Praca Web Designer Łódź

Nieustannie poszukujemy utalentowanych, ciekawych ludzi.
Zadzwoń lub wyślij CV

Praca w agencji interaktywnej w Łodzi dla Web Designera specjalizującego się w projektowaniu stron i sklepów na platformie WordPress + WooCommerce.

Obowiązki

• projektowanie stron i sklepów WordPress
• aktualizacja, administracja i rozwijanie projektów
• optymalzacja stron, pozycjonowanie SEO

Jak pracujemy

• platforma WordPress + WooCommerce
• frontend HTML/CSS
• pakiet Adobe / PS / AI
• platforma Mac

Oferujemy

• wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• płatny urlop
• różnorodne projekty, możliwość rozwoju
• klimatyczne biuro w kamienicy w centrum Łodzi (Piotrkowska)
• 1 w tygodniu wspólna pizza

O nas

• mała agencja interaktywna
• pracujemy od 8.30 do 16.30
• ul. Piotrkowska 101, Łódź

Nie pracujemy zdalnie 🙁
Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymogów, zapraszamy Cię na Staż.

Zobacz naszą ofertę Staż Web Designer Łódź.

Nie szukasz pracy? Jesteś Grafikiem, projektujesz strony na WordPress?
Zapraszamy do COWORKINGu!

Praca Grafik

• projektowanie stron internetowych
• projektowanie logotypów, mini identyfikacji
• przygotowywanie materiałów drukowanych

Project manager

• zarządzania projektami web design, e-Commerce, SEO
• planowanie, realizacja i zamykanie projektu
• tworzenie wycen i kontakt z klientem

Staż Grafik

Staż Web Designer (WordPress)

• optymalizacja stron, pozycjonowanie SEO

Junior WordPress Developer

• tworzenie i rozwój stron WordPress
• tworzenie i rozwój sklepów WooCommerce
• tworzenie wtyczek i rozwiązań dedykowanych

WordPress Developer

Specjalista SEO

• optymalizacja stron i sklepów pod kątem SEO
• pozycjonowanie i planowanie działań SEO
• przeprowadzanie audytów SEO

Copywriter (SEO)

• tworzenie treści i rozwój projektów
• współtworzenie strategii SEO
• monitorowanie działań konkurencji

Nasze realizacje - Web design

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja.
Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony internetowej i brandingu.
Zobacz więcej

Nasza misja

Naszą siłą jest kreacja, wiedza oraz pasja, z jaką jako agencja interaktywna projektujemy strony internetowe. Zmieniamy marki i świat wokół nas, też ten wirtualny, na lepszy.

Nie zamykamy się jedynie na projekty i działania nastawione na zysk. Dzielimy się wiedzą, umiejętnościami i tym co nas fascynuje.

Baza wiedzy

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
seo czy ppc

SEO czy PPC?

Masz swoją stronę internetową lub sklep, a mimo to dociera do Ciebie mało klientów poprzez wyszukiwanie w Google’u? Przeczytaj, czym jest strategia optymalizacji SEO i kampania reklamowa […]

płatności odroczone

Płatności odroczone

Coraz więcej sklepów internetowych oprócz formy zapłaty przelewem oferuje płatność odroczoną w terminie o 30 dni. Jakie są jej korzyści dla sprzedawcy? Poznaj tę metodę i wprowadź do swojego sklepu internetowego.

Fixed Price czy Time & Material?

Fixed Price i Time & Material to dwa modele współpracy z agencją interaktywną. Który wybrać przy zleceniu projektu strony internetowej? Przeczytaj naszą charakterystykę, aby wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie.

trendy e-Commerce

Trendy e-Commerce 2021

E-Commerce to dynamiczna branża, które podlega ciągłym zmianom i trendom. Jakie trendy w e-Commerce wykorzystać w sklepie internetowym?

Przeczytasz o: Trendy w e-Commere: Click and Collect, E-grocery, Dark store, Marketplace, Omnichannel, Social commerce, Customer Experience, Mobile commerce.
marketing internetowy

Marketing internetowy

Masz sklep, stronę a pojęcia SEM, SEO i PPC są Ci obce?  Znajomość tych pojęć to podstawa sukcesu w internecie. Poznaj marketing internetowy, narzędzia do komunikacji marki i buduj swoją pozycję w internecie.

Przeczytasz o: Marketing internetowy, SEM, SEO, PPC, Link building, Content marketing, Social media marketing, E-mail marketing, automatyzacja marketingu.
sklep internetowy

Sklep internetowy krok po kroku

Chcesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się, w jak działa sklep internetowy i jaki rodzaj działalności możesz prowadzić on-line?

Przeczytasz o: Sklep internetowy podstawowe pojęcia, Części składowe sklepu internetowego, Jak działa sklep internetowy?
co sprzedawać w sklepie poradnik

Co sprzedawać w internecie?

Co warto sprzedawać w sklepie internetowym? Jakie produkty klienci chętnie kupują w internecie? Skorzystaj z naszego poradnika i rozpocznij planowanie własnej platformy sprzedażowej z konkurencyjną ofertą.

pomysł na sklep internetowy

Pomysł na sklep internetowy

Dobry pomysł na e-sklep to podstawa jego sukcesu. Jaki pomysł na sklep internetowy i co sprzedawać w internecie? Pomysł na sklep internetowy – przegląd rozwiązań.

Przeczytasz o: Sklep internetowy: z odzieżą, z kosmetykami, z książkami, e-bookami, z artykułami dla dzieci, z meblami, z rękodziełem ….

Szukasz pracy jako Web Designer w Łodzi?

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową