Praca Grafik Łódź

Nieustannie poszukujemy utalentowanych, ciekawych ludzi.
Zadzwoń lub wyślij CV

Praca w studiu graficznym w Łodzi dla Grafika komputerowego specjalizującego się w projektowaniu digital i/lub do druku.

Obowiązki

• przygotowywanie raportów (drukowanych)
• projektowanie logotypów, mini identyfikacji
• projektowanie stron internetowych

Jak pracujemy

• pakiet Adobe / PS / AI / ID
• platforma Mac
• projektowanie graficzne
• strony internetowe na WordPress

Oferujemy

• wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• płatny urlop
• różnorodne projekty, możliwość rozwoju
• klimatyczne biuro w kamienicy w centrum Łodzi (Piotrkowska)
• 1 w tygodniu wspólna pizza

O nas

• mała agencja kreatywna
• pracujemy od 8.30 do 16.30
• ul. Piotrkowska 101, Łódź

Nie pracujemy zdalnie 🙁
Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymogów, zapraszamy Cię na Staż.

Zobacz naszą ofertę Staż Grafik Łódź.

Nie szukasz pracy? Jesteś Grafikiem, projektujesz strony na WordPress?
Zapraszamy do COWORKINGu biurko open space 200-400 zł/mies.

Staż Grafik

• przygotowywanie materiałów drukowanych

Praca Web Designer (WordPress)

• projektowanie stron i sklepów WordPress
• aktualizacja, administracja i rozwijanie projektów
• optymalizacja stron, pozycjonowanie SEO

Project manager

• zarządzania projektami web design, e-Commerce, SEO
• planowanie, realizacja i zamykanie projektu
• tworzenie wycen i kontakt z klientem

Staż Web Designer (WordPress)

Junior WordPress Developer

• tworzenie i rozwój stron WordPress
• tworzenie i rozwój sklepów WooCommerce
• tworzenie wtyczek i rozwiązań dedykowanych

WordPress Developer

Specjalista SEO

• optymalizacja stron i sklepów pod kątem SEO
• pozycjonowanie i planowanie działań SEO
• przeprowadzanie audytów SEO

Copywriter (SEO)

• tworzenie treści i rozwój projektów
• współtworzenie strategii SEO
• monitorowanie działań konkurencji

Nasze realizacje - Studio graficzne

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja.
Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony internetowej i brandingu.
Zobacz więcej

Nasza misja

Naszą siłą jest kreacja, wiedza oraz pasja, z jaką jako agencja interaktywna projektujemy strony internetowe. Zmieniamy marki i świat wokół nas, też ten wirtualny, na lepszy.

Nie zamykamy się jedynie na projekty i działania nastawione na zysk. Dzielimy się wiedzą, umiejętnościami i tym co nas fascynuje.

Baza wiedzy

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
płatności odroczone

Płatności odroczone

Coraz więcej sklepów internetowych oprócz formy zapłaty przelewem oferuje płatność odroczoną w terminie o 30 dni. Jakie są jej korzyści dla sprzedawcy? Poznaj tę metodę i wprowadź do swojego sklepu internetowego.

Fixed Price czy Time & Material?

Fixed Price i Time & Material to dwa modele współpracy z agencją interaktywną. Który wybrać przy zleceniu projektu strony internetowej? Przeczytaj naszą charakterystykę, aby wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie.

trendy e-Commerce

Trendy e-Commerce 2021

E-Commerce to dynamiczna branża, które podlega ciągłym zmianom i trendom. Jakie trendy w e-Commerce wykorzystać w sklepie internetowym?

Przeczytasz o: Trendy w e-Commere: Click and Collect, E-grocery, Dark store, Marketplace, Omnichannel, Social commerce, Customer Experience, Mobile commerce.
marketing internetowy

Marketing internetowy

Masz sklep, stronę a pojęcia SEM, SEO i PPC są Ci obce?  Znajomość tych pojęć to podstawa sukcesu w internecie. Poznaj marketing internetowy, narzędzia do komunikacji marki i buduj swoją pozycję w internecie.

Przeczytasz o: Marketing internetowy, SEM, SEO, PPC, Link building, Content marketing, Social media marketing, E-mail marketing, automatyzacja marketingu.
sklep internetowy

Sklep internetowy krok po kroku

Chcesz założyć sklep internetowy i zastanawiasz się, w jak działa sklep internetowy i jaki rodzaj działalności możesz prowadzić on-line?

Przeczytasz o: Sklep internetowy podstawowe pojęcia, Części składowe sklepu internetowego, Jak działa sklep internetowy?
co sprzedawać w sklepie poradnik

Co sprzedawać w sklepie internetowym?

Co warto sprzedawać w sklepie internetowym? Jakie produkty klienci chętnie kupują w internecie? Skorzystaj z naszego poradnika i rozpocznij planowanie własnej platformy sprzedażowej z konkurencyjną ofertą.

pomysł na sklep internetowy

Pomysł na sklep internetowy

Dobry pomysł na e-sklep to podstawa jego sukcesu. Jaki pomysł na sklep internetowy i co sprzedawać w internecie? Pomysł na sklep internetowy – przegląd rozwiązań.

Przeczytasz o: Sklep internetowy: z odzieżą, z kosmetykami, z książkami, e-bookami, z artykułami dla dzieci, z meblami, z rękodziełem ….
sem co to jest

Co to jest SEM?

SEM oznacza marketing w wyszukiwarkach internetowych, czyli połączenie pozycjonowania organicznego SEO i płatnych reklam PPC, które zapewniają widoczność i zwiększają ilość wejść na stronę.

Przeczytasz o: SEM definicje, SEM = SEO + PPC, Rodzaje SEM: SEO, PPC, Link Building, Content Marketing, Reklama displayowa, Agencje SEM, Skuteczne SEM i Korzyści SEM.

Szukasz pracy jako Grafik w Łodzi?

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową