Chcesz przenieść biznes do internetu? Wyceń: Strona www | e-Sklep | B2B |SEO/SEM | Administracja | napisz: studio@thenewlook.pl

Laravel co to jest?

Laravel co to jest

Jest wiele sposobów na zbudowanie dedykowanej strony internetowej, aplikacji webowej, czy e-Commerce. Jeśli chcesz, żeby rozwiązanie było w pełni dopasowane do Twoich oczekiwań, poznaj ciekawe rozwiązanie, jakim jest Laravel.

Szukając technologii dla strony internetowej, aplikacji webowej, czy rozwiązania e-Commerce spotykasz wiele rozwiązań i frameworków, które ułatwią to zadanie. Jedną z nich jest Laravel. Chcesz wiedzieć, dlaczego to najlepszy możliwy wybór dla Twojego projektu? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się, co to jest framework Laravel.


Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co to jest Laravel?
  • Jak działa framework Laravel?
  • Jakiego rodzaju projekty wykonasz na Laravel?
  • Na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę przy wyborze technologii Laravel?
  • Kto wykona stronę na frameworku Laravel?

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej, aplikacji webowej to pracochłonne zadanie, na które składa się wiele elementów. Jeżeli więc nie chcesz tracić czasu na tworzenie wszystkiego od zera możesz użyć frameworku, który daje zestaw komponentów i bibliotek ogólnego przeznaczenia do wykonywania określonych zadań. . Dowiedz się, jak software house może Ci pomóc we wdrożeniu optymalnych rozwiązań.

Z naszego tekstu dowiesz się, czym jest framework Laravel, jak działa i co go wyróżnia od innego rodzaju technologii oraz kiedy warto go wybrać.

Co to jest framework Laravel

Laravel co to jest – poradnik

Szacowany czas czytania: 20 minut

Przejdź do sekcji:

  1. Laravel definicje
  2. Co to jest Laravel?
  3. Dlaczego Laravel?
  4. Pierwszy projekt Laravel
  5. Laravel Bootcamp
  6. Laravel Breeze
  7. Kto wykona projekt oparty na Laravel
  8. Software house
  9. Gotowe oprogramowanie czy rozwiązania dedykowane?
  10. Jakie oprogramowanie stworzy software house?
  11. Jak rozpocząć współpracę z software house?
  12. Wybór software house
  13. Fixed price i Time & Material
  14. The New Look Software House
  15. Podsumowanie

Laravel definicje

Laravel to framework do aplikacji internetowych napisany w języku PHP bazujący na wzorcu architektonicznym Model-View-Controller. Laravel udostępnia m.in. modułowy system budowania aplikacji z dedykowanym menedżerem zależności, różne sposoby dostępu do relacyjnych baz danych, narzędzia pomagające we wdrażaniu i utrzymaniu aplikacji.

Kod źródłowy Laravel jest udostępniony na GitHubie, na licencji MIT. W oparciu o udostępniony kod powstają projekty zarówno komercyjne, jak i Open source.

Model-View-Controller (Model-Widok-Kontroler) to wzorzec architektoniczny służący do tworzenia struktury aplikacji posiadających graficzne interfejsy użytkownika. Wiele prac traktuje go jako pojedynczy wzorzec, lecz może on być także traktowany jako złożony wzorzec wykorzystujący idee wzorców prostych, takich jak Obserwator, Strategia czy Kompozyt.

Model-View-Controller zakłada podział aplikacji na trzy główne części:

  • Model – jest pewną reprezentacją problemu, bądź logiki aplikacji.
  • Widok – opisuje, jak wyświetlić pewną część modelu w ramach interfejsu użytkownika. Może składać się z podwidoków odpowiedzialnych za mniejsze części interfejsu.
  • Kontroler – przyjmuje dane wejściowe od użytkownika i reaguje na jego poczynania, zarządzając aktualizacje modelu oraz odświeżenie widoków.

