oprogramowania do indywidualnych potrzeb i jego rozwoju wraz z rozwojem projektu i jego potrzeb biznesowych.


Jakie oprogramowanie stworzy software house?

Zaletą software house jest wszechstronność, poparta doświadczenie w projektowaniu oprogramowania i aplikacji. Dzięki temu, że pracują w niej osoby specjalizujące się w różnych dziedzinach IT, możesz zgłosić do software house praktycznie każdy projekt i mieć pewność, że wykonają go profesjonalnie. Nie ogranicza ją żadna branża ani forma czy funkcjonalność.

Pod względem funkcjonalności możemy wyróżnić następujące rodzaje oprogramowania dedykowanego:

Aplikacja webowa (internetowa)

Aplikacja webowa (web application) to aplikacja internetowa uruchamiana w przeglądarce, która przez zaprojektowany interfejs dostarcza użytkownikom konkretną usługę. Aplikacje komunikują się z serwerem, by przekazać użytkownikowi treści i reagować na jego akcje. Do używania aplikacji webowej niezbędny jest dostęp do internetu. Aplikacje webowe mają charakter interaktywny i mogą posiadać różnorodne funkcjonalność. Jest to oprogramowanie tworzone zawsze na zamówienie klientów i dopasowywane do indywidualnych potrzeb projektu.

Rodzaje aplikacji webowych to m.in.:

 • aplikacja e-Commerce – umożliwiaja dokonywania zakupów, przeprowadzanie aukcji i innych transakcji sprzedażowych
 • aplikacja e-Learning – służy do wykonywania kursów i nauki online, ćwiczeń, powtórzeń, testów oraz kontrolowania postępów
 • aplikacja bookingowa – umożliwia dokonanie rezerwacji, wizyt, a także dokonanie płatności
 • system CRM – oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientem (Customer Relationship Managmet)
 • system ERP – oprogramownaie do planowanie zasobów przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning)
 • aplikacja HR – wykorzystywana do rekrutacji pracowników
 • aplikacja ogłoszeniowa – aplikacja do zamieszczania ofert dotyczących wykonywania usług, sprzedaży produktów oraz nieruchomości
Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna to oprogramowanie zainstalowane na urządzeniu mobilnym jak smartfon lub tablet w celu świadczenia określonych usług. Aplikacja mobilna rozszerza możliwości systemu Android lub iOS i umożliwia właścicielowi dodanie nowej funkcji, które będzie posiadało jego urządzenie.

Rodzaje aplikacji mobilnych to m.in.:

 • aplikacja m-Commerce – aplikacja szybkiego handlu pozwalające wygodnie robić zakupy na smartfonie
 • aplikacja do rezerwowania usług – aplikacja do umawianiu wizyt i dokonywaniu rezerwacji
 • gra mobilna – aplikacja zapewniająca rozrywkę
 • aplikacja finansowa – aplikacja do zarządzania kontem bankowym, inwestowanie, zaciąganie pożyczek i innych operacji finansowych
 • aplikacja społecznościowa – aplikacja do używania Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok, kontaktu z innymi osobami, publikowania treści oraz dzielenia się opiniami
 • aplikacja zwiększające produktywność – aplikacja do toworzenia listy rzeczy do zrobienia, organizacji czasu, biznesu oraz inne rozwiązania wspierające w osiąganiu celów osobistych i zawodowych
 • aplikacja edukacyjna – aplikacja do nauki języków obcych lub pomagająca użytkownikowi zdobycie nowych umiejętności
 • aplikacja lifestyle’owa – aplikacja z kategorii fitness, diety, moda, randki oraz wszystkie inne aplikacje odnoszące się do indywidualnego stylu życia uzytkownika
 • aplikacja rozrywkowa – aplikacje typu YouTube, Netflix, HBO GO, Hulu
Aplikacja desktopowa

Aplikacja desktopowa to oprogramowanie instalowane bezpośrednio na dysku komputera i jest niezależne od silnika przeglądarki.

Strona internetowa premium

Opiera się na najnowszych trendach graficznych i rozwiązaniach UX (User Experience – doświadczenie użytkownika). Jest to strona z niestandardowymi funkcjonalnościami oraz z szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie w Google’u i zachowanie bezpieczeństwa danych.

Sklep e-Commerce

To rozwiązanie idealne dla przedsiębiorcy, który potrzebuje profesjonalnego, w pełni funkcjonalnego rozwiązania e-Commerce.

