Chcesz przenieść biznes do internetu? Wyceń: Strona www | e-Sklep | B2B |SEO/SEM | Administracja | napisz: studio@thenewlook.pl

Pakiety sklep internetowy WordPress

pakiety sklep internetowy

Chesz zlecić projekt sklepu internetowego i nie wiesz od czego zacząć? Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy elastyczne pakiety sklepów internetowych.

Naszym zadaniem jest wykonanie nie tylko estetycznego, funkcjonalnego sklepu internetowego, ale przede wszystkim wykonanie go w sposób profesjonalny. By to osiągnąć i końcowy efekt współpracy satysfakcjonował obie strony, konieczne jest zapoznanie się każdego Klienta z procesem tworzenia sklepów oraz wybranie odpowiedniego pakietu sklepu internetowego.

Jak dobrać odpowiedni pakiet sklepu internetowego? Cena sklepu internetowego w agencji The New Look zależy od pakietu, który wybierzesz. W naszej ofercie znajdziesz 9 pakietów, które zróżnicowaliśmy pod względem ceny, dostosowania Twoich potrzeb oraz czasu pracy, który musimy poświęcić na realizację projektu.


Dlaczego pakiety są potrzebne?

Każdy sklep internetowy charakteryzuje się innymi elementami, formą graficzną, zróżnicowaną ilością i formą produktów, czy technologiami wykorzystanymi do dokonania przelewów lub wysyłki. Każdy sklep internetowy jest inny, dlatego wymagało to opracowania wielu pakietów dla różnych sklepów internetowych, które odpowiadają najczęstszym potrzebom naszych Klientów na różnym etapie rozwoju ich biznesów internetowych.

Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego przed rozpoczęciem współpracy dokładnie sprawdzimy zakres Twojego projektu i na pewno zadamy kilka pytań. Jeżeli, Twój projekt sklepu wykracza pozna podstawowy zakres naszych pakietów może wymagać to indywidualnej wyceny i wpłynąć to na ostateczną wycenę.


Pakiety sklep internetowy

Platforma WordPress WooCommerce to idealne rozwiązanie do stworzenia sklepu internetowego na start, jak również profesjonalnego sklepu e-Commerce, a nawet rozwiązań dedykowanych. System zarządzania treścią WordPress zagwarantuje Tobie prostą i wygodną edycję sklepu oraz zamówień. Poniższe pakiety i cenniki sklepów internetowych to przykładowa kalkulacja cenowa wykonania responsywnego sklepu internetowego na smartfony wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę.

Pakiety zostały stworzone głównie z myślą o różnicach w wielkości sklepów zakładanych w naszej agencji. W związku z tym większość pakietów odnosi się właśnie do skali sklepu oraz różni się przedewszystkim ilością czasu jakie zaspół musi przeznaczyć na wykonanie danego sklepu.


Co otrzymasz w każdym pakiecie sklepu

Zacznijmy od tego, co otrzymasz w każdym z pakietów:

 • Gotowy sklep internetowy oparty na platformie WordPress WooCommerce.
 • Możliwość edycji sklepu za pomocą prostego kreatora (komposera): WPBackery, Gutenberg, ACF.
 • Projekt dostosowany do Twojej branży i klientów.
 • Intuicyjny panel obsługi do konfiguracji i zarządzania sklepem.
 • Wsparcie techniczne we wszystkich pakietach, a pakietach PRO i Dedykowany dodatkowo wsparcie za pośrednictwem telefonu.
 • Możliwość rozwoju o wszystkie niezbędne funkcje i integracje z szybkimi płatnościami, firmami kurierskimi, systemami księgowymi itd.
 • Pakiet korzyści dający niższe prowizje w bramkach płatności, rabat na profesjonalny hosting, rabat na sprawdzony regulamin, a nawet na kampanie produktowe Google.
 • Bezpłatny certyfikat SSL z wykupionym hostingiem.