PHP to język programowania, który pozwala na tworzenie stron internetowych i aplikacji w czasie rzeczywistym. Jest on niewidoczny dla użytkowników, gdyż wykonywany jest po stronie serwera. PHP umożliwia dynamiczne generowanie strony, modyfikowanie i tworzenie plików na serwerze, ograniczanie dostępu do podstron, szyfrowanie danych czy stosowanie ciasteczek. PHP jest wykorzystywany do obsługi formularzy na stronach internetowych oraz baz danych. W PHP tworzone są przede wszystkim systemy zarządzania treścią CMS jak np. WordPress.

Framework albo platforma programistyczna to szkielet do budowy aplikacji. Framework definiuje strukturę aplikacji oraz ogólny mechanizm jej działania. Dostarcza także zestaw komponentów i bibliotek ogólnego przeznaczenia do wykonywania określonych zadań. Programista tworzy aplikację, rozbudowując i dostosowując poszczególne komponenty frameworku do wymagań realizowanego projektu, tworząc w ten sposób gotową aplikację.

Aplikacja webowa (web application) to aplikacja internetowa uruchamiana w przeglądarce, która przez zaprojektowany interfejs dostarcza użytkownikom konkretną usługę. Aplikacje komunikują się z serwerem, by przekazać użytkownikowi treści i reagować na jego akcje. Do używania aplikacji webowej niezbędny jest dostęp do internetu. Aplikacje webowe mają charakter interaktywny i mogą posiadać różnorodne funkcjonalności. Jest to oprogramowanie tworzone zawsze na zamówienie klientów i dopasowywane do indywidualnych potrzeb projektu.


Co to jest Laravel?

Laravel to framework aplikacji internetowych, który wyróżnia wyrazista, elegancka składnia. Jego twórcy wierzą, że rozwój strony internetowej, aplikacji powinno być przyjemnym i kreatywnym doświadczeniem, aby był naprawdę satysfakcjonujący. Dlatego zespół Laravel próbuje zmniejszyć problemy związane z programowaniem, ułatwiając wykonywanie typowych zadań używanych w większości projektów internetowych, takie jak uwierzytelnianie, routing, sesje i buforowanie.

› oficjalna strona: www.laravel.com

Framework sieciowy zapewnia strukturę i punkt wyjścia do tworzenia aplikacji, dzięki czemu Software house lub programista może skupić się na tworzeniu nowych rozwiązań, bazując na szczegółowych rozwiązaniach Laravela.

Filozofia Laravela

Laravel stara się zapewnić niesamowite wrażenia programistyczne, zapewniając jednocześnie zaawansowane funkcje, takie jak dokładne wstrzykiwanie zależności, ekspresyjna warstwa abstrakcji bazy danych, kolejki i zaplanowane zadania, testy jednostkowe i integracyjne i wiele innych.

Laravel ma na celu uczynienie procesu programowania przyjemnym dla programisty bez poświęcania funkcjonalności aplikacji. Szczęśliwi programiści tworzą najlepszy kod. W tym celu zespół Laravela połączył to, co najlepsze z innych frameworków, w tym frameworków zaimplementowanych w innych językach, takich jak Ruby on Rails, ASP.NET MVC i Sinatra.

Laravel jest przystępny narzędziem, ale potężnych możliwościach, zapewniając potężne rozwiązania potrzebne do dużych, solidnych aplikacji. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z frameworków internetowych PHP, czy masz wieloletnie doświadczenie, Laravel to framework, który może rozwijać się wraz z Tobą. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki jako programista stron internetowych lub damy impuls, gdy przeniesiesz swoją wiedzę na wyższy poziom. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zbudujesz.


Dlaczego Laravel?

Podczas tworzenia stron i aplikacji internetowej dostępnych jest wiele ciekawych narzędzi i platform. Na pewno Laravel to sprawdzone rozwiązanie i profesjonalne narzędzie do tworzenia nowoczesnych, kompleksowych aplikacji internetowych.

Progresywny framework
Laravel jest często nazywany„progresywnym” frameworkiem. Rozumiemy przez to, że Laravel rozwija się razem z Twoim projektem i potrzebami. Jeżeli dopiero stawiasz pierwsze kroki w tworzeniu stron internetowych, obszerna biblioteka dokumentacji, przewodników i samouczków wideo o Laravel pomogą Ci pogłębić umiejętności.