Możliwości na stworzenie własnej przestrzeni o internecie i zintegrowanych narzędzi do sprzedaży produktów i usług jest wiele. Profesjonalna software house wdroży rozwiązania i zaproponuje indywidualne projekty, które będziesz mógł modyfikować.

Integracje API

Co to jest API? API (Application Programming Interface), czyli interfejs programowania aplikacji to zestaw reguł umożliwiających przesyłanie danych między aplikacjami. Wiele serwisów internetowych oferuje publiczne API, pozwalające każdemu na wysyłanie i odbieranie zawartości z danego serwisu.

Wszystkie aplikacje, które używasz na co dzień łączące się z internetem używają API. Aplikacje serwisów społecznościowych używają API do wyświetlania i publikowania wpisów za pomocą aplikacji na smartfonie. Interfejsy API zapewniają elastyczny, uproszczony sposób integracji aplikacji.

Co to jest API – poradnik


Jak rozpocząć współpracę z software house?

Jeżeli, Twój projekt biznesowy wymaga dedykowanego rozwiązania, zapewne zastanawiasz się jak rozpocząć współpracę przy tego typu projektach. Od czego zacząć proces współpracy i na co zwrócić uwagę wybrając odpowiedni software house?

Na początku warto się zastanowić się, na czym ma polegać oprogramowanie lub aplikacja, jakie będą jej najważniejsze funkcjonalności, na czym polega jej innowacyjność. Projekty dedykowane ze względu na swoje skomplikowanie oraz pracochłonność są kosztowne. Przed kontaktem z software housem, warto zastanowić się, jaki masz budżet na wdrożenie projektu. Wyznaczenie budżetu jest szczególnie ważny aspektem pracy nad projektem, ponieważ wysokość budżetu pozwoli dokładnie zaplanować projekt i dobrać odpowiednie technologie.

Jeżeli masz pomysł dedykowany program lub aplikacje i potrzebujesz pomocy, możesz uzyskać bezpłatną wycenę i konsultację projektu, podczas której uzyskasz wsparcie. Po skompletowaniu wymagań dotyczących oprogramowania, aplikacji należy przesłać brief projektu lub skontaktować się z przedstawicielem software houseu, z którym możesz porozmawiać na temat projektu i razem przeanalizujecie pomysł. Następnie software house zweryfikuje projekt i zaproponują odpowiednie rozwiązanie techniczne.


Wybór software house

Ze względu na rozwój internetu, aplikacji mobilnych i e-Commerce w ostatnich latach, powstaje coraz więcej firm software house świadczących usługi z zakresu projektowania dedykowanych stron, sklepów e-Commerce, oprogramowania i aplikacji. Na co więc zwrócić uwagę przy składaniu zlecenia? Jest kilka czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze dobrego partnera.

Doświadczenie i profesjonalizm

Software house powinien móc pochwalić się bogatym portfolio z projektami o różnym stopniu trudności. Od aplikacji mobilnej na platformę iOS i Android oraz róznej aplikacjei webowe i oprogramowanie dedykowane. Bogate portfolio developerskie podkreśla indywidualne podejście do klienta i dużą elastyczność, jeśli chodzi o projektowanie i wprowadzanie modyfikacji w strukturze oprogramowania.

Ciągłość współpracy

To ważny aspekt pracy z software house, który odróżnia ją zasadniczo od wszystkich freelancerów. Dlatego że po wykonaniu zlecenia, gdy będziesz chciał rozwinąć oprogramowanie lub aplikację, możesz liczyć na dodatkową wsparcie techniczne i pomoc administracyjną. Kontakt telefoniczny i mailowy, stałe godziny to ogromny plus w przypadku współpracy i rozwoju projektów.

Zespół specjalistów

Stworzenie oprogramowania lub aplikacji to proces składający się z kilku etapów. W pierwszej kolejności klient kontaktuje się z software house drogą mailową, wysyła zapytanie, które jest analizowane i na tej podstawie otrzymuje ofertę z wyceną realizacji projektu. Następnie w zależności od modelu współpracy wysyła wymagania biznesowe i ewentualnie materiały niezbędne do realizacji projektu. Po wdrożeniu rozwiązań i wymaganych funkcjonalności następuje etap finalny, czyli testowanie działania oprogramowania.

Zdecydowanie lepiej jest zlecić wykonanie tej czasochłonnej pracy zespołowi złożonemu z doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie: grafik, projektant UX, developerzy. Zgrany zespół, mający doświadczenie przy wielu projektach, którym zarządza sprawny manager, będzie mógł znacznie szybciej wykonać zlecenie od jednej osoby pracującej na własne konto.

