Integracja Furgonetka WooCommerce

Integracja Furgonetka.pl z WooCommerce w Twoim sklepie WordPress

Instalacja i konfiguracja Furgonetka WooCommerce

Furgonetka.pl to serwis, który oferuje Ci dostęp do usług kurierskich po najniższych cenach. Takie rozwiązanie nie wymaga podpisania umowy i innych formalności. Integracja Furgonetka z WooCommerce to przede wszystkim wygoda nadawania przesyłki w rozsądnych cenach.

Co to jest Furgonetka.pl?

Serwis Furgonetka.pl pozwala zarówno firmom, jak i osobom prywatnym na szybkie i tanie nadawanie przesyłek kurierskich. Oferuje najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach oraz udostępnia szereg nowoczesnych narzędzi automatyzujących procesy logistyczne.

Furgonetka.pl to tzw. broker kurierski, czyli firma współpracująca z różnymi kurierami, oferująca ich usługi w niższej cenie niż w przypadku zamawiania takich usług bezpośrednio u danego kuriera. Broker kurierski pośredniczy w zamawianiu przesyłek, a dzięki możliwości pozyskania dla danego kuriera dużej liczby klientów, może negocjować z nim stawki. Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciele sklepów internetowych mogą zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent ceny każdej przesyłce. Stała współpraca z firmą kurierską wymaga podpisania umowy, co może być problematyczne, szczególnie dla początkujących sklepów internetowych. Dzięki brokerom, jak Furgonetka.pl, logistyka oraz prowadzenie sklepów internetowych jest prostsze, szybsze i bardziej opłacalne.

Broker kurierski jako pośrednik pozwala na zminimalizowanie formalności, obniżyć jej koszty i przyspieszyć wysyłkę. Takie rozwiązanie nie ma też wymogu nadania minimalnej ilości paczek, zatem można nadawać setki albo jedną przesyłkę miesięcznie. Konto na platformie Furgonetki można założyć w kilka minut i od razu uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Z usług Furgonetki mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby indywidualne. Usługa brokera kurierskiego pozwala porównywać oferty i ceny wielu firm kurierskich, testować różne opcje wysyłki, zdobyć wiedzę automatyzacji procesów wysyłki. Dzięki integracji Furgonetki z WooCommerce możesz automatycznie importować zamówienia i nadawać przesyłki przez serwis Furgonetki z poziomu sklepu.

Poznaj zalety usługi brokera Furgonetka.pl

Furgonetka to innowacyjna usługa logistyczna dla Twojego sklepu umożliwiająca obniżyć koszty i przyspieszyć wysyłki produktów.

Brak umowy

Współpraca z Furgonetką nie wymaga podpisania umowy. Broker kurierski jako pośrednik pozwala na zminimalizowanie formalności i skrócenie wszystkich procesów związanych z wysyłkami w sklepie.

Niższa cena nadania

Dostęp do niższych cen na starcie z różnicą w cenie wysyłki nawet o kilkanaście procent. W przypadku nadawania większej ilości wysyłek możliwość negocjacji ceny nadania pojedynczej paczki.

Brak wolumenu

Brak zadeklarowania konkretnego wolumenu wysyłek. Możliwość korzystania z jego usług Furgonetki bez względu na ilość wysyłanych paczek.

Poznaj korzyści i możliwości usługi Furgonetka.pl

Synchronizacja z Furgonetką

Tworzenie przesyłki w systemie Furgonetki z poziomu panelu zamówień Twojego sklepu

Automatyzacja przesyłek

Domyślne ustawienia wysyłek, skonfigurowane w ustawieniach przyspieszają wysyłkę paczek

Drukowanie etykiet

Drukowanie etykiet i listów przewozowych bezpośrednio z poziomu sklepu

Śledzenie przesyłki

Możliwość śledzenia przesyłki z poziomu sklepu i wysyłka linka trackingowego w wiadomości do Klienta

Wybór paczkomatów

Wybieranie punktu Paczkomatu z automatycznie aktualizowanej listy lub bezpośrednio na mapie

Anulowanie wysyłki

Możliwość anulowania kuriera i przesyłki z poziomu sklepu WooCommerce

Integracja Furgonetka WooCommerce

Integracja usług brokera Furgonetka.pl ze sklepem WordPress + WooCommerce
  • Konfiguracja ustawień wtyczki
  • Ustawienie wysyłek WooCommerce

Oferujemy instalację oraz konfigurację systemu Furgonetka w Twoim sklepie WordPress + WooCommerce. Pomoc, wsparcie techniczne, bieżąca pomoc w budowie i obsłudze sklepu WordPressa.

