Strona WordPress

Ogród Botaniczny UW

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego jest jednym z najstarszych i najcenniejszych ogrodów botanicznych w Polsce. Ogród jest popularnym miejscem wypoczynku i rekreacji w centrum Warszawy. Jest to również ośrodek naukowy i edukacyjny, w którym prowadzone są badania nad roślinami oraz organizowane są warsztaty i zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Jeżeli wybierasz się do Warszawy, koniecznie odwiedź Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego. To wspaniałe miejsce, w którym możesz odpocząć od zgiełku miasta i poznać bogactwo świata roślin. Planując zwiedzanie Ogrodu Botanicznego, koniecznie skorzystaj z nowej strony internetowej zaprojektowanej przez naszą agencję.

Nowa strona Ogrodu Botanicznego to dedykowana, customowa strona internetowa oparta o platformę CMS WordPress oraz ACF i Gutenberga. Założeniem nowej strony jest minimalizm i użyteczność. Projekt nowej strony jest oparty o branding Ogrodu w połączeniu z nowoczesnym UX, tak aby użytkownicy swobodnie poruszali się po wszystkich atrakcjach Ogrodu oraz całej zgromadzonej bazy wiedzy na stronie.

www.ogrod.uw.edu.pl

dedykowana strona WordPress

Dedykowana strona WordPress

Dedykowana strona i autorski motyw WordPress

Zainteresowany? Napisz do nas!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.

Strona WordPress – nasze realizacje

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja. Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony WordPress.