Chcesz przenieść biznes do internetu? Wyceń: Strona www | e-Sklep | e-Learning | System dla Restauracji | napisz: studio@thenewlook.pl

Aktualizacja strony internetowej WordPress

aktualizacja strony internetowej - administracja wordpress

Każda strona internetowa ma jedną wadę – prędzej czy później się starzeje i przestaje spełniać swoje funkcje. Wystarczy spojrzeć jak wyglądają strony projektowane 10 a nawet 5 lat temu.

Dziś uznamy już kliku letnie strony za mało profesjonalne, niefunkcjonalne, a nawet archaiczne. Każda współczesna strona też się niedługo zestarzeje, ponieważ w branży projektowania stron internetowych trendy i nowe rozwiązania zmieniają się niemal z miesiąca na miesiąc. Dlatego tak ważna jest regularna aktualizacja strony internetowej pod względem funkcjonalności, treści i grafiki oraz bezpieczeństwa.

Aktualizacja i modyfikacja strony internetowej WordPress:

 • aktualizacja funkcjonalności, motywów i pluginów
 • aktualizacja treści i wyglądu strony
 • polityka bezpieczeństwa i backupy

Na czym polega aktualizacja strony internetowej?

Aktualizacja to coś więcej niż administrowanie strony. Aktualizacja stron internetowej to usługa adresowana do firm, które nie chcą zostawać w tyle za trendami i konkurencją, ale nie mają własnych zasobów, by kompleksowo zająć się rozwojem strony internetowej. Wymaga to bowiem czasu i dedykowanych pracowników z doświadczeniem oraz wiedzą, co w praktyce okazuje się być trudne. Usługę aktualizacji strony internetowej można zlecić profesjonalistom, którzy dostosują stronę do aktualnych trendów, wymagań użytkowników grupy docelowej czy nowych zasad narzucanych przez wyszukiwarkę Google.

Usługa aktualizowania stron internetowej obejmuje:

 • aktualizację systemu WordPress lub innego CMSa
 • dodanie nowych funkcjonalności do strony
 • tworzenie i zamieszczanie nowych treści
 • projektowanie nowych elementów graficznych
 • rozbudowę strony o dodatkowe podstrony
 • modyfikowanie istniejących podstron

Dlaczego aktualizacja strony internetowej jest tak ważna?

Strona pomimo, że działa poprawnie szybko się dezaktualizuje z powodu zmieniających się technologii i trendów. Ponad to nie administrowana strona może stać się celem ataków cyberprzestępców i źródłem frustracji użytkowników. Nie wspominając już o drastycznym spadku jej skuteczności sprzedażowej i wizerunkowej.

Powody dla których trzeba regularnie aktualizować stronę internetową:

 1. aktualizowana strona wygląda profesjonalnie, nie sprawia wrażenia opuszczonej
 2. aktualizowanie treści na stronie jest sygnałem dla wyszukiwarki Google o wartości strony i ma wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce
 3. aktualizacja pozwala wychwycić wszelkie błędy, których nie da sie uniknąć na etapie tworzenia strony
 4. regularne aktualizowanie i administracja strony gwarantuje jej bezpieczeństwo

Aktualizacja strony internetowej WordPress jest tańsza niż budowa strony od podstaw. Jeżeli strona nie będzie aktualizowana na bieżąco, to po kilku latach może się okazać, że jedynym wyjściem jest stworzenie nowej strony. A to zawsze oznacza znacznie większe koszty.

Usługa administracji strony internetowej

Obecnej, gdy większość firm posiada strony internetowe, na których prezentują swoje usługi i produkty, niezbędne jest robienie regularnych aktualizacji, oraz sprawdzania funkcjonalności. Firmy często nie posiadają zasobów oraz wiedzy na temat aktualizacji stron internetowych, dlatego też na rynku pojawiły się firmy profesjonalnie zajmujące się aktualizacją stron, zarówno wprowadzaniem danych na stronę internetową, zmiany wygłądu, wdrażaniem modyfikacji, jak też pełnym administrowaniem strony oraz dbaniem o kwestie bezpieczeństwa.

Ile kosztuje aktualizacja strony internetowej
Oczywiście wszystkie prace odnośnie aktualizacji Twojej strony internetowej możesz wykonywać samodzielnie. Jeśli jednak zdecydujesz się na wsparcie to opłata za usługę aktualizacji strony WordPress jest zależna od czasu pracy jaki grafik, programista poświęci na wykonanie usługi (np.: aktualizacje strony internetowej, projektowanie grafiki, inne). Rozliczenie takich prac następuje na podstawie rozliczenia czasu pracy godzinowo lub na podstawie stałego abonamentu.


Nasza agencja oferuje kompleksową opiekę nad stronami WordPress. W ramach usługi Aktualizacji i administracji WordPress oferujemy wsparcie i opiekę nad stroną WordPress oraz sklepem WooCommerce. W większości naszych projektów realizujemy również bieżące wsparcie systemu, warunki ustalamy indywidualnie z klientem uwzględniając: zaawansowanie systemu, oczekiwany czas reakcji na zgłoszenia, ruch na stronie, zakres wsparcia. Zapytaj nas o szczegóły lub zobacz cennik administracji stron internetowych.

Agencja interaktywna:
Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową.
Kontakt przez messenger