Pakiety sklepu internetowego nie ograniczają Cię pod względem:

 • Ilości produktów w sklepie internetowym
 • Liczby zamówień miesięcznie w sklepie
 • Miejsce na dysku serwera

Czym różnią się poszczególne plany

Pakiety zostały stworzone głównie z myślą o różnicach w wielkości sklepów i biznesów e-Commerce. Wybierająć odpowiedni pakiet należy zacząć przede wszystkim od określenia, jak duża będzie skala Twojego sklepu oraz jakie są Twoje indywidualne potrzeby co do projektu.

Szczegóły dotyczące poszczególnych pakietów sklep WordPress znajdziesz w naszej zakładce sklepy internetowe cennik. Pakiety różnią się wysokością opłaty za usługę projektu i wdrożenia sklepu oraz parametry i opcje sklepu.

Zastanawiasz, który z nich będzie dla Ciebie optymalny? Zasada jest tutaj prosta, im większy sklep planujesz założyć, tym wyższy pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni.


Pakiety sklep internetowy na Start:
Pakiet Starter, Pakiet Plus, Pakiet Standard

Idealne pakiety dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep WordPress, który w dowolnej chwili możesz zmienić lub dodać nowe funkcje. Napędzaj Twój biznes dzięki sklepowi WordPress. Sprzedawaj produkty lub usługi dzięki tej wszechstronnej platformie. Plan jest rozszerzalny, więc będzie rosnąć wraz z Tobą w miarę rozwoju.

W ramach każdego pakietu sklep internetowy na Start otrzymasz:

 • Gotowy sklep internetowy, który możesz rozwijać w przyszłości
 • Edycja sklepu za pomocą prostego kreatora (komposera): WPBeckery
 • Sklep oparty o gotowe moduły do edycji

Pakiety sklepy internetowe PRO:
Pakiet Biznes, Pakiet PRO, Pakiet Premium

Pakiety PRO zostały stworzone głównie z myślą o większych sklepach lub biznesach e-Commerce na kolejnym etapie rozwoju. Masz już doświadczenie w e-Commerce i potrzebujesz nowy e-sklep lub chcesz przenieść działania Twojej firmy do internetu. Pakiety PRO to idealnie rozwiązanie aby zwiększyć sprzedaż on-line. Konkuruj z najlepszymi sklepami. W pakiecie otrzymasz kompleksowo zaprojektowany, unikalny, wyróżniający się sklep i możliwość nieograniczonych funkcjonalności.

W ramach każdego pakietu sklep internetowy PRO otrzymasz:

 • Gotowy sklep internetowy, który możesz rozwijać w przyszłości
 • Indywidualny projekt strony głównej sklepu
 • Edycja sklepu za pomocą prostego kreatora (komposera): WPBeckery
 • Sklep oparty o gotowe moduły do edycji
 • Mega menu sklepu internetowego

Pakiety sklepy internetowe Dedykowany:
Dedykowany Starter, Dedykowany, Dedykowany PRO

Jeśli potrzebujesz specjalnych rozwiązań sklep internetowy Dedykowany jest platformą do rozwoju Twoich indywidualnych działań w eCommerce.

Dedykowany sklep WordPress WooCommerce nie jest zwykłym sklepem internetowym, ale platformą, z którą będziesz mógł rozwijać Twój biznes e-Commerce w przyszłości. Szukasz firmy do stworzenia dedykowanego motywu sklepu WordPress, dedykowanych wtyczek WooCommerce, funkcjonalności lub rozwiązań klasy premium poznaj nasze usługi.

W ramach każdego pakietu sklep internetowy Dedykowany otrzymasz:

 • Gotowy sklep internetowy, który możesz rozwijać w przyszłości
 • Edycja sklepu za pomocą dedykowanych modułów Gutenberg lub ACF
 • Sklep oparty o dedykowane moduły ACF i bloki Gutenberg

Nasza rekomendacja pakietu

Wybór odpowiedniego planu, a tym samym koszt sklepu internetowego, to oczywiście Twoja indywidualna decyzja. Jeżeli się z nami skontaktujesz możemy rekomendować pakiet odpowiedni do Twojego projektu.

Każdy pakiet zawiera wszystkie niezbędne elementy, które wystarczą na prowadzenie aktywnego, sklepu online. Dodatkowo możesz zamówić dodatkowe integracje, funkcjonalności, usługę administracji sklepu WordPress lub Wsparcia sklepu WordPress.

