Oferta SEO/SEM

Skuteczne pozycjonowanie organiczne stron i sklepów oraz kampanie Google Ads (Adwords)
opis opis

Pozycjonowanie WordPress SEO

opis opis

Pozycjonowanie stron SEO/SEM

opis opis

Pozycjonowanie sklepów SEO/SEM

opis opis

Google Ads

Oferta SEO/SEM

Pozycjonujemy strony oparte na WordPressie. Redagujemy treści podstron i artykuły bloga, aby były przyjazne wyszukiwarce Google i dobrze się pozycjonowały. Przygotowujemy i wdrażamy strategie budowy wizerunku firm w Internecie.

Jako niezależna Agencja SEO specjalizujemy się w pozycjonowaniu organicznym stron internetowych, pozycjonowaniu sklepów, czyli najbardziej efektywnym marketingiem internetowym. Połączenie pozycjonowania SEO z profesjonalnymi kampaniami Google Ads pozwala nam na zapewnienie wysokich wyników w Google i realizowanie skutecznych kampanii internetowych zwiększających zasięg. Stawiamy na innowacyjne podejście w pozycjonowaniu, a branża SEO nie ma dla nas tajemnic.

Pozycjonowanie SEO

SEO

Działania SEO on-site w czasie tworzenia strony lub na istniejącej stronie

Czytaj więcej

Content marketing

Content Marketing

Tworzenie treści oraz zwiększanie ich widoczności w sieci, połączenie pozycjonowania on-site i off-site

Czytaj więcej

Pozycjonowanie SEM

SEM

Kampanie marketingowe w Google Ads, YouTube i na social media

Czytaj więcej

Pozycjonowanie strony SEO

Pozycjonujemy strony oparte na WordPressie. Redagujemy treści podstron i artykuły bloga, aby były przyjazne wyszukiwarce Google i dobrze się pozycjonowały.
Konsultacje SEO

Konsultacje SEO

Usługa konsultacji z ekspertem to spotkanie online ze specjalistą SEO, który wytłumaczy Ci zasady działania wyszukiwarki Google i przedstawi czynniki, które wpływają na pozycjonowanie. W trakcie konsultacji możesz zadawać pytania, a wszystkie terminy i praktyki, które są dla Ciebie niejasne, zostaną wyjaśnione. Celem takiego spotkania lub spotkań jest nauczenie klienta zasad SEO i działań, które może regularnie podejmować, żeby samodzielnie dbać i podnosić swoją pozycję w Google.

Pozycjonowanie SEO

SEO

Stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego nawet o najbardziej interesującej i oryginalnej treści nie wystarczy, aby odnieść sukces. Aby dotrzeć do użytkowników trzeba zoptymalizować stronę i sklep do wymagań Google i zadbać o to, aby były widoczne dla wyszukiwarek. Oznacza to, iż użytkownicy będą mogli szybko i łatwo odnaleźć Twoją stronę lub e-sklep za pomocą tych wyszukiwarek.

Podstawowe SEO – 100PLN
Optymalizacja – 150PLN
SEO WordPress – 300PLN

Zobacz cennik SEO

Pozycjonowanie abonamentowe SEO

Abonament

Pozycjonowanie strony internetowej to proces, który wymaga regularnych działań. Cena pozycjonowania strony internetowej zależy od zakresu działań SEO, zasięgu pozycjonowania oraz konkurencyjności branży w wynikach Google. Poniżej prezentujemy przykładowy miesięczny koszt abonamentu pozycjonowania strony WordPress wraz z zestawieniem usług wchodzących w dany pakiet.

Pozycjonowanie lokalne – od 450PLN
Pozycjonowanie SEO – od 850PLN
Pozycjonowanie SEO PRO – od 1250PLN

Zobacz cennik pozycjonowania abonamentowego

Content marketing

Strategia content marketingowa polega na planowaniu i tworzeniu treści, w tym na social mediach, które mają za zadanie przyciągnąć odbiorców, zatrzymać ich na stronie i przekonać do zakupu.
Tworzenie treści

Tworzenie treści

Dobra treść musi spełniać wiele kryteriów. Dlatego ważnym elementem naszej pracy jest sprawdzenie, w jaki sposób ludzie szukają informacji na dany temat w danej dziedzinie. Tworzymy pełny schemat tekstu pod względem SEO, który w pełni pokrywa dane zagadnienie, a także przygotowujemy wytyczne komunikacji oraz sugestie dotyczące narracji tekstu.

Strategia contentowa

Strategia contentowa

Dobry, skuteczny content marketing to połączenie pozycjonowania SEO, Public Relations, a także działań typu lead generation (generowanie leadów sprzedażowych). Nasza agencja przygotuje dla Ciebie strategię contentową, która pozwoli na dotarcie do nowych klientów i zwiększy ruch na Twojej stronie. Nasze doświadczenie i proponowane przez nas rozwiązania pozwalają maksymalnie wykorzystać skuteczność marketingu treści w internecie, co przekłada się na konkretne korzyści biznesowe dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie SEM

Daj się poznać użytkownikom Google, którzy szukają Twojej firm lub usług za pomocą wyszukiwarki Google lub na Mapach Google.
Tworzenie treści

Kampanie Google Ads

Google jest wszędzie tam, gdzie ludzie szukają informacji o tym, co zrobić, dokąd pojechać albo co kupić. Twoja reklama Google Ads może pojawiać się w wyszukiwarce Google lub na Mapach w chwili, gdy użytkownik szuka produktów lub usług podobnych do Twoich. Reklama AdWords wyświetlana użytkownikom we właściwym momencie na komputerze lub smartfonie może zmienić każdego użytkownika w Twojego nowego klienta.