Regularne publikacje na blogu

Prowadzenie bloga na temat pracy software house to świetny sposób na budowanie pozycji merytorycznego eksperta w dziedzinie projektowania dedykowanego oprogramowania i aplikacji. To potwierdzenie wiarygodności i kompetencji każdego z członków zespołu. Poza tym blog może stanowić poradnik dla osób, które chciałyby skorzystać z usług software house, ale nie są do końca pewne, jaki byłby to zakres.

Cennik usług

Profesjonalny software house jest w stanie po przeanalizowaniu potrzeb i na podstawie wysłanego przez Ciebie briefu i w krótkim czasie wycenić koszt stworzenia oprogramowania lub aplikacji. W cenie projektu otrzymasz gotową oprogramowanie dedykowane, wliczając w to: indywidualny projekt graficzny, wdrożenie, gwarancję właściwego funkcjonowania i wsparcie techniczne. W ofercie niektórych software housów możesz liczyć wsparcie merytoryczne, biznesowe i marketingowe oraz możliwość współpracy w przypadku potrzeby rozbudowy oprogramowania lub aplikacji.

Przybliżony czas powstania oprogramowania

Jak wspominaliśmy wcześniej działanie oprogramowania, jego wygląd i funkcjonalność, uzależnione jest od pracy zespołu specjalistów. W związku z tym zlecając wykonanie oprogramowania, aplikacji możesz mieć pewność, że gotowy projekt zostanie oddany w terminie.


Fixed Price i Time & Material

To, co różni software house od agencji interaktywnej, jest również model współpracy ze zleceniodawcą. Wyróżnić można dwa rodzaje rozliczenia pracy: Fixed Price i Time & Material.

Fixed Price to model współpracy najczęściej używany pomiędzy agencją interaktywną a klientem, który polega na tym, że cena za realizację projektu ustalana jest na podstawie stałego cennika usług. Pozwala to na bardzo precyzyjne dopasowanie budżetu do zleconego projektu. Wycena dotyczy zakresu prac, a nie tego, ile czasu zajmie jego wykonanie.

Natomiast w modelu pracy Time & Material jest częściej używany w pracy z software house. Jest to rozliczenie, które opiera się na podstawie ilości godzin przeznaczonych przez developera na realizację projektu. Klient płaci więc za efektywne roboczogodziny. Cena za usługi jest elastyczna, ponieważ w każdym momencie możemy zlecać wykonanie poprawek, który zostaną uwzględnione i nie będzie to miało wpływu na cenę projektu.

Więcej o Fixed Price i Time & Material


Software house – zespół specjalistów

Software house tworzy zgrany zespół specjalistów, którzy czuwają nad każdym elementem projektu oprogramowania lub aplikacji. Każdy software house ma swój dział, który ma do wykonania określenia zadanie zgodnie z kierunkiem wytyczonym przez menadżera. Taki sposób działania pozwala nie tylko na profesjonalną realizację zlecenia, ale też gwarantuje wysoką jakość.

Kto pracuje w software house?

UX Designer

UX Designer (User Experience Designer) to osoba, która w software house jest odpowiedzialna za projektowanie doświadczenia użytkownika aplikacji. To od jego pracy zależy, czy oprogramowanie spełnia wszystkie funkcje, działa poprawnie, jej wygląd jest spójny i zgodny z oczekiwaniem klienta. Celem każdego projektu dedykowanego jest zapewnienie komfortu w czasie poruszania i nawigacji użytkownika, aby zarządzanie systemem nie sprawiało problemów technicznych i nie wymagała poprawek.

Interface Designer

Interface Designer to osoba, która jest odpowiedzialna za zaprojektowanie wszystkich elementów graficznych aplikacji i takie ich połączenie, aby ze sobą współdziałały. Zakres jego pracy obejmuje stworzenie ikon, menu, nadanie spójnej szaty graficznej odpowiadającej profilowi oprogramowania, układ teksty i jego obstylowanie. Odpowiada za realizację koncepcji estetycznej projektu aplikacji, efekt wizualny i jej interaktywność.

Grafik

Grafik zajmuje się tworzeniem różnych projektów graficznych przy użyciu specjalnych programów takich jak Photoshop czy Figma. Grafik komputerowy w software house musi wykazać się nie tylko wysoką kreatywnością, ale przede wszystkim wiedzą z zakresu technologii, tak aby w swobodny sposób komunikować się z programistami. Praca grafika najczęściej polega na projektowaniu layoutów i rozwiązań UX.