 • Im wyższy pakiet tym wygląd sklepu, opcje prezentowania produktów i funkcjonalności sklepu mogą być bardziej rozbudowane.
 • Przy wyższych pakietach dodatkowe masz więcej godzin pracy projektanta i osoby wdrażającej projekt sklepu oraz różne formy kontaktu z zespołem wsparcia.

Jeśli są to dla Ciebie istotne kwestie, to również wyższe pakiety PRO i Dedykowane, ponieważ to one będą dla Ciebie optymalne.

Analiza i wycena

Każdy e-biznes i sklep internetowy jest inny. Dbamy o to, by e-sklep realizował zapotrzebowanie Twojego biznesu. Sklep może składać się z odmiennych elementów, mieć zróżnicowany asortyment produktów, jak również integracje z różnymi narzędziami zewnętrznymi. Dlatego nasze wyceny są indywidualne.

Badanie potrzeb

Przed zaproponowaniem najlepszego rozwiązanie, analizujemy konkurencję, chcemy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Stawiamy na indywidualne podejście, dbamy o szczegóły i chcemy dobrze poznać Twój biznes. Tylko wtedy wdrożenie sklepu przyniesie oczekiwane efekty.


Hosting sklepu internetowego

Tworzymy sklepy internetowe, których ty jesteś włąścicielem. Dlatego to Ty musisz wykupić usługę hostingową, która będzie zarejestrowana na Twoją firmę.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze odpowiedniego serwera (hostingu) do uruchomienia sklepu WordPress zapoznaj się z polecaną przez nas ofertą Hosting SSD dla WordPress od The Camels, która została stworzona z myślą o entuzjastach WordPressa.

hosting wordpress
Hosting The Camels

od 89 PLN

Polecamy hosting THE CAMELS od 89 zł z bezpłatnym certyfikatem SSL oraz tanie domeny. Bezpłatna migracja!
Przejdź do hostingu
hosting wordpress
Hosting Smarthost

od 99 PLN

Polecamy hosting SMARTHOST od 99 zł z bezpłatnym certyfikatem SSL. Bezpłatna migracja!
Przejdź do hostingu

Jaki hosting pod sklep WordPress


Dodatki do pakietów

Posiadając sklep w podstawowej wersji szybko może się okazać, że brakuje kilku dodatkowych funkcjonalności, których w standardzie i za darmo WooCommerce nie oferuje. Przykładem takich dodatkowych, płatnych funkcjonalności mogą być:

 • obsługa płatności elektronicznych online tzw. bramki płatności
 • integracja z kurierami lub innymi wysyłkami
 • integracja z social media, sklep Facebook, sklep na Instagramie, Zakupy Google, integracje Opineo, Allegro, Ceneo itp.
 • dodatkowe funkcjonalności jak rozbudowane mechanizmy promocji i rekomendacji produktów, porzucone koszyki, produkty na miarę

Płatne funkcjonalności i integracji do rozbudowy WooCommerce w wielu przypadkach posiadają uproszczone, darmowe wersje wtyczek, ale może sie okazać, że funkcja której potrzebujesz jest dostępna tylko w wersji premium. Płatności za integrację do WooCommerce należy rozdzielić na te, za które zapłacimy jednorazowo podczas aktywacji, inne z kolei wymagają opłacania rocznego abonamentu. To powoduje, że przewidzenie całkowitego kosztu uruchomienia, prowadzenia sklepu w oparciu o WordPress nie zawsze jest możliwe do przewidzenia.