Kampanie Google Ads – od 350PLN

Zobacz cennik kampanii Google Ads

Strategia contentowa

Kampanie produktowe

Dzięki Zakupy Google Shopping docieraj do klientów, którzy szukają produktów w wyszukiwarce Google i często robią zakupy w sieci. Przesyłaj dane produktów ze sklepu WordPress, aby kupujących mogli zobaczyć Twoje produkty w sklepie i w internecie.

Kampanie produktowe – od 450PLN

Zobacz cennik kampanii produktowych

Kompleksowa oferta SEO / SEM

Audyt SEO

Pierwszy etap pozycjonowania SEO, w którym sprawdzamy stronę internetową pod kątem technicznym.

Raport na podstawie audytu pozwala na wprowadzenie odpowiednich zmian i optymalizację serwisu tak, aby spełniał on wymogi SEO. Ułatwia to osiągnięcie wyższej pozycji w Google.

Tworzenie treści SEO

Działania związane z tworzeniem nowych treści (content marketing) lub optymalizacją istniejących treści pod kątem SEO.

Dzięki copywritingowi oraz strategii contentowej powstają unikalne treści wysokiej jakości, z użyciem odpowiednich fraz kluczowych.

Wdrożenie zmian SEO

Na tym etapie zajmujemy się wdrożeniem zmian i informacji z raportu powstałego we wcześniejszym audycie oraz optymalizacją witryny pod kątem SEO.

Istnieje możliwość przygotowania wytycznych dotyczących zalecanych zmian i sposobu ich wdrożenia na Twojej stronie internetowej.

Link building

Tworzymy linkowanie wewnętrzne pomiędzy podstronami, a także pozyskujemy odnośniki z zewnętrznych serwisów, aby maksymalizować efekty pozycjonowania SEO.

Przygotowanie strategii pozyskiwania odnośników (link building) jest bardzo ważnym elementem procesu pozycjonowania i zalicza się do pozycjonowania off-site.

Analiza efektów

Na bieżąco monitorujemy wyniki oraz skuteczność naszych działań w Google, wprowadzając w razie potrzeby odpowiednie zmiany. Dostosowujemy przyjętą strategię w celu maksymalizacji efektów SEO.

Wsparcie

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami i konsultujemy z nimi wszystkie etapy pozycjonowania.

seo co to jest optymalizacja pozycjonowanie

SEO co to jest?

SEO to zestaw praktyk, które stosuje się w stronach internetowych, aby zapewnić widoczność , pozycję strony w wyszukiwarkach i zwiększyć ilośc wejść użytkowników na stronę.

Przeczytasz o: SEO definicje, SEO Google, samodzielne pozycjonowanie SEO, agencje SEO, skuteczne pozycjonowanie organiczne, audyt strony, WordPress SEO, pozycjonowanie sklepu.
Pozycjonowanie stron SEO

Pozycjonowanie stron SEO

Zadbamy o pozycję SEO Twojej strony WordPress i poprawimy wyniki wyszukiwania Google.

Prowadzenie sklepów

Pozycjonowanie sklepów

Skutecznie budujemy pozycję sklepów w Google, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Kampanie Google Ads

Google Ads

Planujemy kampanie Google Adwords, tak aby zapewnić Ci wysoką pozycję w Google.

Pozycjonowanie strony cennik SEO

Pozycjonowanie strony WordPress cennik: przykładowy koszt wykonania pozycjonowania strony WordPress wraz z zestawieniem usług wchodzących w dany pakiet.
Strona SEO
od 100 PLN
 • Podstawowe SEO
 • Optymalizacja strony
 • SEO WordPress
Zobacz cennik
Strona optymalizacja
od 150 PLN
 • Audyt strony
 • Cache'owanie strony
 • Optymalizacja elementów strony
Zobacz cennik
Abonament SEO
od 450 PLN / msc
 • Pozycjonowanie fraz kluczowych
 • Optymalizacja treści strony
 • Content Marketing
 • Planowanie strategii
 • Raporty działań
Zobacz pakiety
Kampanie Google Ads
od 350 PLN
 • Kampania targetowana do potencjalnych klientów
 • Reklamy w Google, Mapy Google, Youtube, Zakupy Google
Zobacz pakiety
Powyższe ceny pozycjonowania strony internetowej obowiązują przy zamówieniu strony internetowej WordPress. Pozycjonowanie organiczne SEO istniejących stron internetowych podlega indywidualnej wycenie.