Jeżeli jesteś doświadczonym programistą PHP, Laravel zapewnia solidne narzędzia do wstrzykiwania zależności, testów jednostkowych, kolejek, zdarzeń w czasie rzeczywistym i nie tylko. Laravel jest dostosowany do tworzenia profesjonalnych aplikacji internetowych i jest gotowy do obsługi projektów nawet dla dużych korporacji.

Skalowalna struktura
Laravel to skalowalny faramework tzn. rozwija się razem z Twoim projektem i potrzebami. Dzięki przyjaznej do skalowania naturze PHP i wbudowanej obsłudze Laravela dla szybkich, rozproszonych systemów pamięci podręcznej, takich jak Redis, skalowanie poziome w Laravel jest bardzo proste. W rzeczywistości aplikacje Laravel jest łatwo skalowane do obsługi setek milionów żądań miesięcznie.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego skalowania. Umożliwiają to platformy takie jak Laravel Vapor umożliwiają uruchamianie aplikacji Laravel na niemal nieograniczoną skalę w najnowszej technologii bezserwerowej AWS.

Społeczność Laravel
Laravel łączy najlepsze pakiety w ekosystemie PHP, aby zaoferować najbardziej solidną i przyjazną dla programistów platformę. Ponadto, do frameworka przyczyniły się tysiące utalentowanych programistów z całego świata rozwija Laravela na platformie Github.

Być może Ty lub twoja firma zostaniesz w przyszłości współtwórcą Laravela. Sprawdź, jak działa społeczność kontrybutorów Laravel:

Github – Laravel Framework

Jeżeli nie znasz Laravela, zapoznaj się z Laravel Bootcamp, aby zapoznać się z frameworkiem podczas tworzenia pierwszej aplikacji Laravel.


Pierwszy projekt Laravel

Zanim zrobisz swój pierwszy projekt Laravel, upewnij się, że Twój komputer ma zainstalowane PHP i Composer. Jeśli programujesz w systemie macOS, PHP i Composer można zainstalować za pomocą Homebrew. Ponadto zalecane jest zainstalowanie Node i NPM.

Jeżeli nie masz doświadczenia z Laravel, poznaj szczegółową dokumentację tego frameworku:

www.laravel.com/docs

Aby ułatwić rozpoczęcie tworzenia nowej aplikacji developerom, Laravel oferujemy zestawy uwierzytelniające i startowe do aplikacji. Zestawy te automatycznie tworzą szkielet aplikacji z ruterem, kontrolerami i widokami potrzebnymi do rejestracji i uwierzytelniania użytkowników aplikacji.

Jeżeli chcesz przyśpieszyć poznawanie tworzenia aplikacji Laravel, rozważ skorzystanie z jednego z zestawów startowych. Zestawy startowe Laravel zapewniają uwierzytelnia backend i frontend dla Twojej nowej aplikacji Laravel.

Laravel starter kits

Chociaż możesz korzystać z tych zestawów startowych, nie są one wymagane. Możesz zbudować własną aplikację od podstaw, po prostu instalując świeżą kopię Laravel.

Po przeczytaniu tych dokumentów powinieneś mieć dobrą wiedzę na temat podstawowej obsługi żądań/odpowiedzi w Laravel. Następnie możesz przeczytać o konfigurowaniu bazy danych, kreatorze zapytań Fluent i Eloquent ORM. Możesz też przeczytać o uwierzytelnianiu i bezpieczeństwie, aby móc rozpocząć podpisywanie ludzi w swojej aplikacji.


Laravel Bootcamp

Jeżeli chcesz poznać Laravela dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z Laravel Bootcamp. Bootcamp jest to forma samouczka frameworku, ułatwiająca tworzenia pierwszej aplikacji Laravel.

› oficjalna strona: www.bootcamp.laravel.com

Laravel Bootcamp przeprowadzi Cię przez proces tworzenia pierwszej aplikacji Laravel przy użyciu Breeze. To świetny sposób, aby zapoznać się ze wszystkim, co mają do zaoferowania Laravel i Breeze.