Integracje płatności

już 250 PLN

Integracja Tpay | Przelewy24 | PayU | DotPay | Paynow | Blue Media | PayPal | Stripe | Klarna | Apple Pay
Zobacz integracje
Integracje wysyłki

już 350 zł

Integracja InPost | Kurier DPD, DHL, UPS | Brokerzy Furgonetka, Apaczka | eNadawca Poczta Polska
Zobacz integracje
Integracje marketing

od 100 zł

Sklep FB, Instagram, Google Shopping | Integracja Allegro, Opineo, Nokaut, Ceneo | Integracja AliExpress, Amazone
Zobacz integracje
Dodatkowe rozszerzenia

od 100 PLN

Waitlist | Porzucony koszyk | Porównywarka produktów | Zestawy produktów | Produkt na miarę | Rozbudowane promocje | Maile transakcyjne
Zobacz rozszerzenia

Sklep WordPress WooCommerce

WordPress dzięki wtyczce WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem e-Commerce na świecie. Ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych rozszerzeń, WooCommerce zasila teraz 30% wszystkich sklepów internetowych — więcej niż jakiekolwiek inne platformy. To również ważny gracz na polskim rynku.

Stojąc przed wyborem platformy do prowadzenia sprzedaży w sieci WordPress + WooCommerce na pewno pojawi się na Twojej liście jako jedna z możliwości. Możliwe też, że WordPress zajmie wysoką pozycję z uwagi na niski koszt oraz możliwość niemalże dowolnego dostosowania pod kątem Twoich wymagań. Pamiętaj, że nie ma systemów i rozwiązań idealnych, a decydując się ostatecznie na wybór platformy WordPress powinieneś zweryfikować wszystkie plusy i minusy. Czym jest duet WordPress i WooCommerce i jakie ma plusy i minusy możesz przeczytać w tekście – Sklep WooCommerce wady i zalety. Sprawdź wszystkie elementy, które mogą cię zaskoczyć w późniejszym etapie prowadzenia sklepu internetowego.


Kiedy i dla kogo jest WordPress?

WordPress jako sklep internetowy? Tak, WordPress z uwagi na intuicyjność stał się bardzo ciekawym rozwiązaniem, dzięki któremu można zbudować praktycznie dowolną stronę internetową. Dotyczy to również stworzenia strony z funkcjonalnością sklepu internetowego.

WordPress to nowoczesna platforma koncentrującą się na użyteczności, zgodności z internetowymi standardami, co pozwala stworzyć intuicyjny i przyjazny dla właściciela strony i użytkowników sklep internetowy. WordPress co prawda narodził się jako system dla bloggerów jednak jego niezwykła prostota i elastyczność spowodowała, że od czasu gdy stał się ogólnym systemem CMS, stał się absolutnym globalnym liderem. Ciągle przyspieszający rozwój WordPress spowodował, że staje się on również liderem w rynku e-commerce dzięki rozszerzeniu WooCommerce.

Co to jest WordPress – poradnik

WooCommerce pozwala na stworzenie pełnoprawnego sklepu internetowego w oparciu o WordPressa. Z jego wykorzystaniem tworzone są nie tylko proste sklepy, stanowiące dodatek do już istniejącej strony, ale również duże, samodzielnie sklepy internetowe, które daje pełną kontrolę zarówno właścicielom sklepów, jak i dogodność zakupów dla użytkownika.

› Oficjalna strona: WordPress.org


Co to jest WooCommerce?

WooCommerce to wtyczka (plugin) e-commerce zbudowana w celu bezproblemowej integracji z WordPress, której głównym zadaniem jest przekształcenie strony WordPress w sklep internetowy. Wtyczka dostępna jest w polskiej wersji językowej, a sam mechanizm jej działania i obsługa jest dość prosta. Możesz wprowadzać produkty, definiować ich parametry jak opisy, zdjęcia, cenę, stan magazynowy, a osoby przeglądające Twój sklep zyskają funkcjonalność koszyka i będą mogły zamówić w szybki i wygodny sposób oferowane produkty.

Podstawowy plus WooCommerce to jednocześnie jego główny minus. WooCommerce to tylko wtyczka, która pozwala zmienić WordPress w sklep internetowy. Nie będziesz mógł go bez końca rozwijać takiego sklepu i w pewnym momencie natrafisz na ograniczenia w WooCommerce. Podobnie, jeśli musimy obsługiwać wiele zamówień, napotkasz pewne problemy.