Optymalizacja tekstów

od 40PLN

Redakcja tekstu i optymalizacja pod SEO

Audyt SEO

od 150PLN

Podstawowy audyt SEO strony lub sklepu internetowego WordPress

strona internetowa wordpress

Pozycjonowanie SEO strony internetowej cennik

Potrzebujesz indywidualną wycenę pozycjonowania organicznego Twojej nowej strony internetowej? Zobacz nasz cennik optymalizacji pozycjonowania SEO!

Pozycjonowanie sklep internetowy cennik SEO

Pozycjonowanie sklep WordPress cennik: przykładowy koszt wykonania pozycjonowania sklepu WordPress wraz z zestawieniem usług wchodzących w dany pakiet.
Sklep SEO
od 100 PLN
 • Podstawowe SEO
 • Optymalizacja sklepu
 • SEO WordPress
Zobacz cennik
Sklep optymalizacja
od 250 PLN
 • Audyt sklepu
 • Cache'owanie sklepu
 • Optymalizacja elementów sklepu
Zobacz cennik
Abonament SEO
od 550 PLN
 • Pozycjonowanie fraz kluczowych
 • Optymalizacja treści sklepu
 • Content Marketing
 • Planowanie strategii
 • Raporty działań
Zobacz pakiety
Kampanie produktowe
od 450 PLN
 • Kampania targetowana do potencjalnych klientów
 • Reklamy w Google, Mapy Google, Youtube, Zakupy Google
Zobacz pakiety
Powyższe ceny pozycjonowania sklepu internetowego obowiązują przy zamówieniu sklepu internetowego WordPress. Pozycjonowanie organiczne SEO istniejących sklepów internetowych podlega indywidualnej wycenie.
strona internetowa wordpress

Nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli masz problemy z wyborem produktu, skorzystaj z pomocy naszego wirtualnego doradcy.
Potem skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Nasze realizacje – Agencja interaktywna

Nie ogranicza nas branża, ani komunikacja.
Chętnie podejmujemy wyzwania projektu każdej strony internetowej i brandingu.

Nasza misja

Naszą siłą jest kreacja, wiedza oraz pasja, z jaką jako agencja interaktywna projektujemy strony internetowe. Zmieniamy marki i świat wokół nas, też ten wirtualny, na lepszy.

Nie zamykamy się jedynie na projekty i działania nastawione na zysk. Dzielimy się wiedzą, umiejętnościami i tym co nas fascynuje.

Baza wiedzy Agencja SEO

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
ERP sklep internetowy

ERP dla sklepu internetowego

Systemy ERP pomagają obsługiwać wszelkie relacje w obiegu informacji w e-Commerce. Obecnie w wielu sklepach internetowych taki system stanowi nieodzowne narzędzie codziennej pracy. Systemy ERP wspomogą działanie […]

Q-commerce co to jest

Q-commerce co to jest?

Żyjemy w erze szybkich zakupów. Dowodem na to jest popularność trendu Q-commerce, obecnie jednej z najprężniej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Aplikacje mobilne, płatności przy użyciu BLIK-a, strony […]

Program lojalnościowy w sklepie

Program lojalnościowy w sklepie

Program lojalnościowy jest ważnym, choć często niedocenianym elementem zwiększania sprzedaży w sklepie internetowym. Każdy program lojalnościowy to działania podejmowane przez sklepy internetowe, których celem jest pozyskanie i […]

obsługa klienta w sklepie

Obsługa klienta w sklepie

Posiadanie i prowadzenie sklepu internetowego to ciągłe relacje z Klientem, dostosowanie się do ich potrzeb i nowych trendów w e-Commerce. Obecnie obsługa klienta nie jest już tym, […]

ile kosztuje utrzymanie sklepu internetowego

Ile kosztuje utrzymanie sklepu internetowego?

Przed założeniem sklepu możesz spotkać się ze skrajnymi opiniami dotyczącymi kosztów uruchomienia sklepu internetowego. Ile kosztuje założenie sklepu, co ma na to wpływ.

Przeczytasz o: Platformy, konfiguracja, funkcjonalności, projekt graficzny, sklep dropshipping.
biznesplan sklepu internetowego

Biznesplan sklepu internetowego

Myślisz o poszerzeniu swojej działalności lub założeniu biznesu w internecie? Internet ułatwia prowadzenie nowoczesnego biznesu. Załóż sklep internetowy i docieraj do szerokiej grupy klientów. Sprawdź, jak zacząć […]

sprzedaż za granicą sklep crossborder

Jak zacząć sprzedaż za granicę?

Rynek e-Commerce w Polsce, w Europie i na świecie rozwija się bardzo szybko. Taka dynamika rozwoju rynku sprzedaży internetowej to wielka szansa dla Twojego sklepu na rozpoczęcie […]

live commerce

Live commerce co to jest?

E-Commerce szybko stał się wiodącym kanałem sprzedaży i wymiany towarów. Nowe technologie, nowe trendy i korona wirus spowodowały wzrost znaczenia sprzedaży internetowej na całym świecie. Handel elektroniczny […]

4.9/5 - (91 votes)

Szukasz Agencji SEO?