Laravel Breeze

Laravel Breeze to minimalistyczny, prosty sposób na implementację wszystkich funkcji uwierzytelniania Laravel, w tym logowania, rejestracji, resetowania hasła, weryfikacji adresu e-mail i potwierdzania hasła. Ponadto Breeze zawiera prostą stronę „profilu”, na której użytkownik może zaktualizować swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło.

Breeze punkt startowy do budowania aplikacji Laravel z uwierzytelnianiem. Zaprojektowany z Tailwind, Breeze publikuje kontrolery uwierzytelniania i widoki dla Twojej aplikacji, które można łatwo dostosować w oparciu o własne potrzeby aplikacji.

Laravel Breeze jest zasilany przez Blade i Tailwind.

Domyślna warstwa widoku Laravel Breeze składa się z prostych szablonów Blade (Blade templates) stylizowane z Tailwind CSS. W innym przypadku Breeze może stworzyć Twoją aplikację za pomocą Vue lub React i Inertia.

Breeze może być również punkt wyjścia do stworznia nowej aplikacji Laravel, a także jest doskonałym wyborem dla projekantów, którzy planują użyć z szablonami Blade w połączeniu Laravel Livewire.


Kto wykona projekt oparty na Laravel

Software house to wyspecjalizowana firma zajmujące się tworzeniem oprogramowania. W typowych projektach realizowanych przez software house dużą wagę przykładana się do analizy procesów biznesowych klienta, tworzenia specyfikacji funkcjonalnej, testowania aplikacji oraz jej integracji z innymi systemami. Firmy z tej branży zajmują się przede wszystkim tworzeniem aplikacji dedykowanych i oprogramowania na zamówienie.

Start-up to nowo utworzone przedsiębiorstwo lub tymczasowa organizacja poszukująca modelu biznesowego, który zapewniłby jej zyskowny rozwój. Podmioty zaliczane do start-upów są najczęściej związane z technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi oraz sektorami high-tech.


Fixed Price i Time & Material

Wdrożenie projektu na frameworku Laravel może być rozliczone za pomocą dwóch różnych metod rozliczania pracy programistycznej i projektowej są to: Fixed Price i Time & Material.

Fixed Price to model współpracy najczęściej używany pomiędzy Software house a klientem, który polega na tym, że cena za realizację projektu ustalana jest na podstawie stałego cennika usług. Pozwala to na bardzo precyzyjne dopasowanie budżetu do zleconego projektu. Wycena dotyczy zakresu prac, a nie tego, ile czasu zajmie jego wykonanie.

Natomiast w modelu pracy Time & Material jest częściej używany w pracy z software house. Jest to rozliczenie, które opiera się na podstawie ilości godzin przeznaczonych przez developera na realizację projektu. Klient płaci więc za efektywne roboczogodziny. Cena za usługi jest elastyczna, ponieważ w każdym momencie możemy zlecać wykonanie poprawek, który zostaną uwzględnione i nie będzie to miało wpływu na cenę projektu.

Więcej o Fixed Price i Time & Material


Software house

Software house to przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem oprogramowania, testowania funkcjonalności narzędzi internetowych. Ich specjalizacja to aplikacje webowe, aplikacji mobilnych i automatyzacja procesów mających usprawnić działanie oprogramowania.

Projekty realizowane przez software house bazują głównie na dedykowanych rozwiązaniach umożliwiających tworzenie wysoko spersonalizowanych aplikacji webowych, systemów CRM oraz wielu innych rozwiązań. Realizacja projektów przez software house może być na początku droższa, ale można to traktować jako inwestycję w oprogramowanie lub aplikację. Biorąc jednak pod uwagę możliwości personalizacji i rozwoju dedykowanego projektu w dłuższej perspektywie może być to wydatek racjonalny.


Czym zajmuje się software house?

Software house przede wszystkim tworzy dedykowane oprogramowanie i aplikacje dopasowane do potrzeb Klienta. Produktami końcowymi software są m.in. skomplikowane strony internetowe, aplikacje webowe i mobilne, systemy do obsługi procesów, automatyzacji procesów biznesowych, systemy CRM czy dedykowane rozwiązania e-Commerce i platformy e-learningowe. 