Mimo że WooCommerce jest za darmo, to za niektóre funkcjonalności i rozszerzenia w formie wtyczek musisz płacić. System nie zapewnia wielu ważnych narzędzi sprzedażowych i marketingowych, które możesz dograć w wersji bezpłatnej lub premium. Pamiętaj dla osoby początkującej postawienie sklepu na WordPressie może okazać się zbyt trudne. W takim wypadku trzeba założyć w budżecie pewną kwotę na wdrożenie sklepu i będzie to kwota powyżej 1500 zł za realizację sklepu. Możesz również sam projektować sklep i skorzystać z wsparcia godzinowego przy wdrożeniu lub modyfikacji sklepu.

› Oficjalna strona: WooCommmerce.com


Dlaczego warto wybrać Sklep WordPress WooCommerce?

Cena jest często kluczowy argumentem przy podejmowaniu decyzji o wyborze WordPressa. Jeżeli posiadasz już stronę WordPress możesz zainstalować WooCommerce i uruchomić sprzedaż na istniejącej stronie. Tę zaletę docenią szczególnie osoby, które znają środowisko i funkcjonalność WordPressa. Instalacja WooCommerce sprowadza się tak naprawdę do poprawnej konfiguracji w panelu WordPress. Jeżeli nie masz jeszcze strony, wykup domenę i serwer (hosting), na którym możesz zainstalować WordPressa, masz już tak naprawdę wszystko, co potrzebne do uruchomienia sklepu internetowego.

WooCommerce jest wtyczką, ale posiada setki rozszerzeń i żyje w zasadzie własnym życiem, co oznacza, że developerzy tworzą do niego osobne, dedykowane wtyczki dodające kolejne funkcjonalności. Jeżeli brakuje Tobie konkretnej funkcji sprawdzasz katalog wtyczek i wybierasz to rozszerzenie, które najbardziej pasuje do potrzeb Twojego sklepu. WooCommerce ponad to oferuje szybkość i dostępność, i jednocześnie eliminuje konflikty z wtyczkami i motywami przy dużych aktualizacjach.

Chcąc postawić sklep na WordPressie znajdziesz wiele motywów kompatybilnych z WooCommerce. Używając motyw nie musisz tworzyć grafiki sklepu od zera, w Internecie znajdziesz gotowe motywy bezpłatne i premium, dzięki którym dopasujesz wygląd sklepu do Twoich potrzeb. Motywy pozwalają niemalże na dowolną modyfikację wyglądu, układu elementów na stronie czy zachowania sklepu. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia, umiejętności i wiedza.

W odróżnieniu od sklepów abonamentowych masz pełną kontrolę nad działaniem, wyglądem Twojego sklepu. Masz również dostęp do kodu WordPress, WooCommerce i przy wsparciu specjalistów możesz dopasować funkcjonalność do indywidualnych potrzeb, dodać nowe wtyczki, modyfikować wygląd sklepu. Z uwagi na popularność WordPressa, wsparcie i pomoc znajdziesz wszędzie w sieci od grup na Facebooku skupiające fanów i ekspertów WordPressa przez fora WordPress, czy profesjonalne firmy. Jeżeli napotkasz na problemy, możesz skorzystać z zarówno bezpłatnej i płatnej formy wsparcia.

Sklep WordPress-WooCommerce wady i zalety


Panel administracyjny WordPress WooCommerce

Sklep WordPress jest zarządzany z poziomu panelu administracyjnego WooCommerce zwanego Dashboard’em. Z poziomu panelu nawigacyjnego możesz zarządzać Twoim sklepem, produktami, kategoriami, śledzić zamówienia, statystyki, analizy i raporty sprzedaży. Panel administracyjny WooCommerce zapewnia możliwość raportowania i pozwala na filtrowanie, porównywanie i przeglądanie sprzedaży, przychodów, które produkty są najbardziej popularne, dodaje możliwości ulepszonego zarządzania klientami i analizowania danymi.


sklep wordpress woocommerce pulpit nawigacji
Pulpit nawigacyjny

Pulpit nawigacyjnym (Dashboard), zaprojektowany jest w celu uproszczenia zarządzania sklepem. Panel daje szybki przegląd ważnych danych sprzedaży. Możesz go skonfigurować i dostosować go do swoich potrzeb. Dzięki temu będziesz otrzymywać spersonalizowane powiadomienia i korzystać z najbardziej istotnych dla Ciebie danych.


sklep wordpress woocommerce zarzadzania sklepem
Narzędzia do zarządzania sklepem

Panel pomaga szybko uzyskać dostęp do najczęściej używanych narzędzi do zarządzania sklepem z dowolnego poziomu WooCommerce. Dla wydajnego zarządzania pracą sklepu, możesz realizować zamówienia, zarządzać stanami magazynowymi oraz moderować recenzje z poziomu panelu.

