Odbiór sklepu internetowego WordPress

Możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie po wdrożeniu sklepu internetowego.

Odbiór i rozwój sklepu internetowego

Naszym zadaniem jest wykonanie nie tylko estetycznej, funkcjonalnego sklepu internetowego, ale przede wszystkim utrzymanie jego funkcjonowania oraz bezpieczeństwo. By to osiągnąć i efekt współpracy satysfakcjonował obie stron, konieczne jest zapoznanie się każdego Klienta z procesem odbioru i utrzymania sklepu.
 • 1

  Odbiór sklepu

  Przekazanie sklepu i protokół zdawczo odbiorczy.

  Etap 1
 • 2

  Pomoc techniczna

  Bezpłatna pomoc techniczna 30 dni od startu sklepu.

  Etap 2
 • 3

  Gwarancja

  12 miesięczna gwarancja z pakietem administracyjnym.

  Etap 3
 • 4

  Utrzymanie i rozwój

  Administracja, bieżąca pomoc w obsłudze i rozwoju WordPressa.

  Etap 4

1. Odbiór sklepu WordPress

Podsumowanie ostatecznego zakresu projektu, przekazanie sklepu oraz rozliczeniem projektu zgodnie z podpisaną umową, specyfikacją wykonania sklepu internetowego oraz zgodnie z zakresem zleconym prac przez Zamawiającego podczas trwania projektu.
 • 1.

  Podsumowanie projektu

  Podsumowanie projektu, wykonanych prac oraz wycena dodatkowych prac wykonanych podczas projektu, a nie uwzględnionych w Specyfikacji

 • 2.

  Odbiór sklepu

  Odbiór sklepu przez Zlecającego i przekazanie dostępu do panelu administracyjnego strony WordPress.

 • 3.

  Rozliczenie projektu

  Przekazanie w formie elektronicznej faktury VAT z 14-dniowym terminem płatności. W przypadku nieterminowego uiszczenia należności naliczane są ustawowe odsetki za opóźnienie.

Pakiety sklepy internetowe cennik zawierają Rabat dla klientów posiadających wszystkie niezbędne materiały do stworzenia sklepu internetowego. Ceny pakietów bez rabatu to: Pakiet Podstawowy 2580 zł netto, Pakiet Rozszerzony 3900 zł netto, Pakiet PRO 5900 zł netto, Pakiet Premium 6300 zł netto.

Odbiór sklepu internetowego (Dzieła)

Terminy realizacji został określony w Specyfikacji – załącznik do umowy wykonania sklepu internetowego. Klient zobowiązuje się do przekazania Wykonawcy materiałów niezbędnych do realizacji (w szczególności wskazanych w Specyfikacji) nie później niż 5 dni od momentu rozpoczęcia realizacji.

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu materiałów wskazanych terminy wskazane w Specyfikacji ulegają przesunięciu proporcjonalnemu do opóźnienia oraz Klient nie otrzyma rabatu w wysokości 25%.

Odbiór sklepu internetowego
Klient zobowiązuje się zaakceptować sklep internetowy będący przedmiotem podpisanej wcześniej umowy w dowolnej formie, w tym formie dorozumianej lub elektronicznej (e-mail) lub wnieść zastrzeżenia na piśmie w terminie do 5 dni roboczych od dnia doręczenia mu wersji Dzieła. Zastrzeżenia powinny wyraźnie wskazywać treść oczekiwanej zmiany tak, aby jej uwzględnienie mogło zostać wykonane w sposób niebudzący wątpliwości. Klient ma prawo do kolejnego zastrzeżenia na piśmie w terminie do 5 dni roboczych od dnia doręczenia mu wersji zmienionej Dzieła.

W przypadku gdy Klient nie wniesie zastrzeżeń w terminie do 5 dni roboczych, Wykonawca uznaje Dzieło za zaakceptowane i odebrane przez Klienta.

Dodatkowe opłaty

Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca układ projektu, połączenie elementów z kilku projektów wstępnych lub dodanie innych.

Poprawka to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana kolorów, dopisanie tekstów, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne drobne zmiany.


Modyfikacje i poprawki projektu rozliczane są na zasadach godzinowych. Każda dodatkowa rozpoczęta godzina pracy: 40 – 60 zł netto, zgodnie z obecnym cennikiem Wsparcie WordPress.

2. Pomoc techniczna

Bezpłatna 30 dniowa pomoc techniczna od startu sklepu internetowego i przekazania jej klientowi.

Każdy Klient po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego i rozliczeniu projektu uzyskuje 30-dniową wsparcie po wdrożeniowe, w ramach którego agencja zobowiązuje się na własny koszt naprawić rażące błędy, niepozwalające na normalne korzystanie ze sklepu internetowego. Usługa projektu sklepu internetowego podlega reklamacji do 30 dni od momentu wdrożenia i przekazania projektu. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonej usłudze wad lub niezgodności z usługą zawartą w umowie i specyfikacji – zgłoszenie reklamacji.