Indywidualne podejście do projektów przez software houseu umożliwia realizację każdego dedykowanego projektu oraz spełnienie złożonych wymagań biznesowych tworzonego oprogramowania. Poza tworzeniem oprogramowania software house może również oferować powiązane usługi wspomagające wymagania biznesowe związane z projektem.

  • projektowanie UI/UX
  • analiza biznesowa
  • analiza założeń i dostępnych rozwiązań
  • utrzymanie i rozwój aplikacji

Gotowe oprogramowanie czy rozwiązania dedykowane?

Rozpoczynając projekt biznesowy często stajemy przed wyborem pomiędzy gotowym oprogramowaniem a rozwiązaniem dedykowanym, czyli potocznie nazywanym szytym na miarę.

Gotowe rozwiązania, szczególnie rozwiązania typu SaaS mają ograniczone możliwości rozwoju i dostosowania. Takie rozwiązania sprawdzają się tam, gdzie nie jest potrzebne indywidualne podejścia i klient jest w stanie pogodzić się z brakiem pewnych funkcjonalności. Zaletą gotowych rozwiązań jest zwykle niższy koszt oraz krótszy czas wdrożenia i realizacji projektu. Potencjalne problemy mogą się pojawić, gdy wraz z rozwojem biznesu gotowe funkcjonalności przestają być wystarczające. W przypadku gotowych rozwiązań rozwój funkcjonalności lub dodanie nowych może okazać się stosunkowo kosztowne a w niektórych przypadkach nawet niemożliwe.

Rozwiązania dedykowane mają w zasadzie nie ograniczone możliwości, a ich jedynym ograniczeniem może być w zasadzie wyskość budżetu, jaki można przeznaczyć na projekt. Rozwiązania dedykowane i ich wdrożenia to domena firm typu software house, które mogą wykonać każdy rodzaj dedykowanej aplikacje lub oprogramowania. To podejście i możliwości software house pozwala na dostosowanie aplikacji, oprogramowania do indywidualnych potrzeb i jego rozwoju wraz z rozwojem projektu i jego potrzeb biznesowych.


Jakie oprogramowanie stworzy software house?

Zaletą software house jest wszechstronność, poparta doświadczenie w projektowaniu oprogramowania i aplikacji. Dzięki temu, że pracują w niej osoby specjalizujące się w różnych dziedzinach IT, możesz zgłosić do software house praktycznie każdy projekt i mieć pewność, że wykonają go profesjonalnie. Nie ogranicza ją żadna branża ani forma czy funkcjonalność.

Pod względem funkcjonalności możemy wyróżnić następujące rodzaje oprogramowania dedykowanego:

Aplikacja webowa (internetowa)

Aplikacja webowa (web application) to aplikacja internetowa uruchamiana w przeglądarce, która przez zaprojektowany interfejs dostarcza użytkownikom konkretną usługę. Aplikacje komunikują się z serwerem, by przekazać użytkownikowi treści i reagować na jego akcje. Do używania aplikacji webowej niezbędny jest dostęp do internetu. Aplikacje webowe mają charakter interaktywny i mogą posiadać różnorodne funkcjonalność. Jest to oprogramowanie tworzone zawsze na zamówienie klientów i dopasowywane do indywidualnych potrzeb projektu.

Rodzaje aplikacji webowych to m.in.:

  • aplikacja e-Commerce – umożliwiaja dokonywania zakupów, przeprowadzanie aukcji i innych transakcji sprzedażowych
  • aplikacja e-Learning – służy do wykonywania kursów i nauki online, ćwiczeń, powtórzeń, testów oraz kontrolowania postępów
  • aplikacja bookingowa – umożliwia dokonanie rezerwacji, wizyt, a także dokonanie płatności
  • system CRM – oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientem (Customer Relationship Managmet)
  • system ERP – oprogramownaie do planowanie zasobów przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning)
  • aplikacja HR – wykorzystywana do rekrutacji pracowników
  • aplikacja ogłoszeniowa – aplikacja do zamieszczania ofert dotyczących wykonywania usług, sprzedaży produktów oraz nieruchomości
Strona internetowa premium

Opiera się na najnowszych trendach graficznych i rozwiązaniach UX (User Experience – doświadczenie użytkownika). Jest to strona z niestandardowymi funkcjonalnościami oraz z szeregiem rozwiązań ułatwiających pozycjonowanie w Google’u i zachowanie bezpieczeństwa danych.