Zamówienia – panel pozwalający realizować zamówienia w sklepie oraz przeglądać historię zamówień: status, suma, nazwa klienta, czas realizacji
Stany magazynowe – wygodny podgląd, które produkty i wariant są niedostępne lub których brakuje w sklepie
Recenzje – podgląd recenzji klientów z możliwością moderacji i odpowiedzi
Powiadomienia – przegląd i przypomnienie zadań, które należy rozwiązać lub wymagają uwagi managera sklepu


sklep wordpress woocommerce raporty sklepu
Raporty sklepu WooCommerce

Gromadzenie i interpretacja danych pomaga obniżyć koszty, zoptymalizować zarządzanie dostawami i zwiększyć sprzedaż. WooCommerce oferuje funkcję raportów na temat sprzedaży, przychodów, popularnych, najlepiej sprzedawanych produktów, kategorii, podatków i innych. Możesz analizować 14 zmiennych, w tym całkowitą sprzedaż, sprzedaż netto, zamówienia, średnią wartość zamówienia, zwroty, klientów, kupony, wysyłkę i pobrania. Raporty można szybko filtrować po danych, porównywać okresy dat i pobierać dane raportu jako pliki CSV w celu integracji z innymi systemami.


sklep wordpress woocommerce panel informacji o klientach
Panel informacji o klientach

Panel informacji o klientach w WooCommerce pozwala przeanalizować klientów i tym samym zwiększyć wydajności sklepu i sprzedaż. Możesz segmentować i filtrować informacje na podstawie przydatnych zmiennych, śledź historię sprzedaży oraz eksportuj i pobieraj listy klientów.


Czy sklep WooCommerce jest bezpieczny?

Tak, WordPress i WooCommerce to narzędzia bezpieczne, aktualizowane cały czas przez ich twórców firmę Automattic. Problematyczne mogą natomiast okazać się wtyczki, które instalujesz. Im więcej wtyczek, tym większa szansa na uzyskanie dostępu do Twojego sklepu przez nieautoryzowane osoby. Bardzo ważne jest, aby nie przedobrzyć z liczbą rozszerzeń. Te, z których korzystasz, należy aktualizować zawsze tak szybko, jak tylko pojawiają się ich nowe wersje. Może się to wówczas wiązać z uiszczeniem dodatkowych płatności – wtyczki komercyjne bazują na licencjach z ograniczonym czasem wsparcia oraz aktualizacji.

WordPress i WooCommerce to bezpieczne rozwiązania jeżeli korzystasz z nich w odpowiedzialny sposób i pamiętasz o kilku ważnych kwestiach:

 • Aktualizuj wtyczki oraz motywy na bieżąco. Nowe wersje wychodzą nie tylko z nowymi funkcjonalnościami, ale również aktualizują znalezione przez użytkowników błędy oraz luki bezpieczeństwa,
 • Instaluj i używaj tylko te wtyczki, które są sprawdzone i wiesz, że na pewno potrzebujesz ich do prowadzenia sklepu. Pamiętaj im więcej masz wtyczek, tym większe prawdopodobieństwo uzyskania nieautoryzowanego dostępu do Twojego sklepu,
 • Dostęp do plików WordPressa z poziomu administratora powinny posiadać tylko uprawnione osoby, czyli Ty jako właściciel sklepu i serwera, ewentualnie dodatkowy administrator wsparcia technicznego. Osoby prowadzące sprzedaży w sklepie powinny mieć dostęp z poziomu tzw. „Shop managera”. Pamiętaj stosuj tylko skomplikowane hasło do panelu administracyjnego sklepu WordPress oraz serwera FTP,
 • Gwarancją bezpieczeństwa jest również solidny, bezpieczny hosting z codziennymi backupami, oraz eksperckie wsparcie administracyjno-techniczne Twojego sklepu WordPress.