Prawidłowe działanie sklepu

Prawidłowe działanie sklepu

Sklep internetowy wykonany przez THE NEW LOOK będzie prawidłowo wyświetlać się na urządzeniach, rozdzielczościach i przeglądarkach z ponad 6% udziału w rynku:

THE NEW LOOK nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłową edycję treści, aktualizacje prowadzone w sklepie internetowym oraz wykasowanie treści spowodowane działaniem Klienta. Klient odpowiada za ingerencję w pliki strony internetowej, które mogą powodować niestabilne lub niewłaściwe działanie, lub całkowity brak działania sklepu internetowego.

Istnieje możliwość wykupienia abonamentu kwartalnego administrowania sklepu internetowego. Administracja sklepem internetowym rozumiana jest aktualizacja WordPressa, tworzenie kopii zapasowych sklepu oraz kwestie bezpieczeństwa. Administrowanie nie jest edytowanie treści w sklepie oraz dokonywanie modyfikacji funkcjonalnej i wyglądu sklepu internetowego.

Dodatkowe usługi cennik

Ceny usług zawarte na stronie

Lista usług i ceny umieszczona na stronie internetowej www.thenewlook.pl ma jedynie charakter informacyjny. Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich w netto, czyli bez podatku VAT.

Podane ceny nie są wiążące i mogą ulec zmianie w trakcie przygotowania ofert. Zastrzegamy sobie prawo do zmian wyceny ze względu na indywidualny tryb wykonywania umowy, tworzenie modułów i funkcjonalności, których cenę można oszacować dopiero po doprecyzowaniu szczegółów oferty.

Szczegółowa wycena przeprowadzana po rozmowie i przesłaniu przez klienta briefu (opisu projektu) przekazana jest drogą e-mailową oraz zawierana w umowie wraz z dodatkowymi zapisami dotyczącymi szczegółów projektu.

Usługa / Cena netto za rozpoczętą godzinę pracy:

 • Poprawka lub zmiana w tekście: 40 zł
 • Poprawka lub zmiana graficzna: 40-60 zł
 • Dodanie podstrony wraz z wprowadzeniem jednorazowej zawartości: 40 zł
 • Zmiana układu menu/podstron w tym usunięcie: 20 zł
 • Dodanie funkcjonalności, o której nie było mowy w projekcie: 60-160 zł (w zależności od pakietu)
 • Odstępstwa od wyglądu projektu graficznego, zmiany w projekcie: od 60 zł
 • Inne – niesklasyfikowane w cenniku: 40-60 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy.

3. Gwarancja

Każdy sklep internetowy po podpisaniu z Klientem 12-miesięcznego pakietu administracyjnego objęta jest gwarancją w tym okresie.

Klient, który nie posiada pakietu administracji sklepu internetowego, może skorzystać z naszej usługi Wsparcie WordPress przez cały okres używania sklepu, rozliczając każdą zmianę – modyfikację lub poprawkę na zasadach godzinowych – cennik Wsparcie WordPress.

Gwarancja sklepu internetowego

Odpowiedzialność z tytułu gwarancji

THE NEW LOOK świadczy 12-miesięczną gwarancję na wykonany sklepu internetowego przy zakupie pakietu administracyjnego.

THE NEW LOOK nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłową edycję treści, aktualizacje prowadzone w sklepie internetowym oraz wykasowanie treści spowodowane działaniem Klienta. Klient odpowiada za ingerencję w pliki sklepu internetowego, które mogą powodować niestabilne lub niewłaściwe działanie, lub całkowity brak działania sklepu internetowego.

Istnieje możliwość wykupienia abonamentu kwartalnego administrowania sklepu internetowego. Administracja sklepem internetowym rozumiana jest aktualizacja WordPressa, tworzenie kopii zapasowych sklepu oraz kwestie bezpieczeństwa. Administrowanie nie jest edytowanie treści w sklepie oraz dokonywanie modyfikacji funkcjonalnej i wyglądu sklepu internetowego.

Prawidłowe wyświetlanie sklepu

Strona internetowa wykonany przez THE NEW LOOK będzie prawidłowo wyświetlać się na urządzeniach, rozdzielczościach i przeglądarkach z ponad 6% udziału w rynku:

Odpowiedzialność z tytułu hostingu

Nasza firma nie świadczy gwarancji za hosting prowadzony przez firmy trzecie.

Polecamy hosting z bezpłatnym certyfikatem SSL od 79 zł: www.THECAMELS.org

Polecamy hosting z bezpłatnym certyfikatem SSL od 99 zł: www.SMARTHOST.pl

4. Utrzymanie i rozwój

Twój WordPress w dobrych rękach! Oferujemy stałą opiekę nad Twoim sklepem internetowym. Możemy administrować, aktualizować i rozwijać sklep za Ciebie.