Front-End Developer

Front-End Developer to osoba, która w software house odpowiada za wygląd i zachowanie aplikacji lub oprogramowania, czyli wszystko to, co widzi użytkownik podczas używania oprogramowania. Na front-end może składać się np. menu aplikacji oraz wszystko inne treści i elementy oprogramowania. Główne technologie, w których jest  tworzony front-end to przede wszystkim CSS, HTML oraz JavaScript.

Back-End Developer

Back-End Developer to osoba, która w software house jest odpowiedzialna za stworzenie zaplecza technicznego oprogramowania lub aplikacji. Developerzy Back-End specjalizują się zatem w zapleczu aplikacji i oprogramowania.


WordPress Software House

Szukasz zaawansowanych możliwości rozwoju WordPress? Jesteśmy software housem specjalizującym się w platformie WordPress. Pomagamy firmom, startupom, agencjom w rozwoju projektów WordPress.

Dzięki WordPressowi niemożliwe staje się proste. Projektujemy, programujemy, rozwijamy produkty, które kochają klienci i użytkownicy. W ramach naszego software housu rozwijamy dwa zespoły specjalistów: WordPress Development oraz Wsparcie WordPress.

Doświadczenie naszych pracowników pozwala na sprawną realizację rożnorodnych projektów. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem stron WordPresssklepów WooCommerce, konsultingiem internetowym, doradztwem dotyczącym hostingu, pozycjonowaniem stron internetowych SEO oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

Celem działań naszego Software House jest nie tylko zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanego projektu WordPress, ale rówenież widoczność Twojej firmy, produktów i usług w Internecie. Wszystkie nasze projekty dopasowujemy do Twoich potrzeb oraz końcowego odbiorcy. Specjalizujemy się w kreacji profesjonalnego wizerunku poprzez projektowanie graficzne oraz dobór wartościowych treści.

WordPress Software House

Szukasz zaawansowanych możliwości rozwoju WordPress? Jesteśmy software housem specjalizującym się w platformie WordPress. Pomagamy firmom, startupom, agencjom w rozwoju projektów WordPress i WooCommerce.


Software house – najczęstsze pytania

Czy zajmuje się Software house?

Software house przede wszystkim tworzy dedykowane oprogramowanie i aplikacje dopasowane do potrzeb Klienta. Produktami końcowymi software są m.in. dedykowane strony internetowe, aplikacje webowe i mobilne, systemy do obsługi procesów, automatyzacji procesów biznesowych, systemy CRM czy dedykowane rozwiązania e-Commerce i platformy e-learningowe.  W software house pracują specjaliści z szeroko rozumianego rynku IT. Od grafików, przez programistów po specjalistów od UX.

Dlaczego warto wybrać Software house?

Podstawową zaletą software house jest ciągłość współpracy. Oznacza to, że w każdym momencie po zakończeniu realizacji projektu możesz zgłosić się, jeśli pojawią się problemy techniczne, chciałbyś wprowadzić nowe funkcjonalności i rozszerzenia lub potrzebujesz wsparcia administracyjnego helpdesku. Ponadto agencję interaktywną tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów w swojej dziedzinie. Bogate portfolio z projektami potwierdza kompetencje i kwalifikacje.

Jakie są modele współpracy z Software house?

Podstawowe dwa modele współpracy to Fixed Price oraz Time&Material. W Fixed Price rozliczenie dokonuje się na podstawie stałego cennika za usługę. Praca rozpoczyna się w momencie nadesłania materiałów graficznych i tekstowych, na podstawie których będzie wykonany projekt. Natomiast w Time&Material rozliczenie jest elastyczne, bo uzależnione jest od ilości godzin, jakie software house musi poświęcić na wykonanie projektu. W czasie pracy można zgłaszać swoje poprawki i pomysły na nowe rozwiązania, nie trzeba mieć wszystkich materiałów gotowych do publikacji na początku współpracy.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że po lekturze naszego artykułu już wiesz, dlaczego warto korzystać z usług firmy software house, gdy chcesz stworzyć dedykowany projekt. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu powstawania dedykowanej strony www lub sklepu e-Commerce, wyślij do nas maila na adres: studio@thenewlook.pl lub zadzwoń pod nr telefonu: 730 170 330 albo wypełnij brief, opisując czego potrzebujesz, a my odpowiemy na niego w ciągu 48 godzin.


Czytaj również:

Agencja interaktywna

Potrzebujesz wspacia profesjonalnej agencji interaktywnej do stworzenia Twojej strony internetowej, e-sklepu lub pozycjonowania SEO? Poznaj nas i pracuj z nami...

5/5 - (37 votes)
Agencja interaktywna:
Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową.
Kontakt przez messenger