Sklep WordPress czy sklep abonamentowy?

Sklep WordPress to przede wszystkim sklep open source bez „gwiazdek”, abonamentu i innych nieprzewidzianych sytuacji. Ze sklepem WordPress masz pełną kontrolę, ponieważ jesteś jego właścicielem. Dane należą do ciebie i są bezpieczne, dzięki regularnym audytom i kontroli przez zespół programistów, którzy pracują przez całą dobę i rozwiązują wykryte błędy.

Uruchomienie sklepu WooCommerce to z pewnością większa inwestycja finansowa niż w przypadku gotowych sklepów abonamentowych. Z drugiej strony jest to narzędzie idealnie skrojone pod użytkownika, który chce krok po kroku skonfigurować i zbudować własną platformę sprzedażową. Jeżeli chodzi o kwestię wyboru między WooCommerce, a platformami sklepów abonamentowych warto przeanalizować wszystkie opcje, tak, aby upewnić się, które z nich będą bardziej przydatne. Obie usługi mają szereg zalet, które umożliwiają sprzedaż przez Internet, różnią się jednak dostępnymi na początek funkcjonalnościami, poziomem skomplikowania, obsługą narzędzi.

Porównanie platform sklepów internetowych


Podsumowanie

Skorzystaj z naszych pakietów sklepó internetowych. Wszystkie projekty sklepów opieramy na platformie WordPress i WooCommerce. Jest to ciekawe i elastyczne rozwiązanie do uruchomienia sklepu internetowego. Ogromne możliwości personalizacji, wyglądu oraz szeroka dostępność wtyczek darmowych i płatnych powoduje, że jest on chętnie wybierany przez firmy, które chcą przenieść swoją sprzedaż do Internetu.

Za sklepem WordPress przemawia nie tylko mnogość tworzonych przez społeczność dodatków (wtyczek, motywów, etc.), a przede wszystkim stosunkowo krótki czas realizacji projektów opartych na tym rozwiązaniu – to idealne rozwiązanie dla Twojego sklepu, jeżeli potrzebujesz estetycznego sklepu, przyjaznego dla odbiorcy i nieskomplikowanym sposobie dalszego zarządzania sklepem.

WordPress i WooCommerce jako oprogramowanie open source jest elastyczne, pozwala skalować i rozwijać sklep w przyszłości. Bez względu na wielkość sklepu, który chcesz budować na WooCommerce będzie się skalował do Twoich przyszłych wymagań. Z rosnącą kolekcją motywów i wtyczek pozwala rozszerzyć i rozbudować funkcje każdego sklepu aby spełnić unikalne potrzeby zmiennego rynku e-commerce.

Oferta sklepów internetowych

WordPress i WooCommerce to rozwiązanie, którego szukasz, chcesz stworzyć sklep WordPress? Nasz zespół wyspecjalizowanych pracowników pomoże Tobie wdrożyć lub rozwinąć nowoczesny sklep na WordPressie. Ile kosztuje sklep internetowy lub przeniesienie sklepu na WordPress + WooCommerce w naszej agencji? Ceny zaczynają się już od 2000 zł netto. Jeśli chcesz otrzymać indywidualną wycenę sklepu zadzwoń lub wypełnij formularz, w którym podasz podstawowe informacje, a bezpłatną wycenę Twojego przyszłego sklepu WordPress prześlemy w 48h.


Czytaj również o WordPress:

Myślisz nad założeniem e-sklepu?

Jak założyć sklep internetowy? Przeczytaj nasz poradnik jak założyć sklep internetowy krok po kroku: wybór platformy e-commerce, logistyka, metody płatności, pozycjonowanie SEO, marketing, kwestie prawne...

4.8/5 - (143 votes)
Agencja interaktywna:
Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową.
Kontakt przez messenger