Banana Panda

Opis projektu

Banana Panda to marka puzzli, gier, książek, które zachwycają dzieci i dorosłych. Produkty zaprojektowane są tak, aby zapewnić więzi rodzinne i wciągać w zabawę zarówno małe dzieci, jak i dorastające dzieci. Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, produkty Banana Panda są projektowane przez polskich projektantów i produkowane w z najlepszych materiałów, nietoksycznych atramentów, z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

Banana Panda od 2018 roku zdobyła zaufanie sprzedawców zabawek w całych Stanach Zjednoczonych i zdobyła wiele lokalnych nagród. Marka i produkty zyskały już uznanie rodziców, nauczycieli i ekspertów ds. rozwoju dzieci ze względu na charakterystyczną paletę kolorów, kapryśne grafiki, motywy, w tym zwierzęta, kształty, zagadki i naukę.

Sklep internetowy, który zaprojektowaliśmy dla Banana Panda ma podkreślać wyjątkowość i wszystkie atuty marki. Wybór platformy WordPress WooCommerce umożliwił wdrożenie integracji z rozwiązaniami fulfillment na rynku amerykańskim.

www.bananapanda.com

Projekt
  • Sklep dedykowany
  • Strona WordPress
  • Sklep WooCommerce
  • Integracja fulfillment
  • Pozycjonowanie SEO
  • Optymalizacja SEO
sklep dedykowny wordpress
Dedykowany sklep

Sklep internetowy WooCommerce do sprzedaży e-booków

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie i optymalizacja sklepu WordPress do wymogów Google

Fulfillment

Integracja sklepu WooCommerce z rozwiązaniami fulfillment na rynku amerykańskim

Zainteresowany? Napisz do nas!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zamów stronę internetową