Prowadzenie sklepu WordPress nie jest trudne. Jeżeli będzie to konieczne, służymy radą i pomocą przez pierwszy miesiąc od wystartowania sklepu oraz dodatkową usługą wsparcia i administrowania sklepem w przyszłości.

 • 1.

  Administracja

  Oferta obejmuje kompleksowy pakiet usług związanych z bieżącą administracją i bezpieczeństwem sklepu WordPress.

  Czytaj więcej
 • 2.

  Rozwój sklepu

  Bieżąca pomoc w obsłudze i rozwóju funkcjonalości, zmianami tręści oraz wyglądu sklepu WordPress.

  Czytaj więcej
 • 3.

  Szkolenie

  Z nami poznasz potrzebne funkcje systemu WordPress. Odpowiemy na Twoje pytania związane z obsługą sklepu.

  Czytaj więcej
 • 4.

  Wsparcie HelpDesk

  Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania związane z obsługą WordPress. Oferujemy dedykowane wsparcie i rozwój sklepu.

  Czytaj więcej

Optymalizacja i pozycjonowanie

Zadbamy o pozycję SEO Twojego sklepu internetowego WordPress i poprawimy wyniki wyszukiwania Google.

Uzupełnieniem naszej oferty projektowej jest wsparcie w zakresie optymalizacji i pozycjonowania SEO. Dzięki tym dodatkowym działaniom sklep łatwiej się pozycjonuje i jest częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. Zobacz naszą dodatkową ofertę pozycjonowania sklepów internetowych.

 • 1.

  Optymalizacja

  Prowadzimy działania podnoszące sprawność działania sklepu, szybkość ładowania i użyteczności.

 • 2.

  Pozycjonowanie SEO

  Pomagamy Indeksować sklep w Google, wdrażamy i konfigurujemy narzędzia SEO.

 • 3.

  Wsparcie SEO

  Budujemy wartościowych treści, prowadzimy audyt konkurencji

Czytaj więcej

Zainteresowany? Napisz do nas!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Kontakt

Baza wiedzy sklepy internetowe

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
fulfillment co to jest

Co to jest fulfillment?

Wysyłka produktów to istotny element pracy każdego sklepu internetowego. Koszt wysyłki, szybkość realizacji, szeroki wybór form dostawy.

Przeczytasz o: Firmy kurierskie, Punkty odbioru, Poczta Polska, Broker kurierski, dostawy zagraniczne, Fulfillment, Dropshipping.
nazwa strony internetowej

Jaka nazwa strony internetowej?

Pierwszym krokiem do założenia strony internetowej jest znalezienia odpowiedniej nazwy i zarezerwowanie domeny. Jeżeli wybierzesz nazwę, to warto od razu sprawdzić na stronie firmy hostingowej, czy możesz […]

co to jest google ads jak zacząć

Co to jest Google Ads

Dzięki reklamom Google Ads możesz docierać do nowych klientów i rozwijać swoją firmę. Nasz przewodniki pomoże Ci szybko poznać tę usługę Google, tworzyć skuteczne reklamy i czerpać […]

landing page co to jest

Co to jest landing page?

Za jedną z najprostszych i z najbardziej skutecznych stron internetowych wspomagających sprzedaż jest landing page. Dowiedz się o niej więcej, a przekonasz się, że przyniesie ona korzyści twojemu sklepowi internetowemu.

Jak korzystać z Google Trends

Chcesz wiedzieć, czy jest zapotrzebowanie na twoją branżę w e-Commerce? Sprawdź, używając Google Trends, jak często nazwa Twojej marki jest wpisywana w wyszukiwarkę.

google analytics co to

Google Analytics co to jest?

Chcesz wiedzieć jak sprawdzić ile wyświetleń ma Twoja strona internetowa i kto na nią wchodzi i czego szuka? Podłącz ją z Google Analytics i czerp wiedzę o klientach z dostępnych w nim statystyk.

Sklep internetowy działalność gospodarcza

Sklep internetowy a działalność gospodarcza

Założenie pierwszego sklepu internetowego to bardzo poważny krok prowadzący do niezależności w zakresie zatrudnienia i zarabiania. Wiele osób boi się związanego ryzyka związanego z prowadzeniem sklepu, ale […]

Google Moja Firma

Google Moja Firma co to jest?

Masz już profil Google Moja Firma? Nie? To zmniejszasz swoje szansę na poprawę rentowności biznesu. A może masz, ale rzadko korzystasz? Przeczytaj artykuł i zmień swój biznes.

4.7/5 - (15 votes)

Poznaj nas i pracuj z nami!

Projektujemy strony internetowe WordPress, strony One Page, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową odnośnie strony internetowej