Odbiór sklepu internetowego WordPress

Możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie po wdrożeniu sklepu internetowego.

Odbiór i rozwój sklepu internetowego

Naszym zadaniem jest wykonanie nie tylko estetycznej, funkcjonalnego sklepu internetowego, ale przede wszystkim utrzymanie jego funkcjonowania oraz bezpieczeństwo. By to osiągnąć i efekt współpracy satysfakcjonował obie stron, konieczne jest zapoznanie się każdego Klienta z procesem odbioru i utrzymania sklepu.
 • 1

  Odbiór sklepu

  Przekazanie sklepu i protokół zdawczo odbiorczy.

  Etap 1
 • 2

  Pomoc techniczna

  Bezpłatna pomoc techniczna 30 dni od startu sklepu.

  Etap 2
 • 3

  Gwarancja

  12 miesięczna gwarancja z pakietem administracyjnym.

  Etap 3
 • 4

  Utrzymanie i rozwój

  Administracja, bieżąca pomoc w obsłudze i rozwoju WordPressa.

  Etap 4

1. Odbiór sklepu WordPress

Podsumowanie ostatecznego zakresu projektu, przekazanie sklepu oraz rozliczeniem projektu zgodnie z podpisaną umową, specyfikacją wykonania sklepu internetowego oraz zgodnie z zakresem zleconym prac przez Zamawiającego podczas trwania projektu.
 • 1.

  Podsumowanie projektu

  Podsumowanie projektu, wykonanych prac oraz wycena dodatkowych prac wykonanych podczas projektu, a nie uwzględnionych w Specyfikacji

 • 2.

  Odbiór sklepu

  Odbiór sklepu przez Zlecającego i przekazanie dostępu do panelu administracyjnego strony WordPress.

 • 3.

  Rozliczenie projektu

  Przekazanie w formie elektronicznej faktury VAT z 14-dniowym terminem płatności. W przypadku nieterminowego uiszczenia należności naliczane są ustawowe odsetki za opóźnienie.

Pakiety sklepy internetowe cennik zawierają Rabat dla klientów posiadających wszystkie niezbędne materiały do stworzenia sklepu internetowego. Ceny pakietów bez rabatu to: Pakiet Podstawowy 2580 zł netto, Pakiet Rozszerzony 3900 zł netto, Pakiet PRO 5900 zł netto, Pakiet Premium 6300 zł netto.

Odbiór sklepu internetowego (Dzieła)

Terminy realizacji został określony w Specyfikacji – załącznik do umowy wykonania sklepu internetowego. Klient zobowiązuje się do przekazania Wykonawcy materiałów niezbędnych do realizacji (w szczególności wskazanych w Specyfikacji) nie później niż 5 dni od momentu rozpoczęcia realizacji.

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu materiałów wskazanych terminy wskazane w Specyfikacji ulegają przesunięciu proporcjonalnemu do opóźnienia oraz Klient nie otrzyma rabatu w wysokości 25%.

Odbiór sklepu internetowego
Klient zobowiązuje się zaakceptować sklep internetowy będący przedmiotem podpisanej wcześniej umowy w dowolnej formie, w tym formie dorozumianej lub elektronicznej (e-mail) lub wnieść zastrzeżenia na piśmie w terminie do 5 dni roboczych od dnia doręczenia mu wersji Dzieła. Zastrzeżenia powinny wyraźnie wskazywać treść oczekiwanej zmiany tak, aby jej uwzględnienie mogło zostać wykonane w sposób niebudzący wątpliwości. Klient ma prawo do kolejnego zastrzeżenia na piśmie w terminie do 5 dni roboczych od dnia doręczenia mu wersji zmienionej Dzieła.

W przypadku gdy Klient nie wniesie zastrzeżeń w terminie do 5 dni roboczych, Wykonawca uznaje Dzieło za zaakceptowane i odebrane przez Klienta.