Integracja serwisu Furgonetka.pl z WooCommerce pozwala zautomatyzować i uprościć proces wysyłki w Twoim sklepie i skrócić proces realizacji zamówień. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie dane dotyczące zamówień z Twojego sklepu będą automatycznie synchronizowane z panelem klienta serwisie Furgonetka.pl.

Połączysz Twój sklep WooCommerce z jednym z największych brokerów kurierskich na rynku. Aby skorzystać z usług Furgonetki, konieczne jest założenie konta klienta na stronie Furgonetka.pl.

furgonetka wysylki woocommerce
Integracja Furgonetka.pl
już250
PLN
Zamów usługę
Integracja bez pakietu sklepu 300 PLN

Cena i prowizje

Z Furgonetką nie musisz deklarować miesięcznej liczby nadawanych paczek. Raz w miesiącu dostajesz tylko jedną fakturę od Furgonetki z rozliczeniem usługi, zamiast wielu faktur od różnych firm kurierskich. Dzięki temu łatwiej sprawdzić, czy wszystko się zgadza i rozliczyć koszty za wysłane przesyłki.

Jak uruchomić usługę Furgonetka.pl?

Konto na platformie brokera kurierskiego można założyć dosłownie w kilka minut i od razu uzyskać dostęp do wszystkich funkcji bez podpisywania umowy. Po rejestracji możesz sprawdzać ceny, testować różne opcje wysyłki i zapoznać się ze wszystkimi ważnymi informacjami, jakie pozwolą zautomatyzować proces wysyłki, obniżyć jej koszty i przyspieszyć wysyłkę w Twoim sklepie.

więcej na www.furgonetka.pl

Integracje WooCommerce

WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą e-Commerce do budowania biznesu i sklepów internetowych. Dzięki integracjom możesz uzyskać dodatkowe funkcjonalności i optymalizować codzienną pracę.

Integrując dodatkowe funkcjonalności, przyciągniesz więcej klientów do Twojego sklepu i poprawisz konwersję. Zautomatyzuj proces zakupowy tak, żeby był użyteczny również dla ciebie. WooCommerce pozwalało Tobie w łatwy sposób na dodawanie integracji, które będziesz używać w codziennej pracy takich jak wysyłki, bramki płatności, obsługa klientów, działania marketingowe, prowadzenie innych kanałów sprzedaży, itd.

integracja bramki płatności woocommerce

Integracje bramki płatności

Klienci chcą płacić szybko i bezpiecznie. Wprowadź w Twoim sklepie szybkie płatności.

integracja wysłki woocommerce

Integracja wysyłki

Elastyczny wybór metody dostawy to element znacząco zwiększający konwersję w sklepie.

integracja marketing woocommerce

Integracje marketingowe

Zwiększ zasięg i sprzedaż w sklepie, wybierając dodatkowe integracje i funkcjonalności.

Dodatkowe integracje WooCommerce

Dobierz dodatkowe moduły, funkcjonalności i integracje do Twojego sklepu w ramach naszej oferty sklepu internetowego.

Metody dostawy

250PLN

Integracja metod dostawy: DPD, DHL, UPS, FedEx, InPost, Apaczka, Furgonetka

Sklep FB + Instagram

180PLN

Połączenie sklepu i synchronizacja produktów bezpośrednio na Facebooku

Zakupy Google Shopping

250PLN

Wyświetlanie produktów w wyszukiwarce Google

Systemy fakturowe

250PLN

Integracja systemów fakturowych: iFirma, wFirma, Fakturownia

Kalkulator funkcjonalności sklepu WordPress + WooCommerce

Potrzebujesz indywidualny dobór funkcjonalności Twojego sklepu WordPress + WooCommerce? Skorzystaj z naszego Kalkulatora!

Sklep internetowy

Zaprojektujemy sklep internetowy dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki. Dlatego taki projekt wymaga indywidualnej wyceny dla Ciebie lub dopasowania pakietu dla Sklepów internetowych.

Zobacz pełny cennik
Sklep Podstawowy
2575 zł
za 2150 PLN
  • Indywidualny projekt str. głównej + 2 modyfikacje
  • 1 baner + 4 boksy graficzne
  • Czas pracy projektanta do 30 godz.
więcej o pakiecie
Sklep Rozszerzony
3950 zł
za 3525 PLN
  • Indywidualny projekt str. głównej + 4 modyfikacje
  • 2 banery + 6 boksów graficznych
  • Czas pracy projektanta do 40 godz.
więcej o pakiecie

Instalacja i konfiguracja metod wysyłki WooCommerce cennik

Wszystkie ceny instalacji i konfiguracji metod wysyłki są cenami netto.

