Albert Zawada

Opis projektu

Ceniony polski fotograf. Od początku realizuje się w fotografii miejskiej, ulicznej, chętnie portretuje polityków, artystów, ludzi kultury. Znany jest przede wszystkim z fotograficznych cykli poświęconych tematyce społecznej, obyczajowej i życiu codziennemu.

Zawada fotografował dla: Gazeta Wyborcza, Polityka, Tygodnik Powszechny, Newsweek, Przekrój, Rzeczpospolita, Sukces, Twój Styl, Playboy, Elle, Glamour, National Geographic, L`Express, Liberation, Die Zeit, The New York Times i Le Monde.

Naszym zadaniem było stworzenie internetowego portfolio Alberta Zawady, będącego zbiorem jego prac. Minimalistyczna strona ma na celu eksponowanie fotografii, a nie konkurowanie z nimi. Skupiliśmy się na tym, aby logo w swojej prostocie było odzwierciedleniem dokonań i profesjonalizmu stojącego za nazwiskiem autora.

www.albertzawada.com

Projekt
  • Strona www
  • Projekt logo
Strona www

Portfolio fotografa

Branding

Minimalistyczne logo

Zainteresowany? Napisz do nas!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zamów stronę internetową