Dodatkowe opłaty

Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu zmieniająca układ projektu, połączenie elementów z kilku projektów wstępnych lub dodanie innych.

Poprawka to szczegółowe dopracowanie projektu, zmiana kolorów, dopisanie tekstów, zmiana układu graficznego elementów projektu i inne drobne zmiany.


Modyfikacje i poprawki projektu rozliczane są na zasadach godzinowych. Każda dodatkowa rozpoczęta godzina pracy: 40 – 60 zł netto, zgodnie z obecnym cennikiem Wsparcie WordPress.

2. Pomoc techniczna

Bezpłatna 30 dniowa pomoc techniczna od startu sklepu internetowego i przekazania jej klientowi.

Każdy Klient po podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego i rozliczeniu projektu uzyskuje 30-dniową wsparcie po wdrożeniowe, w ramach którego agencja zobowiązuje się na własny koszt naprawić rażące błędy, niepozwalające na normalne korzystanie ze sklepu internetowego. Usługa projektu sklepu internetowego podlega reklamacji do 30 dni od momentu wdrożenia i przekazania projektu. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonej usłudze wad lub niezgodności z usługą zawartą w umowie i specyfikacji – zgłoszenie reklamacji.

Prawidłowe działanie sklepu

Prawidłowe działanie sklepu

Sklep internetowy wykonany przez THE NEW LOOK będzie prawidłowo wyświetlać się na urządzeniach, rozdzielczościach i przeglądarkach z ponad 6% udziału w rynku:

THE NEW LOOK nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłową edycję treści, aktualizacje prowadzone w sklepie internetowym oraz wykasowanie treści spowodowane działaniem Klienta. Klient odpowiada za ingerencję w pliki strony internetowej, które mogą powodować niestabilne lub niewłaściwe działanie, lub całkowity brak działania sklepu internetowego.

Istnieje możliwość wykupienia abonamentu kwartalnego administrowania sklepu internetowego. Administracja sklepem internetowym rozumiana jest aktualizacja WordPressa, tworzenie kopii zapasowych sklepu oraz kwestie bezpieczeństwa. Administrowanie nie jest edytowanie treści w sklepie oraz dokonywanie modyfikacji funkcjonalnej i wyglądu sklepu internetowego.

Dodatkowe usługi cennik

Ceny usług zawarte na stronie

Lista usług i ceny umieszczona na stronie internetowej www.thenewlook.pl ma jedynie charakter informacyjny. Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są wyrażone w złotych polskich w netto, czyli bez podatku VAT.

Podane ceny nie są wiążące i mogą ulec zmianie w trakcie przygotowania ofert. Zastrzegamy sobie prawo do zmian wyceny ze względu na indywidualny tryb wykonywania umowy, tworzenie modułów i funkcjonalności, których cenę można oszacować dopiero po doprecyzowaniu szczegółów oferty.

Szczegółowa wycena przeprowadzana po rozmowie i przesłaniu przez klienta briefu (opisu projektu) przekazana jest drogą e-mailową oraz zawierana w umowie wraz z dodatkowymi zapisami dotyczącymi szczegółów projektu.

Usługa / Cena netto za rozpoczętą godzinę pracy:

 • Poprawka lub zmiana w tekście: 40 zł
 • Poprawka lub zmiana graficzna: 40-60 zł
 • Dodanie podstrony wraz z wprowadzeniem jednorazowej zawartości: 40 zł
 • Zmiana układu menu/podstron w tym usunięcie: 20 zł
 • Dodanie funkcjonalności, o której nie było mowy w projekcie: 60-160 zł (w zależności od pakietu)
 • Odstępstwa od wyglądu projektu graficznego, zmiany w projekcie: od 60 zł
 • Inne – niesklasyfikowane w cenniku: 40-60 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy.

3. Gwarancja

Każdy sklep internetowy po podpisaniu z Klientem 12-miesięcznego pakietu administracyjnego objęta jest gwarancją w tym okresie.