Instalacja i konfiguracja metod wysyłki WooCommerce – zawiera ceny minimalne za wykonanie usługi instalacji i konfiguracji metod wysyłki WooCommerce. Ceny Instalacja i konfiguracja metod wysyłki WooCommerce mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Wszystkie wyceny Instalacja i konfiguracja metod wysyłki WooCommerce i innych usług wykonujemy indywidualnie na podstawie specyfikacji sklepu internetowego i założenia projektu. Wszystkie ceny Instalacja i konfiguracja metod wysyłki WooCommerce i innych usług są cenami netto. Wystawiamy faktury VAT.

Baza wiedzy sklepy internetowe

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe WooCommerce – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne
platformy SaaS

Platformy SaaS, czy warto?

Platformy SaaS, czy warto? Jaka platforma SaaS dla Twojego sklepu?

Przeczytasz o: Dla Kogo platformy abonamentowe SaaS? Zalety platform abonamentowych, Wady platform SaaS. Porównanie platform SaaS: Shoper, Sky-Shop, Shoplo, Shopify,…
sprzedaż w mediach społecznościowych

Sprzedaż w mediach społecznościowych

Wielokanałowa sprzedaż w mediach społecznościowych to popularny pomysł na biznes e-Commerce. Sprzedaż wielokanałowa pozwala na lepsze wykorzystywanie potencjału sklepu i docieranie do konsumentów.

Przeczytasz o: Sprzedaż wielokanałowa, sklep na Facebooku i Instagramie, Zakupy Google, Allegro, porównywarki cen.
seo co to jest optymalizacja pozycjonowanie

SEO co to jest?

SEO to zestaw praktyk, które stosuje się w stronach internetowych, aby zapewnić widoczność , pozycję strony w wyszukiwarkach i zwiększyć ilośc wejść użytkowników na stronę.

Przeczytasz o: SEO definicje, SEO Google, samodzielne pozycjonowanie SEO, agencje SEO, skuteczne pozycjonowanie organiczne, audyt strony, WordPress SEO, pozycjonowanie sklepu.
Prowadzenie sklepu internetowego

Prowadzenie sklepu internetowego

Prowadzenie sklepu internetowego ma na celu obsługę sklepu i zamówień, zwiększenie sprzedaży, przyciągnięcie nowych klientów i poprawę konwersji.

Przeczytasz o: Obsługa klientów, wysyłki i zwroty, promocje w sklepie, pozyskiwanie klientów, pozycjonowanie SEO, sprzedaż wielokanałowa, marketing, media społecznościowe, monitorowanie wyników i administracja.
własny sklep internetowy jak zacząć

Własny sklep internetowy jak zacząć?

E-Commerce rozwija się bardzo szybko i co druga złotówka wydana przez Polaków trafia do e-sklepów. Własny sklep internetowy krok po kroku.

Przeczytasz o: Co sprzedawać, Rodzaje sklepów internetowych, Platforma e-commerce, Design i UX, Logistyka i płatności, Regulamin, Marketing i SEO.
e-Commerce jak zacząć

E-Commerce jak zacząć?

Jak zacząć e-Commerce krok po kroku? Kompletny poradnik na temat jak rozpocząć e-Commerce i odnieść sukces prowadząc sklep internetowy.

Przeczytasz o: Platformy e-Commerce, jaki sklep e-Commerce wybrać i jak założyć sklep e-Commerce, pozycjonowanie e-Commerce, prowadzenie i administracja sklepu e-Commerce.
E-Commerce co to jest

E-Commerce co to jest?

E-Commerce to nie tylko sklepy internetowe, ale cała elektroniczna gospodarka. E-Commerce dotyczy wszelkiego rodzaju transakcji biznesowych w internecie.

Przeczytasz o: E-Commerce podstawowe pojęcia, platformy e-Commerce, charakterystyka rynku e-Commerce, sukces w e-Commerce, trendy w e-Commerce, rynek e-Commerce w Polsce.
hosting pod sklep internetowy

Jaki hosting pod sklep internetowy?

Od jakości hostingu zależy to, jak szybko będzie działał Twój sklep internetowy, ilu klientów jest w stanie obsłużyć, a zatem jakie przyniesie zyski. Jaki wybrać hosting pod sklep internetowy?

Przeczytasz o: Hosting: Serwer wirtualny, VPS, parametry techniczne, limity, bezpieczeństwo, ranking hostingów pod e-sklep.

Potrzebujesz integrację Furgonetka WooCommerce?

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń do nas 730 170 330, wyślij brief, albo napisz,
aby otrzymać informację cenową wsparcia strony WordPress