Sklep e-Commerce

To rozwiązanie idealne dla przedsiębiorcy, który potrzebuje profesjonalnego, w pełni funkcjonalnego rozwiązania e-Commerce.

Możliwości na stworzenie własnej przestrzeni o internecie i zintegrowanych narzędzi do sprzedaży produktów i usług jest wiele. Profesjonalna software house wdroży rozwiązania i zaproponuje indywidualne projekty, które będziesz mógł modyfikować.


Jak rozpocząć współpracę z software house?

Jeżeli, Twój projekt biznesowy wymaga dedykowanego rozwiązania, zapewne zastanawiasz się jak rozpocząć współpracę przy tego typu projektach. Od czego zacząć proces współpracy i na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni software house?

Na początku warto zastanowić się, na czym ma polegać oprogramowanie lub aplikacja, jakie będą jej najważniejsze funkcjonalności, na czym polega jej innowacyjność. Projekty dedykowane ze względu na swoje skomplikowanie oraz pracochłonność są kosztowne. Przed kontaktem z software housem, warto zastanowić się, jaki masz budżet na wdrożenie projektu. Wyznaczenie budżetu jest szczególnie ważny aspektem pracy nad projektem, ponieważ wysokość budżetu pozwoli dokładnie zaplanować projekt i dobrać odpowiednie technologie.

Jeżeli masz pomysł dedykowany program lub aplikacje i potrzebujesz pomocy, możesz uzyskać bezpłatną wycenę i konsultację projektu, podczas której uzyskasz wsparcie. Po skompletowaniu wymagań dotyczących oprogramowania, aplikacji należy przesłać brief projektu lub skontaktować się z przedstawicielem software houseu, z którym możesz porozmawiać na temat projektu i razem przeanalizujecie pomysł. Następnie software house zweryfikuje projekt i zaproponują odpowiednie rozwiązanie techniczne.


Wybór software house

Ze względu na rozwój internetu, aplikacji mobilnych i e-Commerce w ostatnich latach, powstaje coraz więcej firm software house świadczących usługi z zakresu projektowania dedykowanych stron, sklepów e-Commerce, oprogramowania i aplikacji. Na co więc zwrócić uwagę przy składaniu zlecenia? Jest kilka czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze dobrego partnera.

Doświadczenie i profesjonalizm

Software house powinien móc pochwalić się bogatym portfolio z projektami o różnym stopniu trudności. Od aplikacji mobilnej na platformę iOS i Android oraz różne aplikacje webowe i oprogramowanie dedykowane. Bogate portfolio developerskie podkreśla indywidualne podejście do klienta i dużą elastyczność, jeśli chodzi o projektowanie i wprowadzanie modyfikacji w strukturze oprogramowania.

Ciągłość współpracy

To ważny aspekt pracy z software house, który odróżnia ją zasadniczo od wszystkich freelancerów. Dlatego że po wykonaniu zlecenia, gdy będziesz chciał rozwinąć oprogramowanie lub aplikację, możesz liczyć na dodatkową wsparcie techniczne i pomoc administracyjną. Kontakt telefoniczny i mailowy, stałe godziny to ogromny plus w przypadku współpracy.

Zespół specjalistów

Stworzenie oprogramowania lub aplikacji to proces składający się z kilku etapów. W pierwszej kolejności klient kontaktuje się z software house drogą mailową, wysyła zapytanie, które jest analizowane i na tej podstawie otrzymuje ofertę z wyceną realizacji projektu. Następnie w zależności od modelu współpracy wysyła wymagania biznesowe i ewentualnie materiały niezbędne do realizacji projektu. Po wdrożeniu rozwiązań i wymaganych funkcjonalności następuje etap finalny, czyli testowanie działania oprogramowania.

Zdecydowanie lepiej jest zlecić wykonanie tej czasochłonnej pracy zespołowi złożonemu z doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie: grafik, projektant UX, developerzy. Zgrany zespół, mający doświadczenie przy wielu projektach, którym zarządza sprawny manager, będzie mógł znacznie szybciej wykonać zlecenie od jednej osoby pracującej na własne konto.

Regularne publikacje na blogu

Prowadzenie bloga na temat pracy software house to świetny sposób na budowanie pozycji merytorycznego eksperta w dziedzinie projektowania dedykowanego oprogramowania i aplikacji. To potwierdzenie wiarygodności i kompetencji każdego z członków zespołu. Poza tym blog może stanowić poradnik dla osób, które chciałyby skorzystać z usług software house, ale nie są do końca pewne, jaki byłby to zakres.

Cennik usług

Profesjonalny software house jest w stanie po przeanalizowaniu potrzeb i na podstawie wysłanego przez Ciebie briefu i w krótkim czasie wycenić koszt stworzenia oprogramowania lub aplikacji. W cenie projektu otrzymasz gotową oprogramowanie dedykowane, wliczając w to: indywidualny projekt graficzny, wdrożenie, gwarancję właściwego funkcjonowania i wsparcie techniczne. W ofercie niektórych software housów możesz liczyć wsparcie merytoryczne, biznesowe i marketingowe oraz możliwość współpracy w przypadku potrzeby rozbudowy oprogramowania lub aplikacji.

Przybliżony czas powstania oprogramowania

Jak wspominaliśmy wcześniej działanie oprogramowania, jego wygląd i funkcjonalność, uzależnione jest od pracy zespołu specjalistów. W związku z tym zlecając wykonanie oprogramowania, aplikacji możesz mieć pewność, że gotowy projekt zostanie oddany w terminie.


The New Look Software House

Szukasz zaawansowanych możliwości rozwoju Laravel lub WordPress? Jesteśmy software housem specjalizującym się w platformie WordPress i frameworku Laravel. Pomagamy firmom, startupom, agencjom w rozwoju projektów WordPress.

Dzięki WordPressowi lub Laravel niemożliwe staje się proste. Projektujemy, programujemy, rozwijamy produkty, które kochają klienci i użytkownicy. W ramach naszego software housu rozwijamy dwa zespoły specjalistów: WordPress Development oraz Wsparcie WordPress.

Doświadczenie naszych pracowników pozwala na sprawną realizację rożnorodnych projektów. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem stron WordPresssklepów WooCommerce, konsultingiem internetowym, doradztwem dotyczącym hostingu, pozycjonowaniem stron internetowych SEO oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

Celem działań naszego Software House jest nie tylko zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanego projektu WordPress, ale również widoczność Twojej firmy, produktów i usług w Internecie. Wszystkie nasze projekty dopasowujemy do Twoich potrzeb oraz końcowego odbiorcy. Specjalizujemy się w kreacji profesjonalnego wizerunku poprzez projektowanie graficzne oraz dobór wartościowych treści.


Podsumowanie

Mamy nadzieję, że po lekturze naszego artykułu już wiesz, dlaczego warto korzystać z frameworku Laravel, gdy chcesz stworzyć dedykowany projekt. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu powstawania dedykowanej aplikacji webowej na Laravel lub sklepu e-Commerce, wyślij do nas maila na adres: studio@thenewlook.pl lub zadzwoń pod nr telefonu: 730 170 330 albo wypełnij brief, opisując czego potrzebujesz, a my odpowiemy na niego w ciągu 48 godzin.


Czytaj również:

Agencja interaktywna

Potrzebujesz wspacia profesjonalnej agencji interaktywnej do stworzenia Twojej strony internetowej, e-sklepu lub pozycjonowania SEO? Poznaj nas i pracuj z nami...

5/5 - (33 votes)
Agencja interaktywna:
Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową.
Kontakt przez messenger