Klient, który nie posiada pakietu administracji sklepu internetowego, może skorzystać z naszej usługi Wsparcie WordPress przez cały okres używania sklepu, rozliczając każdą zmianę – modyfikację lub poprawkę na zasadach godzinowych – cennik Wsparcie WordPress.

Gwarancja sklepu internetowego

Odpowiedzialność z tytułu gwarancji

THE NEW LOOK świadczy 12-miesięczną gwarancję na wykonany sklepu internetowego przy zakupie pakietu administracyjnego.

THE NEW LOOK nie bierze odpowiedzialności za nieprawidłową edycję treści, aktualizacje prowadzone w sklepie internetowym oraz wykasowanie treści spowodowane działaniem Klienta. Klient odpowiada za ingerencję w pliki sklepu internetowego, które mogą powodować niestabilne lub niewłaściwe działanie, lub całkowity brak działania sklepu internetowego.

Istnieje możliwość wykupienia abonamentu kwartalnego administrowania sklepu internetowego. Administracja sklepem internetowym rozumiana jest aktualizacja WordPressa, tworzenie kopii zapasowych sklepu oraz kwestie bezpieczeństwa. Administrowanie nie jest edytowanie treści w sklepie oraz dokonywanie modyfikacji funkcjonalnej i wyglądu sklepu internetowego.

Prawidłowe wyświetlanie sklepu

Strona internetowa wykonany przez THE NEW LOOK będzie prawidłowo wyświetlać się na urządzeniach, rozdzielczościach i przeglądarkach z ponad 6% udziału w rynku:

Odpowiedzialność z tytułu hostingu

Nasza firma nie świadczy gwarancji za hosting prowadzony przez firmy trzecie.

Polecamy hosting z bezpłatnym certyfikatem SSL od 79 zł: www.THECAMELS.org

Polecamy hosting z bezpłatnym certyfikatem SSL od 99 zł: www.SMARTHOST.pl

4. Utrzymanie i rozwój

Twój WordPress w dobrych rękach! Oferujemy stałą opiekę nad Twoim sklepem internetowym. Możemy administrować, aktualizować i rozwijać sklep za Ciebie.

Prowadzenie sklepu WordPress nie jest trudne. Jeżeli będzie to konieczne, służymy radą i pomocą przez pierwszy miesiąc od wystartowania sklepu oraz dodatkową usługą wsparcia i administrowania sklepem w przyszłości.

 • 1.

  Administracja

  Oferta obejmuje kompleksowy pakiet usług związanych z bieżącą administracją i bezpieczeństwem sklepu WordPress.

  Czytaj więcej
 • 2.

  Rozwój sklepu

  Bieżąca pomoc w obsłudze i rozwóju funkcjonalości, zmianami tręści oraz wyglądu sklepu WordPress.

  Czytaj więcej
 • 3.

  Szkolenie

  Z nami poznasz potrzebne funkcje systemu WordPress. Odpowiemy na Twoje pytania związane z obsługą sklepu.

  Czytaj więcej
 • 4.

  Wsparcie HelpDesk

  Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania związane z obsługą WordPress. Oferujemy dedykowane wsparcie i rozwój sklepu.

  Czytaj więcej

Optymalizacja i pozycjonowanie

Zadbamy o pozycję SEO Twojego sklepu internetowego WordPress i poprawimy wyniki wyszukiwania Google.

Uzupełnieniem naszej oferty projektowej jest wsparcie w zakresie optymalizacji i pozycjonowania SEO. Dzięki tym dodatkowym działaniom sklep łatwiej się pozycjonuje i jest częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. Zobacz naszą dodatkową ofertę pozycjonowania sklepów internetowych.

 • 1.

  Optymalizacja

  Prowadzimy działania podnoszące sprawność działania sklepu, szybkość ładowania i użyteczności.

 • 2.

