Nieustannie poszukujemy utalentowanych, ciekawych ludzi

Zadzwoń lub wyślij CV

Praca Web Designer Łódź

Praca w agencji interaktywnej w Łodzi dla Web Designera specjalizującego się w projektowaniu stron i sklepów na platformie WordPress + WooCommerce.

Obowiązki

• projektowanie stron i sklepów WordPress
• aktualizacja, administracja i rozwijanie projektów
• optymalzacja stron, pozycjonowanie SEO

Jak pracujemy

• platforma WordPress + WooCommerce
• frontend HTML/CSS
• pakiet Adobe / PS / AI
• platforma Mac

Oferujemy

• wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• płatny urlop
• różnorodne projekty, możliwość rozwoju
• klimatyczne biuro w kamienicy w centrum Łodzi (woonerf)
• 1 w tygodniu wspólny obiad

O nas

• mała agencja interaktywna
• pracujemy od 8.30 do 16.30
• ul. Piramowicza 9, Łódź

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymogów, zapraszamy Cię na Staż.

Zobacz naszą ofertę Staż Web Designer Łódź.

Nie szukasz pracy? Jesteś Grafikiem, projektujesz strony na WordPress?
Zapraszamy do COWORKINGu!

Nasze realizacje - Web design

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja.
Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony internetowej i brandingu.
Zobacz więcej

Nasza misja

Naszą siłą jest kreacja, wiedza oraz pasja, z jaką jako agencja interaktywna projektujemy strony internetowe. Zmieniamy marki i świat wokół nas, też ten wirtualny, na lepszy.

Nie zamykamy się jedynie na projekty i działania nastawione na zysk. Dzielimy się wiedzą, umiejętnościami i tym co nas fascynuje.

Baza wiedzy

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
ile trwa stworzenie strony internetowej

Ile trwa stworzenie strony internetowej

Jak dokładnie wygląda i ile trwa stworzenie strony internetowej oraz co można zrobić, by uprościć pracę agencji, a tym samym, przyśpieszyć realizację całego projektu. Na termin tworzenia strony internetowej ma wpływ wykonawca, […]

Sklep WooCommerce wady i zalety

Sklep WooCommerce wady i zalety

Jeśli miałeś wcześniej doświadczenie z WordPress’em i wiesz jak funkcjonuje ten popularny CMS nie powinno być dla Ciebie zaskoczeniem używanie sklepu opartego o WooComerce. WooCommerce jest wtyczką sklepową stworzoną specjalnie w celu […]

ile kosztuje strona wordpress

Ile kosztuje strona WordPress?

Potrzebujesz stronę internetową, ale zastanawiasz się ile kosztuje strona WordPress? Chcesz wiedzieć jakiego rzędu są to koszty, jak wybrać odpowiedniego wykonawcę, który przygotuje dobrą i funkcjonalną stronę? Strona internetowa na WordPressie to co […]

5 (100%) 8 vote[s]

Poznaj nas i pracuj z nami!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową