Materiały do sklepu internetowego

Możesz liczyć na rabat na pakiet sklepu przesyłając wszystkie niezbędne materiały do stworzenia sklepu internetowego. Uzupełnij poniższy formularz.

Formularz materiały do sklepu internetowego

  1. Potwierdzenie zaliczki*

  Zaliczkę prześlij na poniższe konto, w tytule przelewu wpisując: nr umowy + adres www sklepu + zaliczka i dodaj potwierdzenie (PDF) poniżej.
  Zaliczka będzie rozliczona na fakturze końcowej jako zapłacone.

  Santander Bank

  84 1910 1048 2651 3674 4865 0001

  2. Hosting i domena*

  Podaj dane do logowania do miejsc gdzie masz wykupione domenę i hosting.
  Rekomendujemy hosting The Camels

  Domena  Hosting
  3. Bramka płatności

  Podaj dane do logowania do panelu administracyjnego bramki płatności. Rekomendujemy płatność Tpay; Link rejestracyjny ze zniżką Tpay
  4. Dane kontaktowe

  Etapy tworzenia sklepu internetowego

  Naszym zadaniem jest wykonanie nie tylko estetycznego, funkcjonalnego sklepu internetowego, ale przede wszystkim wykonanie go w sposób profesjonalny. By to osiągnąć i końcowy efekt współpracy satysfakcjonował obie stron, konieczne jest zapoznanie się każdego Klienta z procesem tworzenia sklepów.
  wycena sklepu internetowego

  Kontakt i wycena

  Analiza zapytania, oferta z wyceną zakończona podpisaniem umowy.

  projekt sklepu internetowego

  Projekt i wdrożenie

  Projekt graficzny, UX, dostosowanie treści, wdrożenie, rozwój i testy.

  pozycjonowanie seo sklepu

  Optymalizacja i SEO

  Optymalizacja i dostosowanie sklepu do wyszukiwarki Google.

  administracja sklepu

  Utrzymanie i rozwój

  Administracja, bieżąca pomoc w obsłudze i rozwoju sklepu.

  strona internetowa wordpress

  Odbiór sklepu internetowego

  Możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie po wdrożeniu sklepu internetowego: Przekazanie sklepu | 30-dni pomoc techniczna | Gwarancja z pakietem administracyjnym | Utrzymanie i rozwój

  Modele współpracy

  Na drodze do celu pracujemy używając dwóch modeli współpracy.
  Fixed price

  Fixed price

  Cena realizacji ustalana na początku współpracy, po analizie funkcjonalnej i dokładnym wyznaczeniu zakresu prac i przyjęciu określonych założeń projektowych.

  • Z góry ustalona cena, szczegóły i termin realizacji
  • Niezmienność ceny, płacisz za ustalone prace
  • Mniejsza elastyczność w prowadzeniu projektu
  Time & Material

  Time & Material

  W modelu tym rozliczenie następuje na podstawie zakontraktowanego czasu i ustalonej stawki dziennej lub godzinowej.

  • Rozliczenie na podstawie raportów czasowych
  • Płacisz tylko za realnie poświęcony czas
  • Uzyskanie najlepszego możliwego efektu
  • Duża elastyczność, zmiany założeń w trakcie trwania projektu
  • Optymalizacja rozwiązań projektu

  Zainteresowany? Napisz do nas!

  Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.

  Baza wiedzy sklepy internetowe

  Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
  co to jest agencja interaktywna

  Co to jest agencja interaktywna?

  Jest wiele sposobów na zbudowanie wizerunku w internecie. Jeśli chcesz, żeby strona internetowa była w pełni dopasowana do Twoich oczekiwań, zleć jej wykonanie agencji interaktywnej. Chcesz wiedzieć, […]

  płatności odroczone

  Płatności odroczone

  Coraz więcej sklepów internetowych oprócz formy zapłaty przelewem oferuje płatność odroczoną w terminie o 30 dni. Jakie są jej korzyści dla sprzedawcy? Poznaj tę metodę i wprowadź do swojego sklepu internetowego.

  fixed price czy time material

  Fixed Price czy Time & Material?

  Fixed Price i Time & Material to dwa modele współpracy z agencją interaktywną. Który wybrać przy zleceniu projektu strony internetowej? Przeczytaj naszą charakterystykę, aby wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie.

  marketing internetowy

  Marketing internetowy

  Masz sklep, stronę a pojęcia SEM, SEO i PPC są Ci obce?  Znajomość tych pojęć to podstawa sukcesu w internecie. Poznaj marketing internetowy, narzędzia do komunikacji marki i buduj swoją pozycję w internecie.

  Przeczytasz o: Marketing internetowy, SEM, SEO, PPC, Link building, Content marketing, Social media marketing, E-mail marketing, automatyzacja marketingu.
  sklep internetowy

  Sklep internetowy krok po kroku

  Chcesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się, w jak działa sklep internetowy i jaki rodzaj działalności możesz prowadzić on-line?

  Przeczytasz o: Sklep internetowy podstawowe pojęcia, Części składowe sklepu internetowego, Jak działa sklep internetowy?
  sem co to jest

  Co to jest SEM?

  SEM oznacza marketing w wyszukiwarkach internetowych, czyli połączenie pozycjonowania organicznego SEO i płatnych reklam PPC, które zapewniają widoczność i zwiększają ilość wejść na stronę.

  Przeczytasz o: SEM definicje, SEM = SEO + PPC, Rodzaje SEM: SEO, PPC, Link Building, Content Marketing, Reklama displayowa, Agencje SEM, Skuteczne SEM i Korzyści SEM.
  co to jest google shopping

  Google Shopping co to jest i jak to działa?

  Google Shopping (Zakupy Google) to wyszukiwarka ofert sklepów internetowych stworzona przez Google, która ma pomagać w zakupach i porównywaniu ofert sklepów internetowych.

  Przeczytasz o: Jak działa Google Shopping i Merchant Center, plik produktowy XML, ile kosztują kampanie produktowe i jak je tworzyć, strategia i korzyści z Google Shopping.
  pozycjonowanie strony internetowej

  Pozycjonowanie strony internetowej poradnik

  Pozycjonowanie strony internetowej to zestaw praktyk, które stosuje się w stronach internetowych, aby zapewnić widoczność , pozycję strony w wyszukiwarkach i zwiększyć ilość wejść na stronę.

  Przeczytasz o: SEO definicje, SEO Google, samodzielne pozycjonowanie strony, agencje SEO, skuteczne pozycjonowanie organiczne, audyt strony, pozycjonowanie sklepu.
  4.9/5 - (17 votes)

  Poznaj nas i pracuj z nami!