  Pozycjonowanie SEO

  Pomagamy Indeksować sklep w Google, wdrażamy i konfigurujemy narzędzia SEO.

 • 3.

  Wsparcie SEO

  Budujemy wartościowych treści, prowadzimy audyt konkurencji

Czytaj więcej

Zainteresowany? Napisz do nas!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Kontakt

Baza wiedzy sklepy internetowe

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
pozycjonowanie sklepu internetowego seo

Pozycjonowanie sklepu internetowego poradnik

Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia, a osiągnięcie efektów jest niezwykle trudne.

Przeczytasz o: Skuteczne SEO Google, samodzielne pozycjonowanie sklepu, pozycjonowanie i optymalizacja sklepu – dobre praktyki, audyt sklepu SEO.
platformy SaaS

Platformy SaaS, czy warto?

Platformy SaaS, czy warto? Jaka platforma SaaS dla Twojego sklepu?

Przeczytasz o: Dla Kogo platformy abonamentowe SaaS? Zalety platform abonamentowych, Wady platform SaaS. Porównanie platform SaaS: Shoper, Sky-Shop, Shoplo, Shopify,…
pozycjonowwanie wordpress poradnik seo

Pozycjonowanie WordPress poradnik

Z założenia WordPress jest bardzo przyjazny dla SEO. WordPress lubi wyszukiwarkę Google z wzajemnością.

Przeczytasz o: SEO definicje, Skuteczne SEO Google, samodzielne pozycjonowanie SEO, skuteczne pozycjonowanie WordPress, pozycjonowanie i optymalizacja strony WordPress – dobre praktyki, audyt strony WordPress SEO.
Jak założyć sklep na Facebooku

Jak założyć sklep na Facebooku?

Ogromna popularność Facebooka powoduje, że może to być jeden z najważniejszych kanałów sprzedaży dla Twojego sklepu internetowego. Reklamuj i sprzedawaj Twoje produkty w miejscu, gdzie klienci spędzają czas w internecie. Czasy, w których Facebook był wyłącznie serwisem […]

sprzedaż w mediach społecznościowych

Sprzedaż w mediach społecznościowych

Wielokanałowa sprzedaż w mediach społecznościowych to popularny pomysł na biznes e-Commerce. Sprzedaż wielokanałowa pozwala na lepsze wykorzystywanie potencjału sklepu i docieranie do konsumentów.

Przeczytasz o: Sprzedaż wielokanałowa, sklep na Facebooku i Instagramie, Zakupy Google, Allegro, porównywarki cen.
seo co to jest optymalizacja pozycjonowanie

SEO co to jest?

SEO to zestaw praktyk, które stosuje się w stronach internetowych, aby zapewnić widoczność , pozycję strony w wyszukiwarkach i zwiększyć ilośc wejść użytkowników na stronę.

Przeczytasz o: SEO definicje, SEO Google, samodzielne pozycjonowanie SEO, agencje SEO, skuteczne pozycjonowanie organiczne, audyt strony, WordPress SEO, pozycjonowanie sklepu.
cross-selling up-selling sklep internetowy

Cross-selling i up-selling w sklepie internetowym

Cross-selling, up-selling i powiązane produkty to ciekawe rozwiązania sprzedażowe wykorzystywane w sklepach internetowych mające na celu zwiększenie sprzedaży w trakcie jednej transakcji. Celem każdego sklepu internetowego jest sprzedaż. […]

Skąd brać darmowe zdjęcia

Skąd brać darmowe zdjęcia na stronę, Facebooka, do prezentacji?

Zdjęcia ilustrujące stronę internetową, bloga lub sklep odgrywają bardzo ważną rolę, przyciągają klientów, czytelników, zachęcają do czytania, przeglądania i częstszych odwiedzin. Oczywiście najlepiej, jeżeli strona internetowa ilustrowany […]

Poznaj nas i pracuj z nami!

Projektujemy strony internetowe WordPress, strony One Page, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową odnośnie strony internetowej