Nieustannie poszukujemy utalentowanych, ciekawych ludzi

Zadzwoń lub wyślij CV

Praca Grafik Łódź

Praca w studiu graficznym w Łodzi dla Grafika komputerowego specjalizującego się w projektowaniu digital i/lub do druku.

Obowiązki

• przygotowywanie raportów (drukowanych)
• projektowanie logotypów, mini identyfikacji
• projektowanie stron internetowych

Jak pracujemy

• pakiet Adobe / PS / AI / ID
• platforma Mac
• projektowanie graficzne
• strony internetowe na WordPress

Oferujemy

• wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• płatny urlop
• różnorodne projekty, możliwość rozwoju
• kimatyczne biuro w kamienicy w centrum Łodzi (woonerf)
• 1 w tygodniu wspólny obiad

O nas

• małe studio projektowe
• pracujemy od 8.30 do 16.30
• ul. Piramowicza 9, Łódź

Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymogów, zapraszamy Cię na Staż.

Nie szukasz pracy? Jesteś Grafikiem, projektujesz strony na WordPress?
Zapraszamy do COWORKINGu 200-400zł/mies.

Nasze realizacje - Studio graficzne

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja.
Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony internetowej i brandingu.
Zobacz więcej

Nasza misja

Naszą siłą jest kreacja, wiedza oraz pasja, z jaką jako agencja interaktywna projektujemy strony internetowe. Zmieniamy marki i świat wokół nas, też ten wirtualny, na lepszy.

Nie zamykamy się jedynie na projekty i działania nastawione na zysk. Dzielimy się wiedzą, umiejętnościami i tym co nas fascynuje.

Poznaj nas i pracuj z nami!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń do nas 730 170 330, wyślij brief, albo napisz,
aby otrzymać informację cenową → strony internetowe Łódź, Warszawa.